Değerli forum kullanıcıları,

bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç.Oyun için tıkla
Geri Dön   Seafight > Seafight - Oyun > Update ve fikir havuzu
SSS Üye Listesi Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Seçenekleri Modlarý Göster
Eski 22.07.2012, 17:16   #1
greenati
Forum öğrencisi

Tanýmlý Tasarımlar Ve Özellikleri

Merhaba.

Uzun zamandır kafamda olan birşey ancak toparlayıp yazmaya fırsat olmadı. Bildiğiniz gibi birçok üye Avrupa Kupası tasarımlarına sahip ancak sizde katılırsınız ki başka ülkelerin bayraklarını taşımak beni rahatsız ediyor. Sarı gemiyi almaya kalksak bir o kadar tipsiz ve arkasından çıkardığı toplar yüzünden oyun gereksiz yere kasılıp duruyor. Kısacası yetkili arkadaşlara bir önerim var. Eminim ki bir çok üyenin beğendiği tasarımlar vardır. Ama mecbur olarak şeklini şemalini beğenmediğimiz garip tasarımlar veya yabancı ülkelerin tasarımlarıyla gezmek mecburiyetinde kalıyoruz. Gemimizin kazandığı tasarımların özelliklerini her tasarıma atma kazandırma imkanımız olsa kazandığımız herhangi bir tasarımın özelliğini bir başka tasarıma da tanımlaya bilsek ? Örneğin Avrupa Kupası tasarımlarının verdiği %14 hasar ve darbe puanı gibi özelliklerini 21. sınıf veya 24. sınıf veya 27. sınıf gibi gemilere tanımlaya bilsek gözümüze hoş gelen gemilerle şu oyunu oynasak daha güzel olmazmıydı ?

TR2 ENTEGRE

Last edited by greenati : 22.07.2012 at 17:25.
greenati is offline   Alıntı ile Cevapla
Eski 22.07.2012, 17:37   #2
_hpotter_
Admiral des Forums

_hpotter_ - ait Avatar

Tanýmlý

onlarca konu açıldı bunun için ve hala yapılmadı

Hiz Bilgilendirmesi ►►►
tr.board.bigpoint.com/seafight/showpost.php?p=4360361&postcount=2
_hpotter_ is offline   Alıntı ile Cevapla
Eski 22.07.2012, 17:55   #3
greenati
Forum öğrencisi

Tanýmlý

peşini bırakmazsak etkili olacağını düşünüyorum yapılabilmesi mümkün bir işlem çünkü ve gayette mantıklı. Tabiki hep bizden olmuyor birazdan karşı tarafın ilgilenmesi gerekiyor değil mi sayın yöneticiler ?
Eski 23.07.2012, 18:50   #4
-Süphe-
Großmeister eines Forums

Tanýmlý

Yazdıklarınızda tek mantıklı gelen şampiyon gemisinin oyunda kasma yaratması.
Gemi çirkin değiştir diyorsunda kullanmak zorunda mısın ?
Daha çok vurmak istiyorsan bazı şeylerden fedakarlık etmen lazım.

-Süphe- is offline   Alıntı ile Cevapla
Eski 23.07.2012, 22:21   #5
*~Caraibbean~*
Sabit oyuncu

*~Caraibbean~* - ait Avatar

Send a message via MSN to *~Caraibbean~*
Tanýmlý

hayır ben arkadasa katılıorum colombosda hac gemıde alman bayragu bune ya hanı bızım bayrak ?? hanı bızım hılaL??
*~Caraibbean~* is offline   Alıntı ile Cevapla
Eski 25.07.2012, 22:09   #6
-ErGeNeKoNDeStAnI-
Forum koşucusu

Tanýmlý

Alıntı:
greenati´isimli üyeden Alıntı Mesajý Göster
Merhaba.

Uzun zamandır kafamda olan birşey ancak toparlayıp yazmaya fırsat olmadı. Bildiğiniz gibi birçok üye Avrupa Kupası tasarımlarına sahip ancak sizde katılırsınız ki başka ülkelerin bayraklarını taşımak beni rahatsız ediyor. Sarı gemiyi almaya kalksak bir o kadar tipsiz ve arkasından çıkardığı toplar yüzünden oyun gereksiz yere kasılıp duruyor. Kısacası yetkili arkadaşlara bir önerim var. Eminim ki bir çok üyenin beğendiği tasarımlar vardır. Ama mecbur olarak şeklini şemalini beğenmediğimiz garip tasarımlar veya yabancı ülkelerin tasarımlarıyla gezmek mecburiyetinde kalıyoruz. Gemimizin kazandığı tasarımların özelliklerini her tasarıma atma kazandırma imkanımız olsa kazandığımız herhangi bir tasarımın özelliğini bir başka tasarıma da tanımlaya bilsek ? Örneğin Avrupa Kupası tasarımlarının verdiği %14 hasar ve darbe puanı gibi özelliklerini 21. sınıf veya 24. sınıf veya 27. sınıf gibi gemilere tanımlaya bilsek gözümüze hoş gelen gemilerle şu oyunu oynasak daha güzel olmazmıydı ?

TR2 ENTEGRE
oyundaki her tasarımın özellikleri sabit ve bunu herkes biliyor. eğer dediğin gibi istenilen tasarıma istenilen özellik yüklenirse düşman geminin darbe puanını ve vuruş bonusunu bilemiyeceğimiz için savaş taktiği konusunda sıkıntı çekeceğimizi düşünüyorum. fakat tasarımların güzelliği, çirkinliği konularında sana hak veriyorum ama dediğim gibi bu durumda kalması daha makul.
-ErGeNeKoNDeStAnI- is offline   Alıntı ile Cevapla
Eski 25.07.2012, 22:43   #7
LoMaN53(x61)
Aktiver Ustası

LoMaN53(x61) - ait Avatar

Tanýmlý

verin bana hepsini kullanırım
3- lütfen bir GMAİL hesabı açınız ve sadece oyun için kullanınız.
Her Hakkım Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
³³°¹³²¹³ °¹²
beni admin falan sanmayın

LoMaN53(x61) is offline   Alıntı ile Cevapla
Eski 28.07.2012, 09:35   #8
greenati
Forum öğrencisi

Tanýmlý

savaş taktiğinde hiç bir sıkıntı yaaşamazsın emin ol çünkü her oyuncu olabilecek en yüksek özelliklere sahip olmak ister en yüksek darbe puanı ve en yüksek hasar. Bu konuda bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Ancak ben bu oyuna emek harcıyorsam ve vaktimi ayırıyorsam bu başka ülkenin bayraklarını taşımak temsil eetmek için değildir. Göz zevki denen birşey var.Yıllarca emeğimi verdiğim oyunda istediğim tasarımla gezemeyeceksem bu oyun benim için bir anlam ifade etmemeye başlar. Kısacası gemileri modifiye edicez. Eğer seafight bizim kadar emek verip bu oyun üzerine çalışsa zaten bu avrupa kupası tasarımları özelliğinde bir tasarım çıkarır haritalara. Ama parayla değil etkinlik şeklinde. Adam çoluğunun çocuğunun rızkını bu oyuna yatırmak zorunda değil. Bu böyle giderse bir çok aktif kullanıcıyı kayıp etmeye başlayacak zaten. Eski kullanıcılar hesaplarını satılığa çıkararak oyundan kaçıyorlar. Bizim gösterdiğimiz kadar şu oyuna ilgi gösterilsin ilgilenilsin. !
Alıntı:
-ErGeNeKoNDeStAnI-´isimli üyeden Alıntı Mesajý Göster
oyundaki her tasarımın özellikleri sabit ve bunu herkes biliyor. eğer dediğin gibi istenilen tasarıma istenilen özellik yüklenirse düşman geminin darbe puanını ve vuruş bonusunu bilemiyeceğimiz için savaş taktiği konusunda sıkıntı çekeceğimizi düşünüyorum. fakat tasarımların güzelliği, çirkinliği konularında sana hak veriyorum ama dediğim gibi bu durumda kalması daha makul.
Eski 28.07.2012, 09:37   #9
greenati
Forum öğrencisi

Tanýmlý

Geminde incin bol altının bol herhalde ? Gemimde bu gibi özellikler varken ben neden elit cephane harcayayım ki ? Bu mantıksızlıktır. Sen istanbulda avrupa yakasından anadolu yakasına geçiceksin misal gemin var. Gemiyle mi geçersin yüzerek mi ? sen yüzerek geçmeyi tercih ediyorsun şuan
Alıntı:
-Süphe-´isimli üyeden Alıntı Mesajý Göster
Yazdıklarınızda tek mantıklı gelen şampiyon gemisinin oyunda kasma yaratması.
Gemi çirkin değiştir diyorsunda kullanmak zorunda mısın ?
Daha çok vurmak istiyorsan bazı şeylerden fedakarlık etmen lazım.
Eski 28.07.2012, 10:03   #10
-Süphe-
Großmeister eines Forums

Tanýmlý

Alıntı:
greenati´isimli üyeden Alıntı Mesajý Göster
Geminde incin bol altının bol herhalde ? Gemimde bu gibi özellikler varken ben neden elit cephane harcayayım ki ? Bu mantıksızlıktır. Sen istanbulda avrupa yakasından anadolu yakasına geçiceksin misal gemin var. Gemiyle mi geçersin yüzerek mi ? sen yüzerek geçmeyi tercih ediyorsun şuan
Cidden isteseydin bu konuyu hergün her saat takip ederdin.
Gelmiş taa ne zaman cevap yazmışım bugün aklınca cevap verdiğini sanıyorsun.
Geçelim bu işleri yok ben şunu kullanmam yok bu top bırakıyor yok bunun yelkenleri büyük. Gemimde bu gibi özellikler var demişsin nerde yazıyor gemi özelliklerin ? Ben ne bileyim senin gemini ? Harcama o zaman elit cephane. Zorla sıktırıyor muyuz sana illa bu tasarıma geçte onla elit sık diye ?
Ayağına yorganına göre uzatacaksın o zaman.
Oyunu en iyi şekilde oynamak istiyorsan bazı şeylerden fedakarlık e d e c e k s i n.
Bu arada hayal gücünün sınırını çabuk belli ettin, bravo.

-Süphe- is offline   Alıntı ile Cevapla

Konu Seçenekleri
Modlarý Göster