PDA

View Full Version : Elit Gülle Sinirsiz Yapma Hilesi

BELALI_KORSAN1
22.08.2011, 02:41
Ben Globel Amerikada oynuyorum.Orda 4-5 tane filo sabah aksam her seye elit sıkıyolar npcler olsun kaleler olsun bu filoların başkanlar smod ve ya admin bir hile çiktigi adamlar direk buluyor millet para yatırırken bunlar beleşten gülle sahibi oluyor.Nedense adamlarda bütün hileler var ama hiçbir gemi banlanmıyor.Adamlar bizim hakkımızı yiyorlar biz 1000 inci alacaz sabaha kdr oynuyoruz ama adamlar tek bişi ile milyonlarca elit gülleye sahip oluryor.Adminler filan biraz oyuna baksın görünmez dolaşsınlar oyunu takip etsinler.Elini taşın altına koysunlar !

3vin
22.08.2011, 03:11
elit gülle dediğin şarapnel mi atıyolar acaba

BELALI_KORSAN1
22.08.2011, 03:18
Fark etmiyor ama her seye elit sıkıyorlar

3vin
22.08.2011, 03:20
şarapnel hilesi diye şeyler çok duruyorum bu aralarda o yüzden sordum varsada demekki çok az kişi biliyor ve kulanıyor.

BELALI_KORSAN1
22.08.2011, 03:22
27 sınıf oyuk atıyo adamlar rütbe her seye elit atıyor

blacksea008
22.08.2011, 03:40
şu seafightta açıklar olmasa oyun çok daha eğlenceli olucakta malesef çok açık var hala bot meselesi bile çözülmedi

canpare-2010
22.08.2011, 03:40
Ben Globel Amerikada oynuyorum.Orda 4-5 tane filo sabah aksam her seye elit sıkıyolar npcler olsun kaleler olsun bu filoların başkanlar smod ve ya admin bir hile çiktigi adamlar direk buluyor millet para yatırırken bunlar beleşten gülle sahibi oluyor.Nedense adamlarda bütün hileler var ama hiçbir gemi banlanmıyor.Adamlar bizim hakkımızı yiyorlar biz 1000 inci alacaz sabaha kdr oynuyoruz ama adamlar tek bişi ile milyonlarca elit gülleye sahip oluryor.Adminler filan biraz oyuna baksın görünmez dolaşsınlar oyunu takip etsinler.Elini taşın altına koysunlar !

ne varsa zaten o amerika serverlerinde var bi arada abd batı da sürekli kadokluyorlarmış adaları hiç inci harcamadan oh adamlar 1 kuruş para vermesin programcılardan alsınlar oyun açıklarını biz binlerce tl verip oyun oynuyalım kekleniyoruzda haberimiz yok resmen

canpare-2010
22.08.2011, 03:44
şu seafightta açıklar olmasa oyun çok daha eğlenceli olucakta malesef çok açık var hala bot meselesi bile çözülmedi

seafightın kendi adamları olacak olmaz böyle bişey oyunculardan seçiyorlar adminleri modları cm leri olacağı bu işte bedavadan herşeyin sahibi oluyorlar oyunda sadece oyun kurucuları seafightın adamı oyun kurucularının yanlarına birde kendi adamlarında mod admin cm verecekler olmaz böyle bişey olsa bile çok nadir olur ama seafight bunu yapmak yerine oyun kurucusuna oyundan adamlar seç onları admin mod cm falan yap diyorlar

blacksea008
22.08.2011, 04:00
seafightın kendi adamları olacak olmaz böyle bişey oyunculardan seçiyorlar adminleri modları cm leri olacağı bu işte bedavadan herşeyin sahibi oluyorlar oyunda sadece oyun kurucuları seafightın adamı oyun kurucularının yanlarına birde kendi adamlarında mod admin cm verecekler olmaz böyle bişey olsa bile çok nadir olur ama seafight bunu yapmak yerine oyun kurucusuna oyundan adamlar seç onları admin mod cm falan yap diyorlar

evet haklısın bigpoint dünyanın parasını kazanıyor ama parasına azıcık kıyıp deneyimli bilgili maaşla mod filan tutamıyor oyuncudan seçerse adam tabi kendi çıkarı için oyunun her türlü açığından faydalanır

bigpatron
22.08.2011, 04:39

Herhangi bir şikayetiniz varsa oynadığınız serverın supportuna yazmalısınız