Değerli forum kullanıcıları,

bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç.Oyun için tıkla
Geri Dön   Seafight > Seafight - Oyun > Update ve fikir havuzu
SSS Üye Listesi Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Seçenekleri Modlarý Göster
Eski 18.11.2010, 13:04   #1
özgür_trk
Forum emekçisi

özgür_trk - ait Avatar

Tanýmlý Seviye Atlama

Seafight oyuncuları,

Öncelikle hepinizin bayramını kutlarım. Şimdi fikrime geleyim.
9level ve üstü sınavları alyansı olmayanlar için çok zor. İnci alıp elit zıpkın almaları gerekiyor. Ben diyorum ki, hani bir üst seviyeye geçmek için gerekli olan sınır TP si varya, onun 2 katına gelindiğinde seviye direk atlansın. Sınava gerek kalmasın.
Örnek,
Ben 8 level bir kişiyim. 9. level sınavı için gereken TP 215 bin. Bende 446 bin TP var. Ancak yinede sınav isteniyor.

Alyansı olan kişiler çok saçma diyecektir. Fakat alyanssız kişilerden yorum bekliyorum.
İyi oyunlar.
Eski 18.11.2010, 13:08   #2
ĨMPROVEй
Forum Kalfası

Tanýmlý

Kardeş bu alyanslka alakası yok bence saçma diyelimki şuan benim tp 35milyon ben otomatikmen 20 olmam alzım ama 17yim ve mutluyum 17 lwl olmaktan 20 oluncaya akdar dahada çok tp toplayabilecem.
Konu Kilit...
ĨMPROVEй is offline   Alıntı ile Cevapla
Eski 18.11.2010, 13:24   #3
*Karakan*
Colonel des Forums

*Karakan* - ait Avatar

Tanýmlý

Alıntı:
özgür_trk´isimli üyeden Alıntı Mesajý Göster
Seafight oyuncuları,

9level ve üstü sınavları alyansı olmayanlar için çok zor. İnci alıp elit zıpkın almaları gerekiyor. Ben diyorum ki, hani bir üst seviyeye geçmek için gerekli olan sınır TP si varya, onun 2 katına gelindiğinde seviye direk atlansın. Sınava gerek kalmasın.
Örnek,
Ben 8 level bir kişiyim. 9. level sınavı için gereken TP 215 bin. Bende 446 bin TP var. Ancak yinede sınav isteniyor.

Alyansı olan kişiler çok saçma diyecektir. Fakat alyanssız kişilerden yorum bekliyorum.
İyi oyunlar.
Gemin full değilse,alyansında yok niye sınav yapıp level atlıyosun.
Şimdi herşey kristalle dönüyor.Bulunduğun seviyede kal daha rahat sistem kesersin kristal bulma şansın artar.Yani alyansında yoksa ne işin var yukarlarda.Gemini geliştir.

Sınavsız level atlamaya da karşıyım.Bugüne kadar uğraşanlara haksızlık olur.Yönetimde böyle birşey yapmaz zaten.
*Karakan* is offline   Alıntı ile Cevapla
Eski 18.11.2010, 16:19   #4
*tontiri*
Forum öğrencisi

Tanýmlý

Alıntı:
*Karakan*´isimli üyeden Alıntı Mesajý Göster
Gemin full değilse,alyansında yok niye sınav yapıp level atlıyosun.
Şimdi herşey kristalle dönüyor.Bulunduğun seviyede kal daha rahat sistem kesersin kristal bulma şansın artar.Yani alyansında yoksa ne işin var yukarlarda.Gemini geliştir.

Sınavsız level atlamaya da karşıyım.Bugüne kadar uğraşanlara haksızlık olur.Yönetimde böyle birşey yapmaz zaten.

Evet,çok haklısın.Arkadaşların kesin vardır 9-10 lwl fln vardır kesin beraber yapın.Seviye atlarsın böylece.
*tontiri* is offline   Alıntı ile Cevapla
Eski 18.11.2010, 16:23   #5
ata_tkn1999
Forum öğrencisi

Idee

Alıntı:
özgür_trk´isimli üyeden Alıntı Mesajý Göster
Seafight oyuncuları,

Örnek,

İyi oyunlar.
dediğin güzel ama böle olursa tp sınırı 3-4 katına çıkmalıki buna herkes karşı çıkr
ata_tkn1999 is offline   Alıntı ile Cevapla

Konu Seçenekleri
Modlarý Göster