PDA

View Full Version : Merhaba !!! Dedikodu dünyasına Hoşgeldiniz:)

Pages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

t-v-t
08.06.2012, 16:17
arkadaşlar benim pazarda papağan ve maymun 0 satıyor bu konu hakkında dedikodu yok mu

fatos353570
08.06.2012, 16:46
Almanya forumundaki dedikodu konusunda neyi protesto ediyorlar,google ceviri saolsun hiç birşey anlaşılmıyor :D

valla komşum ordayım bakıyom alman forumunda ortalık birbirine girmiş slogan yarışmsından dolayı :rolleyes:

slogan yarışmasının jeneriğini 60 levelden itibaren görülecek duyurusu yanlış olmuş 50 olarak duyurulmuş 50 levellerde katılınca onları geri iptal etmişler :confused: sloganın sponsor sitesi ise sloganları birbirine geçirmiş görünmüyormuş oyuncular yollamalarına rağmen duyuru jeneriğini kaldırmışlar tekrar slogan için devam açıklaması henüz yapılmamış ama oyuncular sinir cortlatmasında :D:D

valla harbiden dedikodu yaptım iyimi :o:o:confused::confused::confused:

Asia191
08.06.2012, 18:13
valla komşum ordayım bakıyom alman forumunda ortalık birbirine girmiş slogan yarışmsından dolayı :rolleyes:

slogan yarışmasının jeneriğini 60 levelden itibaren görülecek duyurusu yanlış olmuş 50 olarak duyurulmuş 50 levellerde katılınca onları geri iptal etmişler :confused: sloganın sponsor sitesi ise sloganları birbirine geçirmiş görünmüyormuş oyuncular yollamalarına rağmen duyuru jeneriğini kaldırmışlar tekrar slogan için devam açıklaması henüz yapılmamış ama oyuncular sinir cortlatmasında :D:D

vayy komşum.. nasıl alıyorsunuz bu haberleri:)
bu aralar sağlık sıhhat durumları nasıl? her şey yolunda mı

OrtaBahçe
08.06.2012, 18:25

Karısmıs gercekten de dedikodu bölümünü etkilemeselermiş keske :D

fatos353570
08.06.2012, 20:41
vayy komşum.. nasıl alıyorsunuz bu haberleri:)
bu aralar sağlık sıhhat durumları nasıl? her şey yolunda mı
pembe panter giibi dalıyoz forumlarına :cool::p:D
slogan yarışması harbi isyan sloganına dönüşmüş komşum kapatmışlar slogan :confused:
bölümünü

sağlığım çok şükür iyi sağolasın :)artık gezebiliyorum :rolleyes:

Karısmıs gercekten de dedikodu bölümünü etkilemeselermiş keske :D

etkiledimi bilinmez ama ortalık iyce karışmış oyuncular isyan harekatında :D:D

şşşttttttttt çaktırmayın ha dedikoduları benden duymadınız :confused::o:cool:

nebahathakkı
09.06.2012, 03:22
fatoş hanım geçmiş olsun
inşallah en yakın zamanda sağlığınıza kavuşursunuz

duymadım görmedim

sare_melia1
09.06.2012, 09:49
bende almanyadan oyuna katiliyorum ama bonus kodu filan yok olsa alaman komsularim yazardi:D:D:D

yeliz3307
09.06.2012, 11:02
arkadaşlar benim pazarda papağan ve maymun 0 satıyor bu konu hakkında dedikodu yok mu

:)bence papağan ve maymunu şimdi olan etkinlikte hayvan istenen alanı bitirmek için alıyorlardır. ürün değeri bakımından daha yüksek az hayvanla tmmlamak için :)

Takemyheart
09.06.2012, 11:22
pazar yakinda hoplayip ziplayacak haber verim domatesler elde kalan mallar hepsi satilacak niyemi yakinda 3 tane is merkezi daha geliyor tarlaya :))) zanaat yani :)))

pazari sevenler hic kizmasinlar haber verim dedim kaynak maynak yok kaynak ben :D

yeliz3307
09.06.2012, 11:36
pazar yakinda hoplayip ziplayacak haber verim domatesler elde kalan mallar hepsi satilacak niyemi yakinda 3 tane is merkezi daha geliyor tarlaya :))) zanaat yani :)))

pazari sevenler hic kizmasinlar haber verim dedim kaynak maynak yok kaynak ben :D
bende satmam biriktiririm. elmalı havuçlu yemem lazım o zaman....... :)

Takemyheart
09.06.2012, 11:37
bende satmam biriktiririm. elmalı havuçlu yemem lazım o zaman....... :)

bence sen ne yap biliyormusun hmmm sey aklima gelmiyor neydi o ya he sen bütün mallarini biriktir bence elmali sos ye sonrada kabak tatlisi ye bence

yeliz3307
09.06.2012, 11:49
bence sen ne yap biliyormusun hmmm sey aklima gelmiyor neydi o ya he sen bütün mallarini biriktir bence elmali sos ye sonrada kabak tatlisi ye bence

nanzer bana kabak tatlısı ye dedi.. ama benim kabak tatlım yok ki! dur bir pazara bakayım. sabah havuçlu elmalı bulamadım yoktu. şimdi gelmiş.aldım. ay bizim pazarda oda yok bulamadım. yerlerimi değişti teklif olunca mı gelir acaba ?

carlos11977
09.06.2012, 12:19
köstebek adminimiz tufan ve mustafabeng nerelerdesiniz sesiniz solugunuz kesildi form biraz durgunlaştı.

fatos353570
09.06.2012, 12:36
fatoş hanım geçmiş olsun
inşallah en yakın zamanda sağlığınıza kavuşursunuz

duymadım görmedim

teşekkür ediyorum çok sağolun :)

bitoşum
09.06.2012, 15:22

bu botlar olduktan sonra değil 3 iş merkezi dünya ticaret merkezi yapılsa gene fiyatlarda oynama olmaz :D al sana ispat

http://www.abload.de/thumb/ateeeesseqc1h.png (http://www.abload.de/image.php?img=ateeeesseqc1h.png)

http://www.abload.de/thumb/domatesqrf1m.png (http://www.abload.de/image.php?img=domatesqrf1m.png)

http://www.abload.de/thumb/msr99dds.png (http://www.abload.de/image.php?img=msr99dds.png)

1 hafta öncemısırı ilk aldıgımda 6milyon 800 bin domates 4milyon800bin idi....1 haftadır.9.99 dan satıyorum fiyatının yukselmesine izin vermiyorum benim gibi birkaç oyuncu daha var..bizim bot 2 haftaya bir uguryor mutlaka.gelmeden bitirmeye çalışıyorum malları...bitince gene gelcek gene fiyat sabit kalacak.2 aydır böle geçinip gidiyoruz 4 pazarda..bu arada ateş böceklerine de el attılar sağolsun..önce 500den verdiler aldım 96bin tane biraz satttım derken 300den vermeye basladılar.elimde patladı ateşböcüükleri :D :(

House-Farm
09.06.2012, 15:38
işte tam olarak oyunudan soğuma nedenlerinin başında bu geliyor bir pazara çok uğrarken diğer pazara ya hiç ya çok seyrek uğruyorlar ee atı alan üsküdarı geçiyor biz daha uğraş para kazanmak için burada :mad:

umiefe
09.06.2012, 16:12
az önce 3. pazarda ateşböcegini 90 dan sundular.fazlaca aldım umarım satabilirim.

bitoşum
09.06.2012, 16:18
az önce 3. pazarda ateşböcegini 90 dan sundular.fazlaca aldım umarım satabilirim.

sizin pazarın durumunu bilmiyorum ama 90 bizim pazar için çok iyi fiyat.bide botlar çok dengesizler.öesela ben 500den o kadar ateş böceği aldım..1 saat sonra aynı bot geldi 400den verdi..bir müddet sonra 300den verdi..sonra 350den verdi..dün akşam oldu bunlar..bugun öğle uyandım bir baktım millet 300den ateş böceği sunuyor demek ki ben uyuduktan sonra ya da bugun fiyatı iyice düşürmüş..ama 90 herseye ragmen iyi fiyat;) elinde kalmaz bence.

doktorum bot geliyor inan stres basıyor.o kadar kendime dedim elindeki malları paraya çevir mal alma artık diye diye.ama ucuz malları görunce dayanamıyorum sürekli mal alıyorum param bir 80milyona çıkıyor bir sıfır oluyor..şu an 47 milyon var ama artık şu malları satıp şöyle 100milyonları görmek istiyorum..işin riskli tarafı sen bottan mal aldıktan sonra aynı bot çok daha ucuza verebiliyor.ateş böceklerine tanesi 500den 45 milyon çg verdim eğer bidaha uğramazsa iyi de hep böyle gelirse elimde patlayacak.şu an millet 300den satıyor

umiefe
09.06.2012, 16:21
sizin pazarın durumunu bilmiyorum ama 90 bizim pazar için çok iyi fiyat.bide botlar çok dengesizler.öesela ben 500den o kadar ateş böceği aldım..1 saat sonra aynı bot geldi 400den verdi..bir müddet sonra 300den verdi..sonra 350den verdi..dün akşam oldu bunlar..bugun öğle uyandım bir baktım millet 300den ateş böceği sunuyor demek ki ben uyuduktan sonra ya da bugun fiyatı iyice düşürmüş..ama 90 herseye ragmen iyi fiyat;) elinde kalmaz bence.

gene başladı 90dan vermeye.

bitoşum
09.06.2012, 16:29
şuanki fiyatı 250den başlıyor.yavaş yavaş satmaya başladım.

çg durumunu bilmiyorum ama 250den satılıyorsa ve 90dan almışsan çok iyi etmişsin.yerinde olsam son çg me kadar alırdım..çok yuklu alınca öyle 50şer 10er satma.90dan aldın ya ve millet 250den veriyor..sen 150den ver ama 500 500 ver.şu an çg birincisi olan eleman bu sekilde 1. olmuştur eminim..ahh nanzerin pazarında olaydım ahhhh.. :D

umiefe
09.06.2012, 16:31
öyle bir durum ki çg baya harcadım.tavşan bile 40 50 arası oldu napsam bilmiyorum.

House-Farm
09.06.2012, 16:38

doktorum bot geliyor inan stres basıyor.o kadar kendime dedim elindeki malları paraya çevir mal alma artık diye diye.ama ucuz malları görunce dayanamıyorum sürekli mal alıyorum param bir 80milyona çıkıyor bir sıfır oluyor..şu an 47 milyon var ama artık şu malları satıp şöyle 100milyonları görmek istiyorum..işin riskli tarafı sen bottan mal aldıktan sonra aynı bot çok daha ucuza verebiliyor.ateş böceklerine tanesi 500den 45 milyon çg verdim eğer bidaha uğramazsa iyi de hep böyle gelirse elimde patlayacak.şu an millet 300den satıyor

inşAllah elinde kalmaz ben sıkıldım 1 ay öncesine kadar 100 milyonu geçiyodum gittim parayı hayvanlara gömdüm şu anda 30 var bende de ama takip etmekten sıkıldım ve yoruldum üstüne koyarak gitsek ok ama çok dengesiz gidiyor dediğin gibi 400 den malı topluyosun iyi yaptım 700 800 den satarım diyosun bi bakmışsın fiyatı daha da düşmüş gerçek oyunculara lafım yokta sistem oyuncuları canımı sıkıyor çünkü dengesizler ve rekabet etme şansın yok milyonlarca ürün stokları var

bitoşum
09.06.2012, 16:38
öyle bir durum ki çg baya harcadım.tavşan bile 40 50 arası oldu napsam bilmiyorum.

2 ay önce 7 milyon çgm vardı.sonra botlar pazara çok sık gelmeye başlayınca benim de jeton düştü.şu an mallarımı normal fiyattan satsan 150milyon çg eder sanırım..sanrıım sizin pazara da bot sık geliyor.ara botculuk yap bence.ben bu taktikle çok hızlı çg kazanıyorum.birkaç örnek vereyim..bizim pazarda tavşan değerlidir.250 300 arası gidiyor..gecen bot geldi 200den 9999 lu 10 teklif verdi.koydum 20milyon çg..tavugu da 66dan verdi 100bin tane onu da aldım..ben online değilken millet de bu fiyata alıyor tabi..ama onlar iyi kar etmek istiyorlar ben se surumden kazanmak ve daha az pazarla ugrasmak istiyorum..66dan aldıgım tavukları 89dan veriyorum.millet 99dan veriyor.tavşanları da 269 dan veriyorum..bu sayılar hep diğer pazarcı rakiplerime göre belirliyorum..onlar az az sattıkları fiyattan biraz düşüğe ama yuklu veriyorum.ben yuklu verince onlar az miktarda verdikleri için beni ezmiyorlar herkes mutlu geçiniyoruz :D sonucta onlar teklifleri bitince gene yerine koymak zorundalar.mesela 100den 10teklifle bin tavsan satıyorlar ben 1000er veriyorum.10 teklifle 10bn tane satıyorum daha az ugrasıyorum.çok uzun oldu galiba ama super taktk bunu dene bence

doktorum bu msj yazdıktan sonra msjnı gördum..bence bu taktiği uygulayalım..adı ara botculuk( bu ismi ben koydum telif hakkı bana aittir :D )
hem dediğin gibi fazla pazarla da ugrasmayız

umiefe
09.06.2012, 16:41
2 ay önce 7 milyon çgm vardı.sonra botlar pazara çok sık gelmeye başlayınca benim de jeton düştü.şu an mallarımı normal fiyattan satsan 150milyon çg eder sanırım..sanrıım sizin pazara da bot sık geliyor.ara botculuk yap bence.ben bu taktikle çok hızlı çg kazanıyorum.birkaç örnek vereyim..bizim pazarda tavşan değerlidir.250 300 arası gidiyor..gecen bot geldi 200den 9999 lu 10 teklif verdi.koydum 20milyon çg..tavugu da 66dan verdi 100bin tane onu da aldım..ben online değilken millet de bu fiyata alıyor tabi..ama onlar iyi kar etmek istiyorlar ben se surumden kazanmak ve daha az pazarla ugrasmak istiyorum..66dan aldıgım tavukları 89dan veriyorum.millet 99dan veriyor.tavşanları da 269 dan veriyorum..bu sayılar hep diğer pazarcı rakiplerime göre belirliyorum..onlar az az sattıkları fiyattan biraz düşüğe ama yuklu veriyorum.ben yuklu verince onlar az miktarda verdikleri için beni ezmiyorlar herkes mutlu geçiniyoruz :D sonucta onlar teklifleri bitince gene yerine koymak zorundalar.mesela 100den 10teklifle bin tavsan satıyorlar ben 1000er veriyorum.10 teklifle 10bn tane satıyorum daha az ugrasıyorum.çok uzun oldu galiba ama super taktk bunu dene bence

doktorum bu msj yazdıktan sonra msjnı gördum..bence bu taktiği uygulayalım..adı ara botculuk( bu ismi ben koydum telif hakkı bana aittir :D )

tavsiyelerini dikkate alıcam teşekkür edrim.

House-Farm
09.06.2012, 16:41

bende öyle yapıyorum ama alıcı yok bizim pazarda ki sıkıntım bu fiyat umurumda değil gerekirse 1 çg karla satayım sürümden kazanayım ama yok alıcı yok senin dediğini yapıyorum her taktiği deniyom az koy çok koy çok yavaş satılıyor

Takemyheart
09.06.2012, 16:43
bende öyle yapıyorum ama alıcı yok bizim pazarda ki sıkıntım bu fiyat umurumda değil gerekirse 1 çg karla satayım sürümden kazanayım ama yok alıcı yok senin dediğini yapıyorum her taktiği deniyom az koy çok koy çok yavaş satılıyor

kardesim sizde birakin su domatesciligi baska islere atlayin zaten okadar domatesiniz var baska seyler alin satin herseyi benmi söleyim :)

bitoşum
09.06.2012, 16:45

hangi urunler o dediklerin?

OrtaBahçe
09.06.2012, 16:47
inşAllah elinde kalmaz ben sıkıldım 1 ay öncesine kadar 100 milyonu geçiyodum gittim parayı hayvanlara gömdüm şu anda 30 var bende de ama takip etmekten sıkıldım ve yoruldum üstüne koyarak gitsek ok ama çok dengesiz gidiyor dediğin gibi 400 den malı topluyosun iyi yaptım 700 800 den satarım diyosun bi bakmışsın fiyatı daha da düşmüş gerçek oyunculara lafım yokta sistem oyuncuları canımı sıkıyor çünkü dengesizler ve rekabet etme şansın yok milyonlarca ürün stokları var

Evet komsum katılıyorum.Alıyorsun stok yapıyorsun etkinlik geldiği zaman 1 ay falan aynı giden fiyat ,dusunuyorsunki artıcak kar ediceksin ama etkinlik zamanı dahada dusuyor.Bundan sonra etkinlik zamanı stoklayıp etkinlik öncesi satmak daha iyi kar ettircek :D

House-Farm
09.06.2012, 16:52
kardesim sizde birakin su domatesciligi baska islere atlayin zaten okadar domatesiniz var baska seyler alin satin herseyi benmi söleyim :)

hangi urunler o dediklerin?

kardeşlerim daha 1 ay öncesine kadar mantar poazarımda 40 domates 30 mısır 20 saman 7-7.5 arası bir fiyattan gidiyordu

tam 1 aydır saman 4.5-5.5 arası mısır 17-18 arası domates 17-18 arası mantar ise 25-28 arası anca satılıyor

yani karım birden yarı yarıya düştü doğru orantıda satış hızıda ne hikmweetse fiyatlar düştükçe alıcı azalıyuor .... nedenine gelince

BOTLAR herkes fazla fazla alıyor herks satamıyor ALMAYANLAR NE Mİ YAPIYOR MUTLAKA BİR BOT GELİR SATAR UCUZA DİYE DÜŞNÜP ACİL OLMADIKÇA ALMIYOR

araya sıkışan etkinlkikler yüzündense koop görevlerini yapmaya ne vakti kalıyor insanların ne de ihtiyacı kalıyor eskiden yıldız toplamak için millet pazar saldırırdı koop görevlerini bir an önce yapmak için şimdi o kadar çok etkinlik oluoyr ki yıldız yağıyor resmen kenarda boşta 800 yıldızım oldu benim haliyle ödülleri zaten hiç cazip değilken koop görevlerinin hiç bir önemi kalmıyor

Evet komsum katılıyorum.Alıyorsun stok yapıyorsun etkinlik geldiği zaman 1 ay falan aynı giden fiyat ,dusunuyorsunki artıcak kar ediceksin ama etkinlik zamanı dahada dusuyor.Bundan sonra etkinlik zamanı stoklayıp etkinlik öncesi satmak daha iyi kar ettircek http://tr.board.bigpoint.com/farmerama/images/_games/farmerama/smilies/biggrin.gif

aynen zararıona sattım hep geçen etkinlikte peyganmer ç,çeği falan ya inan etkinlik zamanı bu ürünler daha da ucuz sebebi ise bariz BP müdahale ediyor ki katılım oranı artsın çünkü yeni oyuncularda alacak para olmuyor sanki her oyuncu her etkinliği yapmak zorunda

bizim mahallenin bakkalı vardı ben çocukken yıllarca oradan alırdık herşeyi ne zaman gitsem tanıdık diye beni bekletir yeni müşteri diye benden sonra gelene bakardı ne mi oldu yıllarca alışveriş yaptığım bakkaldan alışverişi kestim kızım sana söylüyorum gelinim sen işit misali duysun BP bizide eski oyuncuları çantada keklik sanmasın

bitoşum
09.06.2012, 17:04
evet bp fiyatların ucuza olmasını ve yeni oyuncuların pazardan birşey aldıklarında zorlanmaması uzerine politika kurmuş..en son ça verilip gizemli ahırdan çıkan ateşböceklerine hatta doktorumun dediği gibi bir ara damızlıklara bile el attılar..acaba bu durum diğer ülkelerde şikayet ediliyor mudur.zamanla göreceğiz yeni oyuncuların önunu açma politikası ne sonuçlar doğuruyor.

bu arada fantasyfarm oynarken birşey dikkatimi çekti.orda surekli bitki ekip hasat ediyorum ve muthiş zevk alıyorum..farmerama artık pazardan ucuz mal kap ve sat çg kazan a donmuş..son 2 aydır etkinlik hariç ekip biçmiyorum..zamanımı pazarda geçiriyorum çoğu oyuncu gibi.

OrtaBahçe
09.06.2012, 17:04
Artık bundan sonra zaten bişey stoklamıcam.Elimdekileri de fiyat artınca 1 cg kar olsa bile satcam kurtulcam.Bundan sonra artık oyuna ekip biç.mek için girerim 1 ay sonrada ondan sıkılırım oyunu bırakırım yani olcagı bu.20 aya yakındır oynuyorum,yani harcadıgım zamana acımasam bırakırım dakkasında :mad:

Takemyheart
09.06.2012, 17:06
kardeşlerim daha 1 ay öncesine kadar mantar poazarımda 40 domates 30 mısır 20 saman 7-7.5 arası bir fiyattan gidiyordu

tam 1 aydır saman 4.5-5.5 arası mısır 17-18 arası domates 17-18 arası mantar ise 25-28 arası anca satılıyor

yani karım birden yarı yarıya düştü doğru orantıda satış hızıda ne hikmweetse fiyatlar düştükçe alıcı azalıyuor .... nedenine gelince

BOTLAR herkes fazla fazla alıyor herks satamıyor ALMAYANLAR NE Mİ YAPIYOR MUTLAKA BİR BOT GELİR SATAR UCUZA DİYE DÜŞNÜP ACİL OLMADIKÇA ALMIYOR

araya sıkışan etkinlkikler yüzündense koop görevlerini yapmaya ne vakti kalıyor insanların ne de ihtiyacı kalıyor eskiden yıldız toplamak için millet pazar saldırırdı koop görevlerini bir an önce yapmak için şimdi o kadar çok etkinlik oluoyr ki yıldız yağıyor resmen kenarda boşta 800 yıldızım oldu benim haliyle ödülleri zaten hiç cazip değilken koop görevlerinin hiç bir önemi kalmıyor

aynen zararıona sattım hep geçen etkinlikte peyganmer ç,çeği falan ya inan etkinlik zamanı bu ürünler daha da ucuz sebebi ise bariz BP müdahale ediyor ki katılım oranı artsın çünkü yeni oyuncularda alacak para olmuyor sanki her oyuncu her etkinliği yapmak zorunda

bizim mahallenin bakkalı vardı ben çocukken yıllarca oradan alırdık herşeyi ne zaman gitsem tanıdık diye beni bekletir yeni müşteri diye benden sonra gelene bakardı ne mi oldu yıllarca alışveriş yaptığım bakkaldan alışverişi kestim kızım sana söylüyorum gelinim sen işit misali duysun BP bizide eski oyuncuları çantada keklik sanmasın

ozaman tek birsey var yapacagimiz sana söleyim :) oyunu hepberaber birakiyoruz oldumu simdi :D yada savasa devammmmmmmmmmm kanimizin son damlasina kadar size tek bir tiyo verim aramizda kalsin yem yapan bölüme gidin ve bakin neler lazim misirmi domatesmi ve düsük mallardan ne varsa almayin olay bukadar basit

Takemyheart
09.06.2012, 17:11
bu botlar olduktan sonra değil 3 iş merkezi dünya ticaret merkezi yapılsa gene fiyatlarda oynama olmaz :D al sana ispat

http://www.abload.de/thumb/ateeeesseqc1h.png (http://www.abload.de/image.php?img=ateeeesseqc1h.png)

http://www.abload.de/thumb/domatesqrf1m.png (http://www.abload.de/image.php?img=domatesqrf1m.png)

http://www.abload.de/thumb/msr99dds.png (http://www.abload.de/image.php?img=msr99dds.png)

1 hafta öncemısırı ilk aldıgımda 6milyon 800 bin domates 4milyon800bin idi....1 haftadır.9.99 dan satıyorum fiyatının yukselmesine izin vermiyorum benim gibi birkaç oyuncu daha var..bizim bot 2 haftaya bir uguryor mutlaka.gelmeden bitirmeye çalışıyorum malları...bitince gene gelcek gene fiyat sabit kalacak.2 aydır böle geçinip gidiyoruz 4 pazarda..bu arada ateş böceklerine de el attılar sağolsun..önce 500den verdiler aldım 96bin tane biraz satttım derken 300den vermeye basladılar.elimde patladı ateşböcüükleri :D :(

bu ürünlerin hepsi de sadece yemlerde kulaniliyor bundan sonrada ürünlerinizi yem olan mallar bagamayin olay bukadar basit :))

House-Farm
09.06.2012, 17:17
ozaman tek birsey var yapacagimiz sana söleyim :) oyunu hepberaber birakiyoruz oldumu simdi :D yada savasa devammmmmmmmmmm kanimizin son damlasina kadar size tek bir tiyo verim aramizda kalsin yem yapan bölüme gidin ve bakin neler lazim misirmi domatesmi ve düsük mallardan ne varsa almayin olay bukadar basit

Modlar hemen uyarı yapmasın burada grev falan söz konusu değil ben bırakmak istemiyorum devam etmek istiyorum pazarın dedikodusunu daha doğrusu BP nin dedikodusu yapıyoruz belki bi umut kulakları çınlarda bizi dinler ...

biz dedikoduya devam bu pazarın hali ne olacak ( benim tahminim daha da kötü olacak tecrübeyle sabittir BP hep burnunun dikine gidiyor :D)

bide sadece yem için lazım demişsin ama yanılıyorsun kooperatifi boşver hadi domates zanaat için olmazsa olmaz reçelcilere çok lazım özellikle çoğunlğun 2. ve 3. seviyede olduğunu düşünürsek domates onlara çok lazım ama gel gör ki fiyatları düşük

Takemyheart
09.06.2012, 17:21
Modlar hemen uyarı yapmasın burada grev falan söz konusu değil ben bırakmak istemiyorum devam etmek istiyorum pazarın dedikodusunu daha doğrusu BP nin dedikodusu yapıyoruz belki bi umut kulakları çınlarda bizi dinler ...

biz dedikoduya devam bu pazarın hali ne olacak ( benim tahminim daha da kötü olacak tecrübeyle sabittir BP hep burnunun dikine gidiyor :D)

bide sadece yem için lazım demişsin ama yanılıyorsun kooperatifi boşver hadi domates zanaat için olmazsa olmaz reçelcilere çok lazım özellikle çoğunlğun 2. ve 3. seviyede olduğunu düşünürsek domates onlara çok lazım ama gel gör ki fiyatları düşük

heralde dedikodu yapiyoruz sakada yapiyoruz ama blinki bu konuya söle tavir koymak istiyorum siz siz olun hayvan yeminde kulanilan malzeme almayin benim bu dedikoduya diyecek baska biseyim yok olay bukadar basit grev degilde saka bile yapmak yasak degil ya :D neyse sen sen ol parani yemlere baglama yada yem yapilan malara

-tolga35-
09.06.2012, 18:23
selamlar. ben 5. sınıfa gidiyodum ama şimdi 6. sınıfa geçtim ben. herkese kolay gelsin önce ben herkesten özür diliyom çünkü ben çok konuşuyom diye komşular kaçıp kaçıp gidiyo.

şimdi bu dedikodu yerinde bende yazacam ama kimse kızmasın. şimdi ben bişey söyleyecem:

bu nasıl etkinlik, böyle etkinlik mi olur. herşeyin fiyatı düştü ben elimdekileri satamıyom , pazara bot diye bişey varmış onlar geliyo ucuz ucuz bişey satıp kaçıyo. herkesin interneti hızlı benimki yavaş diye ben alamıyom . bunlar niye böyle yapıyo ben anlamadım. oyunun düzeni bozuldu diyorum ben. şimdi abiler ablalar böyle olur mu hiç? bide geçen seferde etkinlik yaptılar ortak diye bişey oda öyleydi.bide çarkıfelek etkinliği oldu ondada hep su gübre filan çıktı böyle etkinlik mi olur? bide herşeyi yaparken tamam mı diye soruyo allah allah tamam olmasa niye tıklayayım :mad: bide bu kuşla mesaj geliyo ses çıkmıyo o zaman ben bilemiyom arkadaşıma cevap yazamıyom bunu niye sesli yapmıyolar. bide ben foruma bişey soruyom ismini şimdi yazmayacam belki ayıp olur cevap veremiyolar bende adını yazmayacam komşu abime soruyom böyle olurmu hiç? bide etkinlikte yeni bişey istiyolar mesela darı önce yoktu ki nasıl yapayım ben mısır filan isteseler ya allah allah, yetişmiyo sonra geri kalanını parayla alıyom sonra etkinliğe katılınca param bitiyo benim. böyle etkinlik mi olur. :mad: bide bu oyunun etkinliklerinde çok fazla şey isteniyo ders çalışıyom bu sefer yetiştiremiyom ben, oyun oynayacam diye ders mi bırakayım ben allah allah :mad:

şimdi bukadar yazıyom daha sonra ben yazarım, lütfen bu mesajı oyunun görevlileri okusun ben ankete de yazdım ama bi cevap gelmedi. bari bakarız, düşünürüz diye bişey yazın. onuda yazmadınız. hiç ayıp olur diye düşünmüyonuz.

ama ben yinede size teşekkür edeyimde size ayıp olmasın, kolay gelsin
not: çiftçilere selamlar

fatos353570
09.06.2012, 18:51
bootlara artık kızmıyorum ver şabana gitmez yabana beyler alın stoklayın satınca yi kar bırakıyor :cool::cool:

-tolga35-
09.06.2012, 19:10
bootlara artık kızmıyorum ver şabana gitmez yabana beyler alın stoklayın satınca yi kar bırakıyor :cool::cool:

selamlar fatoş hanım abla. ben bottan bi kere mısır alabildim 8 e 9999 tane diye mısır fiyatı 8e düştü pazarda benim. şimdi 4 e yine veriyo. yine alırsam yine düşer. ne olacak böyle ben bilmiyom. teşekkür ederim

fatos353570
09.06.2012, 19:21
selamlar fatoş hanım abla. ben bottan bi kere mısır alabildim 8 e 9999 tane diye mısır fiyatı 8e düştü pazarda benim. şimdi 4 e yine veriyo. yine alırsam yine düşer. ne olacak böyle ben bilmiyom. teşekkür ederim

tolga kardeşim ben mısırı diyelim 4 e aldım o bir kerelik oluyor bir anda talan ediyor oyuncular yağmalama gibi alıyorlar sonra normale dönüyor mesela şu an mısır 30 çg. benim pazarda yani sürekli bootlar durmazlar dikkatli bakarsan gelip atıp gidiyorlar oda denk gelirse kısa süre bir kaç dakika sürüyor zaten oyuncularda alıyorlar :)

-tolga35-
09.06.2012, 19:25
tolga kardeşim ben mısırı diyelim 4 e aldım o bir kerelik oluyor bir anda talan ediyor oyuncular yağmalama gibi alıyorlar sonra normale dönüyor mesela şu an mısır 30 çg. benim pazarda yani sürekli bootlar durmazlar dikkatli bakarsan gelip atıp gidiyorlar oda denk gelirse kısa süre bir kaç dakika sürüyor zaten oyuncularda alıyorlar :)

fatoş ablacım, bi kerelik olsa neyse . şimdi benim pazarda 1 haftadır mısırın fiyatı 8 alan yok, mesela bir tek buda değil domates 1 haftadan daha fazladır 8e onuda alan yok gerçekten bak doğru söylüyom abla ben. hep böyle çok kötü inanmazsan bak.

fatos353570
09.06.2012, 19:40
fatoş ablacım, bi kerelik olsa neyse . şimdi benim pazarda 1 haftadır mısırın fiyatı 8 alan yok, mesela bir tek buda değil domates 1 haftadan daha fazladır 8e onuda alan yok gerçekten bak doğru söylüyom abla ben. hep böyle çok kötü inanmazsan bak.

pazar no kaç senin :confused:

House-Farm
09.06.2012, 19:43

fatoş iyi bak komşuma :D tolga çalışkan çocuk doktor olmak istiyor

-tolga35-
09.06.2012, 19:46

house- farm abi sen benim komşum hoşgeldin abi , çok mutlu oldum abi ben. bende dedikodu yerine dertlerimi söylüyodum fatoş hanım abla ile dertleşiyodum. bende doktor olacam. yoksa fatoş hanım abla da mı doktor?

House-Farm
09.06.2012, 19:47
house- farm abi sen benim komşum hoşgeldin abi , çok mutlu oldum abi ben. bende dedikodu yerine dertlerimi söylüyodum fatoş hanım abla ile dertleşiyodum. bende doktor olacam. yoksa fatoş hanım abla da mı doktor?

fatoş doktor adayı olacak inşAllah kaçıncı sene bilmiyom ama sanırım ilk yılı daha yazsın öğrenelim bende nöbetteyim :D

-tolga35-
09.06.2012, 19:47

fatoş hanım ablacım, benim pazar herhalde 7. nasıl bakıldığını bilmiyom ben. ama bi ara nasıl öğrendiğimi hatırlamıyom şimdi ben . ama ilgilendiğin için çok teşekkür ederim ben.

fatos353570
09.06.2012, 19:50
fatoş hanım ablacım, benim pazar herhalde 7. nasıl bakıldığını bilmiyom ben. ama bi ara nasıl öğrendiğimi hatırlamıyom şimdi ben . ama ilgilendiğin için çok teşekkür ederim ben.

tolga bu linkten pazar numaranı öğrenebilirsin

http://tr.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=452176

-tolga35-
09.06.2012, 20:00
tolga bu linkten pazar numaranı öğrenebilirsin

http://tr.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=452176

fatoş hanım ablacım yardımın için çok ama çok teşekkür ederim abla ben. ben altın yaprak sayfasına baktım swissfarmenx16 yazıyo. yani benim pazarım 16. pazarmış abla. ben yanlış hatırlıyomuşum özür dilerim. :)

fatos353570
09.06.2012, 20:03
fatoş hanım ablacım yardımın için çok ama çok teşekkür ederim abla ben. ben altın yaprak sayfasına baktım swissfarmenx16 yazıyo. yani benim pazarım 16. pazarmış abla. ben yanlış hatırlıyomuşum özür dilerim. :)

rica ederim önemli değil o sayfadan 16 pazarda olan üyelerle irtibat halinde olursun tolgacım ama alt alta yazma flood diye adminler uyarı verir bilgin olsun diğer yorumunu sil istersen ;):)

-tolga35-
09.06.2012, 20:10
rica ederim önemli değil o sayfadan 16 pazarda olan üyelerle irtibat halinde olursun tolgacım ama alt alta yazma flood diye adminler uyarı verir bilgin olsun diğer yorumunu sil istersen ;):)

fatoş abla eyyvahhh iyiki beni uyardın teşekkür ederim abla ben. daha burayı ben yeni öğrendim ya. bide bişey soracam abla ben şimdi burada sen bişey yazdığın zaman, yazının altında pazar no, level puanı, baharama puanı filan yazıyon ya bide sen (Bir Lafa Bakarım Laf Mı Diye Bir de Söyleyene Bakarım Adam mı Diye) böyle yazmışsın ya abla. bende yazmak istiyom abla. bunu ben nasıl yazacam. teşekkür ederim abla ben. :confused:

yeliz3307
09.06.2012, 20:22
köstebek adminimiz tufan ve mustafabeng nerelerdesiniz sesiniz solugunuz kesildi form biraz durgunlaştı.
tufan 11 ne kadar ortalarda yok biyerlerde yazmıştı.. :(

fatos353570
09.06.2012, 22:50
bonus kodu verilecek arkadaşlar bir kaç güne kadar etkinliğe katılan arkadaşlar için verilecek eh katılmayan benim gibilerde nemalanacak zanımca :rolleyes:

-tolga35-
09.06.2012, 23:10
fatoş doktor adayı olacak inşAllah kaçıncı sene bilmiyom ama sanırım ilk yılı daha yazsın öğrenelim bende nöbetteyim :D

abi ben soracam da soramıyom fatoş ablam uyardı beni 2 kere ardarda yazarsam flood diye bişey dedi herhalde ceza veriyolar bizim müdür gibi. yoksa ben birazcık fazla konuşuyom ya abi ben onada hemen sorarım ben kaçıncı sınıfta , ne zaman bitirecek diye. banada yeni bir komşu geldi hemde kendisi ekledi beni ama belki 20 tane mesaj yazdım hiçbirine cevap vermedi, nasıl bir insanmış kendisi hiç yazılan mesaja cevap verilmez mi ne kadar ayıp olur. ama bende onu 2 gün sonra çıkaracam gitsin istemiyom abi ben böyle komşuyu. allahtan sen varsın yoksa ben kendi kendime konuşmadan öyle kalırım sıkılırım ben, oyunuda bırakırım, fatoş ablama da bişey sordum oda cevap yazmadı görmedi herhalde yoksa yazardı bence. çünkü bayanların kibar olması gerekir. neyse ben yine çok konuştum herhalde allahtan burası dedikodu ya kimse bişey demez ben bol bol konuşa bilirim :)

fatos353570
09.06.2012, 23:27

hocam hocam şu moddayım :p:p:D:D ayyyyyy komşuna 1-2-3 tıp dicemmmm :D

abi ben soracam da soramıyom fatoş ablam uyardı beni 2 kere ardarda yazarsam flood diye bişey dedi herhalde ceza veriyolar bizim müdür gibi. yoksa ben birazcık fazla konuşuyom ya abi ben onada hemen sorarım ben kaçıncı sınıfta , ne zaman bitirecek diye. banada yeni bir komşu geldi hemde kendisi ekledi beni ama belki 20 tane mesaj yazdım hiçbirine cevap vermedi, nasıl bir insanmış kendisi hiç yazılan mesaja cevap verilmez mi ne kadar ayıp olur. ama bende onu 2 gün sonra çıkaracam gitsin istemiyom abi ben böyle komşuyu. allahtan sen varsın yoksa ben kendi kendime konuşmadan öyle kalırım sıkılırım ben, oyunuda bırakırım, fatoş ablama da bişey sordum oda cevap yazmadı görmedi herhalde yoksa yazardı bence. çünkü bayanların kibar olması gerekir. neyse ben yine çok konuştum herhalde allahtan burası dedikodu ya kimse bişey demez ben bol bol konuşa bilirim :)

tolga Allah iylini versin :eek::confused::confused:
4 mesajını cevapladım ve hala cevap vermedin diyosun:rolleyes: :D uyarıyı dikkate aldığın için teşekkür ederim ;)

tolgacım şimdi sana link verecem profilinin imza ve resim bölümünü hazırlayabilirsin tamammı reçel,baharama ,levellerinide yazabilirsin bahçe resminide ekleyebilirsin :)

http://tr.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=353312
http://tr.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=304259

-tolga35-
09.06.2012, 23:35
hocam hocam şu moddayım :p:p:D:D ayyyyyy komşuna 1-2-3 tıp dicemmmm :D

tolga Allah iylini versin :eek::confused::confused:
4 mesajını cevapladım ve hala cevap vermedin diyosun:rolleyes: :D uyarıyı dikkate aldığın için teşekkür ederim ;)

tolgacım şimdi sana link verecem profilinin imza ve resim bölümünü hazırlayabilirsin tamammı reçel,baharama ,levellerinide yazabilirsin bahçe resminide ekleyebilirsin :)

http://tr.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=353312
http://tr.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=304259

tamam fatoş abla sende ne çabuk kızıyosun hemen. :o bende öğrenmek istiyom. onun için soruyom ben :confused: , arkadaşa yazılan mesaj sayılırmı 4 tane filan diye :o , demekki sen benim komşum olsan 2 günde sende kaçardın ama olsun yinede cevap yazdığın için çok ama çok teşekkür ederim abla ben. az önce mantık soruları bölümüne bi tane zeka sorusu yazdım ben. bakalım bilen çıkacak mı çok merak ediyom abla ben. şimdi bide ona bakayım. senin dediğin linklerede bakayım bende yapayım öyle sizin gibi güzel olsun benm ki de, teşekkür ederim abla ben.

fatos353570
09.06.2012, 23:38
tamam fatoş abla sende ne çabuk kızıyosun hemen. :o bende öğrenmek istiyom. onun için soruyom ben :confused: , arkadaşa yazılan mesaj sayılırmı 4 tane filan diye :o , demekki sen benim komşum olsan 2 günde sende kaçardın ama olsun yinede cevap yazdığın için çok ama çok teşekkür ederim abla ben. az önce mantık soruları bölümüne bi tane zeka sorusu yazdım ben. bakalım bilen çıkacak mı çok merak ediyom abla ben. şimdi bide ona bakayım. senin dediğin linklerede bakayım bende yapayım öyle sizin gibi güzel olsun benm ki de, teşekkür ederim abla ben.

ablacım kızmıyom sana 4 soruna cevap yazdığım halde yazmadı diyosun :) anında cevap bekleme o an iş olabilir başka yere bakıyor olabiliriz oyunda olmayabiliriz dimi ama sorularını tek seferde sorsan sorun olmaz yani 5 kere yazacağına bir kerede yaz sana yardımcı oluruz elbette ;):)

-tolga35-
10.06.2012, 13:04
ablacım kızmıyom sana 4 soruna cevap yazdığım halde yazmadı diyosun :) anında cevap bekleme o an iş olabilir başka yere bakıyor olabiliriz oyunda olmayabiliriz dimi ama sorularını tek seferde sorsan sorun olmaz yani 5 kere yazacağına bir kerede yaz sana yardımcı oluruz elbette ;):)

fatoş abla şimdi ben sana bişey sorabilirmiyim? sen şimdi doktor mu olacan, ne doktoru olmak istiyon abla sen. şimdi sen kaçıncı sınıftasın abla. niye soruyom ben biliyon mu bende doktor olacam onun için soruyom abla ben. şimdi sen önce tıp fakültesi okuyacan, sonra mesela KBB, dahiliye, gastroenteroloji, cildiye gibi olmak için 4 sene daha okuyacan. 4 sene okumazsan pratisyen yani acil doktoru olursun sen. cocuk doktoruda olabilrsin ama çocuklara iyi bakman lazım onlar çabuk hastalanır ya o yüzden. daha yzacamda neyse bu sefer az konuşayım sen şimdi bana küsersin sonra ayıp olur. teşekkür ederim abla ben. bide bi şey daha soracam sen evlimisin, senin çocuğun var mı? bide bende resim , yazı filan yaptım güzel olmuş mu?

lordufuk1
10.06.2012, 13:25
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

karınıma ağrılar girdi.....

Neyse içimde bir his var yeni çiçekçilik zanaati yakındır...
ama sanki herkese açık olmayacak gibi.sanki özel oyunculara özel olacak gibi...

Umarım hislerimde yanılırım...

Asia191
10.06.2012, 15:03
bonus kodu verilecek arkadaşlar bir kaç güne kadar etkinliğe katılan arkadaşlar için verilecek eh katılmayan benim gibilerde nemalanacak zanımca :rolleyes:

sbonus kodu verileceği yazılmış ama bonus kodunun ne olduğu belli değil.. ne zaman öğreniriz ne olduğunu

xburakx
10.06.2012, 15:05
sbonus kodu verileceği yazılmış ama bonus kodunun ne olduğu belli değil.. ne zaman öğreniriz ne olduğunu

Bonus kodunu pazartesi günü öğrenebilirsiniz....

Asia191
10.06.2012, 15:09
Bonus kodunu pazartesi günü öğrenebilirsiniz....

teşekkür ederim bilgi için. :)

xburakx
10.06.2012, 15:12
teşekkür ederim bilgi için. :)

Önemli değil pazartesine ne kaldı şurada dimi...

;)

Asia191
10.06.2012, 15:19
Önemli değil pazartesine ne kaldı şurada dimi...

;)

evet doğru:D

nanzer
10.06.2012, 20:26
Yeni TGC Bülteni - Çiçekçi ve diğer meslek

<center> </center>http://www.farmeramania.de/wp-content/blogs.dir/19/files/2012/06/florist-handwerk.jpg Gerade läuft eine Newsletter Aktion für TGC Member (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=tr&prev=/search%3Fq%3Dfarmeramania%26hl%3Dtr%26biw%3D1366%2 6bih%3D647%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.com.tr&sl=de&u=http://www.farmeramania.de/der-topgamesclub-alle-infos/&usg=ALkJrhh5MSstRYdZwc5HJS5Bs4GqYp-RlA) . Eylem şu anda için bir haber bülteni çalışıyor TGC üyesi (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=tr&prev=/search%3Fq%3Dfarmeramania%26hl%3Dtr%26biw%3D1366%2 6bih%3D647%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.com.tr&sl=de&u=http://www.farmeramania.de/der-topgamesclub-alle-infos/&usg=ALkJrhh5MSstRYdZwc5HJS5Bs4GqYp-RlA) . Darin wird folgendes angekündigt: Bu, aşağıdaki şekilde açıklanmaktadır:
TGC Auszug: TGC alıntı:
Zuerst steht Dir der Florist zur Verfügung. İlk olarak, çiçekçi size kullanılabilir. Du kannst viele Arten von Kränzen, Gedecken und Blumensträußen gestalten und damit eine Menge Vorteile bekommen. Bu çelenk, buket ve yer ayarları birçok türde yapmak ve böylece pek çok yarar elde edebilirsiniz.
Um ein hohes Maß an neuem Inhalt für erfahrene und fortgeschrittene Spieler zu bieten, werden kurze Zeit später zwei weitere Berufe mit völlig neuen, nie dagewesenen Mechaniken ins Spiel integriert: Kısa bir süre sonra devreye girer tamamen yeni ve benzeri görülmemiş mekanizmalara sahip iki diğer mesleklerde inşa deneyimli ve gelişmiş oyuncular için yeni içerik yüksek düzeyde sağlamak için:

Mit dem Spa-Manager können die Tiere endlich mal ausspannen und sich neben Gurkenmasken auch nette Cocktails im Mixer herstellen. Spa yöneticisi ile hayvanlar nihayet dinlenebilir ve güzel kokteyller üretmek için bir karıştırıcıda maskeleri ve salatalık ek kez.
Der Alchemist hingegen setzt auf seine magischen Kräfte und die Hilfe von kleinen Erdwichteln, die seine Mixturen auf die Felder verteilen. Simyacı, onun sihirli güçleri dayalı ve küçük Erdwichteln yardımıyla alanlarda yaptığı concoctions yayılır. Je mehr Helferlein Du hast, desto effektiver wirken Deine Tinkturen. Sahip daha yardımcıları, daha etkin çalışmanızı tentürler. Das hört sich doch mal toll an :o) Auf den Floristen warten wir schon soooo lange. Bazı büyük geliyor: o) çiçekçi, biz soooo uzun süre bekliyoruz.
kaynak
www.farmeramania.de
olduğu gibi kopyaladım:p
bir TGC üyesi olamadım yahu
o kadar da çalışıyorum eh arada biraz da altın alıyorum
support a mı yazsam şikayetimi nereye yazsam
sizde şahitsiniz ne kadar çok çalıştığıma;)

OrtaBahçe
10.06.2012, 20:31

Abla bende derecede kırmızı renktesin :D :p

Takemyheart
10.06.2012, 20:40
Yeni TGC Bülteni - Çiçekçi ve diğer meslek

<center> </center>http://www.farmeramania.de/wp-content/blogs.dir/19/files/2012/06/florist-handwerk.jpg Gerade läuft eine Newsletter Aktion für TGC Member (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=tr&prev=/search%3Fq%3Dfarmeramania%26hl%3Dtr%26biw%3D1366%2 6bih%3D647%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.com.tr&sl=de&u=http://www.farmeramania.de/der-topgamesclub-alle-infos/&usg=ALkJrhh5MSstRYdZwc5HJS5Bs4GqYp-RlA) .
Eylem şu anda için bir haber bülteni çalışıyor TGC üyesi (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=tr&prev=/search%3Fq%3Dfarmeramania%26hl%3Dtr%26biw%3D1366%2 6bih%3D647%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.com.tr&sl=de&u=http://www.farmeramania.de/der-topgamesclub-alle-infos/&usg=ALkJrhh5MSstRYdZwc5HJS5Bs4GqYp-RlA) . Darin wird folgendes angekündigt:
Bu, aşağıdaki şekilde açıklanmaktadır:
TGC Auszug:
TGC alıntı:
Zuerst steht Dir der Florist zur Verfügung.
İlk olarak, çiçekçi size kullanılabilir. Du kannst viele Arten von Kränzen, Gedecken und Blumensträußen gestalten und damit eine Menge Vorteile bekommen.
Bu çelenk, buket ve yer ayarları birçok türde yapmak ve böylece pek çok yarar elde edebilirsiniz.
Um ein hohes Maß an neuem Inhalt für erfahrene und fortgeschrittene Spieler zu bieten, werden kurze Zeit später zwei weitere Berufe mit völlig neuen, nie dagewesenen Mechaniken ins Spiel integriert:
Kısa bir süre sonra devreye girer tamamen yeni ve benzeri görülmemiş mekanizmalara sahip iki diğer mesleklerde inşa deneyimli ve gelişmiş oyuncular için yeni içerik yüksek düzeyde sağlamak için:
Mit dem Spa-Manager können die Tiere endlich mal ausspannen und sich neben Gurkenmasken auch nette Cocktails im Mixer herstellen.
Spa yöneticisi ile hayvanlar nihayet dinlenebilir ve güzel kokteyller üretmek için bir karıştırıcıda maskeleri ve salatalık ek kez.
Der Alchemist hingegen setzt auf seine magischen Kräfte und die Hilfe von kleinen Erdwichteln, die seine Mixturen auf die Felder verteilen.
Simyacı, onun sihirli güçleri dayalı ve küçük Erdwichteln yardımıyla alanlarda yaptığı concoctions yayılır. Je mehr Helferlein Du hast, desto effektiver wirken Deine Tinkturen.
Sahip daha yardımcıları, daha etkin çalışmanızı tentürler.Das hört sich doch mal toll an :o) Auf den Floristen warten wir schon soooo lange.
Bazı büyük geliyor: o) çiçekçi, biz soooo uzun süre bekliyoruz.
kaynak
www.farmeramania.de (http://www.farmeramania.de)
olduğu gibi kopyaladım:p

nanzer ben tgc üyesiyim ama bizdede fazla detay yok sadece gelen meslekler yaziyor baskada bisey yok

nanzer
10.06.2012, 21:11
Abla bende derecede kırmızı renktesin :D :p
1. şahitim:D

nanzer ben tgc üyesiyim ama bizdede fazla detay yok sadece gelen meslekler yaziyor baskada bisey yok
olsunn ben üye olmak istiyorum acaba supporta hergün 10 kere yazsam
bıkarlar da yaparlarmı üye:cool:;):D

Takemyheart
10.06.2012, 21:18

olsunn ben üye olmak istiyorum acaba supporta hergün 10 kere yazsam
bıkarlar da yaparlarmı üye:cool:;):D

:D:D:D:D bence yazmam ordan biri sinirlenir kapatir hesabini yapicaksan baska hesapla yap en iyi oraya girmek icin tek bir yol var ya gercek para cok harciyacan yada ilk bastan baslamis buzamana kada online olmus olacaksin ozaman tgc üyesi olabilirsin hepsi baska yoluda yok

sare_melia1
10.06.2012, 21:24
ben tcg üyesiyim ama ne anlatiyonuz anlamis degilim ne olacakmis:p:p:p

nanzer
10.06.2012, 21:42
:D:D:D:D bence yazmam ordan biri sinirlenir kapatir hesabini yapicaksan baska hesapla yap en iyi oraya girmek icin tek bir yol var ya gercek para cok harciyacan yada ilk bastan baslamis buzamana kada online olmus olacaksin ozaman tgc üyesi olabilirsin hepsi baska yoluda yok
altın çok fazla almıyorum ama online konusunda
bizim sitenin bekçisiyim yani:D komşularımdan bekçilik ücreti alacam;)

cetinel54
10.06.2012, 22:15

ablacim 2. sahitinde benim....:D:D
nerdeyse 24 saat yesillsinn...;);)

fatos353570
10.06.2012, 23:41
biraz didikodu yapimde gidim :rolleyes:

uçan kargadan aldığım habere göre bundan sonra biçerdöverler oyunu kapatınca saati işlemicekmiş oyunu açınca kaldığı yerden brezilya dzisi gibi devam edecekmiş :confused:

devamı gelecek benden duymuş olmayın şttt:cool::cool:

cetinel54
11.06.2012, 00:00

uçan kargadan aldığım habere göre bundan sonra biçerdöverler oyunu kapatınca saati işlemicekmiş oyunu açınca kaldığı yerden brezilya dzisi gibi devam edecekmiş :confused:

insallah en kisa zamanda uygulamaya gecirirler arkadasim. gece gece iyi geldi bu dedikodu.. bundan sonra rahat rahat uyuyuabilirm:):)
iyi geceler

bitoşum
11.06.2012, 00:42

şimdiye kadar duyduğum en muhteşem dedikodu.inşallah dediğin gibi olur:)

siemsu
11.06.2012, 06:45
şimdiye kadar duyduğum en muhteşem dedikodu.inşallah dediğin gibi olur:)

müthiş degil süper ötesi insallah olur hadi hayırlısı

sarıkuzu
11.06.2012, 07:31
Bu müthiş olur. Bununla beraber biçerdöverin saatini kurabilsek o biz oyunu açamadığımız zaman toplayabilse, en azından günde 1 kez böyle bir hakkımız olsa tadından yenmez. Bu dedikodu değil benim isteğim.

Necati441
11.06.2012, 08:31

Komşum olsun yinede bize bilgi verdiğin için teşekkürler...

.jackdaniel.
11.06.2012, 09:26
http://www.farmeramania.de/wp-content/blogs.dir/19/files/2012/06/florist-spa-manager-alchemist-colage.jpg

-spa menejerle hayvanlar rahatlayacak demiş, muhtemelen ada hayvanlarının yetişme süresini kısaltan bir reçete var.
-simyacıda tarlalara sihir yapılacak demiş, bu da bitkilerin yetişme süresini kısaltsa gerek.

resmi fan dan alıntı
http://www.farmeramania.de/

kubilay2244
11.06.2012, 11:44
merak ettim. sen hangisisin arkadaşım.:) nasıl kabul ettiler. :confused: ben adımdeğişti...

sare_melia1
11.06.2012, 13:27
Bu müthiş olur. Bununla beraber biçerdöverin saatini kurabilsek o biz oyunu açamadığımız zaman toplayabilse, en azından günde 1 kez böyle bir hakkımız olsa tadından yenmez. Bu dedikodu değil benim isteğim.

bugüne kadar duydugum en güzel dedikodu:D:D:D:D:D

-tolga35-
11.06.2012, 14:15
selalmlar önce burdan house-farm (doktor) abime, fatoş ablama, silahtar abime, kulali abime, arzu ablama saygılarımı sunarım.

saygıdeğer, farmerama oyunun yöneticileri ben artık bu oyundan sıkılıyom. bunuda açık açık söylüyom ben. niye söylüyom çünkü inanıyom ki ben, siz benden gıcık kaptınız bilerek yapıyonuz. bu benim pazarın hali ney böyle. ayıptır yeter artık ne hale getirdiniz . nerdeyse 1 aydır mısır 8çg ve alan yok, tek bu mu hayır mesela domates 8,55çg alan yok. ne yapmaya çalıştığınızı açık açık söyleyin. bana tolga biz seni bu oyunda istemiyoruz derseniz ben arkadaşlarımla vedalaşır giderim. dalga geçer gibi bide cevap yazmıyonuz. ben küçüğüm diye yapıyasanız yine söyleyin ben giderim. bu kadar olmaz bu fiyatlara rağmen hala bot mudur nedir bende yeni öğrendim onu gönderiyosunuz. :confused::confused::confused::confused::eek::eek: :eek::eek::cool::cool::cool:
ama benim arkadaşlarım allahtan bana yardım ediyoda ben bişeyler yapabiliyom. açık açık söyleyeyim mesela house-farm (doktor ) abi bana hiç yoksa 20 tane sos gönderdi. arkadaşımın ne mecburiyeti var. en az 20 tane ağaç gönderdi ki bunlardan 5 tanesi yumurta ve süt ağacıydı. butün hayvan ahırlarını gönderdi ( kokarca ve ayı hariç çünkü ondada yoktu yoksa ben biliyom onlarıda gönderirdi) hepsi bende var. abim olmasa ben bu oyunu çoktan bırakırdım. çünkü sizin bozduklarınızı o düzeltmeye çalışıyo. ama onada yazık değil mi o kadar emek veriyo sonra bana yardım ediyo, niye siz benim pazarı mahvettiniz diye. artık elinizi vicdanınıza koyun ve biraz bu tolganın hali ne olacak diye düşünün lütfen.size ben artık bu kadar söylüyom. o kadar ankete mesja yazdım bari bi cevap verin neaketen o da yok.
neyse ben şimdi size bana karşı göstermiş olduğunuz abilik ve ablalıktan dolayı size çok teşekkür ediyom, :cool::cool::cool:
size kolay gelsin
( tolga : bu sene 6. sınıfa geçtim, derslerimin hepsi 5, en son yapılan 100 soruluk deneme sınavında da sadece 2 yanlışım çıktı)

Basestar
11.06.2012, 14:28
selalmlar önce burdan house-farm (doktor) abime, fatoş ablama, silahtar abime, kulali abime, arzu ablama saygılarımı sunarım.

saygıdeğer, farmerama oyunun yöneticileri ben artık bu oyundan sıkılıyom. bunuda açık açık söylüyom ben. niye söylüyom çünkü inanıyom ki ben, siz benden gıcık kaptınız bilerek yapıyonuz. bu benim pazarın hali ney böyle. ayıptır yeter artık ne hale getirdiniz . nerdeyse 1 aydır mısır 8çg ve alan yok, tek bu mu hayır mesela domates 8,55çg alan yok. ne yapmaya çalıştığınızı açık açık söyleyin. bana tolga biz seni bu oyunda istemiyoruz derseniz ben arkadaşlarımla vedalaşır giderim. dalga geçer gibi bide cevap yazmıyonuz. ben küçüğüm diye yapıyasanız yine söyleyin ben giderim. bu kadar olmaz bu fiyatlara rağmen hala bot mudur nedir bende yeni öğrendim onu gönderiyosunuz. :confused::confused::confused::confused::eek::eek: :eek::eek::cool::cool::cool:
ama benim arkadaşlarım allahtan bana yardım ediyoda ben bişeyler yapabiliyom. açık açık söyleyeyim mesela house-farm (doktor ) abi bana hiç yoksa 20 tane sos gönderdi. arkadaşımın ne mecburiyeti var. en az 20 tane ağaç gönderdi ki bunlardan 5 tanesi yumurta ve süt ağacıydı. butün hayvan ahırlarını gönderdi ( kokarca ve ayı hariç çünkü ondada yoktu yoksa ben biliyom onlarıda gönderirdi) hepsi bende var. abim olmasa ben bu oyunu çoktan bırakırdım. çünkü sizin bozduklarınızı o düzeltmeye çalışıyo. ama onada yazık değil mi o kadar emek veriyo sonra bana yardım ediyo, niye siz benim pazarı mahvettiniz diye. artık elinizi vicdanınıza koyun ve biraz bu tolganın hali ne olacak diye düşünün lütfen.size ben artık bu kadar söylüyom. o kadar ankete mesja yazdım bari bi cevap verin neaketen o da yok.
neyse ben şimdi size bana karşı göstermiş olduğunuz abilik ve ablalıktan dolayı size çok teşekkür ediyom, :cool::cool::cool:
size kolay gelsin
( tolga : bu sene 6. sınıfa geçtim, derslerimin hepsi 5, en son yapılan 100 soruluk deneme sınavında da sadece 2 yanlışım çıktı)

Merhaba,

Mesajınızı okudum ancak şunu belirtmelimki bu tarz da mesaj yazmak sorununuza çözüm getirmez.Eğer size yardımcı olamımızı istiyorsanız,Hesabınıza ilişkin somut değerler ile support'a mail yazınız.Bu sayede hesabınızı inceleyebiliriz.Son olarak oyunda değişmesini yada fikir bazında eklemek istediğiniz hususlar var ise ''fikir ve güncellemeler'' kısmına mesaj veya yeni konu paylaşınız.Bizler de buna bianen konun ilgisine göre isteklerinizi haftalık raporlarımız da oyun geliştiricisine iletelim.Oyun geliştiricileri sadece Türk değil,tüm global server bazın da tüm oyuncuların fikirlerine değer vermektedir.Kısaca forum kuralları çerçevesin de ileteceğiniz her husus harfiyen dikkate alınmaktadır.

Saygılarımla

-tolga35-
11.06.2012, 14:39
teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. tamam ben dediklerinizin hepsini yapacam yeter ki benide dikkate alın support nedir bilmiyom ama doktor abime sorar öğrenirim ben ona göre ne yzabilirsem yazarım ben. sonunda bi cevep geldi çok teşekkür ederim abi ben yardım için. şimdi bir de sizin verdiğiniz fikiri yapacam .teşekkürler.

ZeHLeKaR
11.06.2012, 15:43
http://d1206.hizliresim.com/y/c/7sjkh.png

yorumsuz:D

fatos353570
11.06.2012, 15:55

size kolay gelsin

tolgacım canım kardeşim sen neden bu kadar alıngansın allasen :D ömürsün ömüürrr ömrümüzü yidinnn:p:D

pazar fiyatlarını biz oyuncular yada şu an farmeramanın değerli yönetimi belirlemiyorki tolga ;):) hem neden seni istemeyelimki sende farmerama ailesinin bir üyesisin pazarlarımız farklı biliyorsun senin pazarın 16 benim pazarım 40 mesela ama eğer pazarında bir sorun var ve sürekli tekrar eden bir durum varsa Basestar adminimizinde dediği gibi supporta mesaj at tamammı supporta nasıl mesaj atarsın sana link verim ordan bak :)

http://tr.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=273967

zındık
11.06.2012, 16:49

size kolay gelsin

hakkaten küçüklüğüne vermek lazım bu mesajını :):)

Asia191
11.06.2012, 20:05

çok iyi haber... mynet skandalından sonra bayağı bir iyi olur aslında:)

fatos353570
11.06.2012, 20:06
çok iyi haber... mynet skandalından sonra bayağı bir iyi olur aslında:)

bencede bekleyelim görelim bakalım :)

Asia191
11.06.2012, 20:06
hakkaten küçüklüğüne vermek lazım bu mesajını :):)

gerçekten küçük mü numaramı yapıyor anlamadım ben :P

fatos353570
11.06.2012, 20:07
gerçekten küçük mü numaramı yapıyor anlamadım ben :P

yıkıldım yaa:D:D:D

Asia191
11.06.2012, 20:14
yıkıldım yaa:D:D:D

5. sınıf öğrencisi bu kadar uzun yazmaz sıkılır... dersleri bu kadar iyi olan 5. sınıf öğrencisi bu kadar fazla imla hatası yapmaz... çevremde çok çocuk var o bakımdan:)

fatos353570
11.06.2012, 20:16
5. sınıf öğrencisi bu kadar uzun yazmaz sıkılır... dersleri bu kadar iyi olan 5. sınıf öğrencisi bu kadar fazla imla hatası yapmaz... çevremde çok çocuk var o bakımdan:)

valla doktor hocamın komşusu o iyi biliyor :)

Asia191
11.06.2012, 20:19
valla doktor hocamın komşusu o iyi biliyor :)

öyleyse doğrudur:) ne bileyim değişik geldi biraz.. bu yaşta bir çocuğun böyle bir oyuna konsantre olup, 60. seviyeye kadar gelmesi de yaşına göre fazla ama neysse... erken olgunlaşmış diyelim. doktorumuzu ve tolga kardeşimizi kızdırmayalım...

EdynohE
11.06.2012, 21:07

Derdimiz imla ise ben üniversite öğrencileri gördüm hala Türkçe bir şey yazamıyorlar. 5. Sınıftaki öğrenci için gayet normal bence.

.yagmur61.
11.06.2012, 21:57
fatos heralde kokarcayi yollayacaksin bana.kim demis gonderilmez diye sana.buarada bende yuzsuzluk yapayim bari bende istiyorum kokarca agili....lutfen banada biri hayrina yoollasinn...

fatos353570
11.06.2012, 22:23
fatos heralde kokarcayi yollayacaksin bana.kim demis gonderilmez diye sana.buarada bende yuzsuzluk yapayim bari bende istiyorum kokarca agili....lutfen banada biri hayrina yoollasinn...

hıııı :confused::confused::confused: ben ne zaman yollicam dedimkinen :confused:
kokarca ağılı bende bile yok :D:D:D:D

hediye tic.etkinliği zamanında hediyeler yollanabilir ayrıca etkinlik bitti birdahak sefere :)

nanzer
12.06.2012, 10:13
öyleyse doğrudur:) ne bileyim değişik geldi biraz.. bu yaşta bir çocuğun böyle bir oyuna konsantre olup, 60. seviyeye kadar gelmesi de yaşına göre fazla ama neysse... erken olgunlaşmış diyelim. doktorumuzu ve tolga kardeşimizi kızdırmayalım...
tolga maşallah oyunu da çözmüş:D
danışmanlık teklif edecem ona:cool:

House-Farm
12.06.2012, 11:51
Arkadaşlar tolganın yaşı küçük benim komşumdur 60 seviyeye gelmesini de ben sağladım yaptığım yardımın haddi hesabı yok buradan bir sonuca varmaya çalışmasın kimse leveline bakarak ayrıca biraz duygusal bir çocuktur ve hırsla oturmuş yzmış elle yazmakla klavyeden yazı yazmak farklı şeyler ben bu yaşımda hala yazarken tuşlar birbirine giriyor 11 yaşında çocuk imlaya mı bakacak oturmuş bir hışımla önünde ki tuşlara bas bas yazmış içindekileri dökmüş

dün vaktim yoktu yazamadım tolga bana oyunu bıraktığını yazan bir mesaj bırakmış

özellikle asia arkadaşın saftrik diye yazmasına çok alınmış bir parça çocuk gönlü kırmak nasıl bişey bilen varsa lütfen oyundan kendisinin gönlünü alacak mesaj yazsın ya da en azından buraya yazsın ben ona ulaşıp okumasını sağlarım:cool:

fatos353570
12.06.2012, 11:52
tolgaaaa oyuna geri dönnnnn :rolleyes::)

House-Farm
12.06.2012, 12:16
tolgaaaa oyuna geri dönnnnn :rolleyes::)

fatoş doktor olacak olmandan sana ayrı bi sempati duydu tolga bilgin olsun bana hergün ne sorular sordu ben hiç kalbini kırmayıp sabırla elimden geldiği kadar cevapladım çocuklara her zaman fikirlerinin önemli olduğu hissettirilmeli benim 6 yaşında oğlum var hiç bir zaman yukardan bakarak konuşmadım hep eğilip onun göz hisazına gelerek sabırla dinleyip cevap verdim bugüne kadar çocuğu olanlar daha iyi bilir neyse ...

burası dedikodu bölümü sonuçta ben kendi adıma konuyu kapatıyorum konu mecrasından saptığı için :cool:

uysalersu
12.06.2012, 13:15
Tolga'cım,
Bak hayat denilen oyunda aynen buuuu... Kırılırsın, üzülürsün, çok seversin, önüne engeller çıkar.. Ama bırakıp gitmek, istediğin şeylerden vazgeçmek bu kadarda kolay olmamalı :confused::confused:.

Bak sana küçüçük bir hikaye anlatayım; Benim annem oyunun esas sahibi 1 yıl önce çok basit denilen bir ameliyat oldu. Bacağına protez takıldı. Protez yerinden çıkmış ikinci ameliyat oldu. Ameliyatta hastane virüsü almış intihap oldu. Protez çıkartıldı, antibiyotik tedavisi başlandı. Antibiyotik böbreklerine zarar verdi diyalize girdi. Bu olanlara çok üzülen anacım çok zayıfladı vücut toparlanmak için yağ yakmak istemiş bulamayınca kasları yakmış felç oldu.. Bu arada stres, üzündü, bağışıklık sistemi çöktü. Şu an kemoterapiye giriyor. Çünki hayatındaki son olay lösemi..
Annem oyunla 6 ay önce tanıştı. Felç olduğunda bile oynadı. Hatta yanlış hatırlamıyorsan Hediye etkinliğinin ilk günüydü sanırım laptapi doktorlardan binbir rica ile annemin yanına soktum. Çok sevindi.. Ama şimdi olmuyor tabi... Ben annemin yanına sadece 1 saat girebiliyorum yarım saat oyun hakkında konuşuyoruz biliyormusun.

Tolga bu durumu çok düşündüm. Annem neden bu oyunu bu kadar önemsiyor.
Emek verdi. 3 tarla parçasından 5 arazi yaptı, suladı, gübreledi, ekti EMEK verdi. Haa hayatta olduğu gibi önüne engeller çıktı, yılmadı pes etmedi, güldü kendisine yeni bir çıkış yolu buldu. İyi olduğu zamanlarda benim kızımıda aldı yanına. Beren (benim kızım) tavuk nasıl yetişir, tavuk nasıl çeşitli olur, çilek toprakt mı ağaçtamı yetişir bilmezdi. Annem torununu yanına alıp tüm hayvan, bitki dünyasını ona anlatırdı. "bak su vermezsen, yem vermezsen tavuklar ölür " gibi konuşmalar geçerdi aralarında.

Bak Tolga cım sözün özü şu; Emeklerinden hiçbir şekilde vazgeçmemesin.:)

Haa ben senin gibi çok konuşan bir komşu istemezdim o ayrııı :D :D :D :D :D

Şimdi oyuna neden devam ediyorum biliyormusun Tolga, annemin emeğine saygı duyduğum ve ona oyunu hiç kapatmayacağım diye söz verdiğim için oyuna ben devam ediyorum....

Sende emeğine sahip çık...:confused:

[ercank1975]
12.06.2012, 13:38
fatoş doktor olacak olmandan sana ayrı bi sempati duydu tolga bilgin olsun bana hergün ne sorular sordu ben hiç kalbini kırmayıp sabırla elimden geldiği kadar cevapladım çocuklara her zaman fikirlerinin önemli olduğu hissettirilmeli benim 6 yaşında oğlum var hiç bir zaman yukardan bakarak konuşmadım hep eğilip onun göz hisazına gelerek sabırla dinleyip cevap verdim bugüne kadar çocuğu olanlar daha iyi bilir neyse ...

burası dedikodu bölümü sonuçta ben kendi adıma konuyu kapatıyorum konu mecrasından saptığı için :cool:
biz tolga yı çok sevdik house farm kardeş onu tekrar aramızda görmek istiyoruz,bazı arkadaşların yaptıgı hatalar yüzünden bizi bırakmasın ,biz onu çok sevdik:)

House-Farm
12.06.2012, 13:49
ben mail attım kendisine ne zaman okur bilmiyorum ama bu yazıları görmek hoşuna gidecektir tolganın oyununa girdim baktım tüm tarlaları silmiş sanırım fazla alınmış ve kızmış ama bu yazıları okuyunca morali düzelecektir teşekkürler :)

fatos353570
12.06.2012, 13:56
ben mail attım kendisine ne zaman okur bilmiyorum ama bu yazıları görmek hoşuna gidecektir tolganın oyununa girdim baktım tüm tarlaları silmiş sanırım fazla alınmış ve kızmış ama bu yazıları okuyunca morali düzelecektir teşekkürler :)

hocam çok alıngan ya :confused: 5 soru sordu 4 sorusuna cevap verdim ben oyundan çıkınca 5 .ci soruyuda sormuş cevap yazmıyo diye küsmüştü :confused::confused::rolleyes::D

House-Farm
12.06.2012, 14:31
hocam çok alıngan ya :confused: 5 soru sordu 4 sorusuna cevap verdim ben oyundan çıkınca 5 .ci soruyuda sormuş cevap yazmıyo diye küsmüştü :confused::confused::rolleyes::D

fatoş bize düşen küçük yaştakileri idare etmek daha dur sen ne hastalar görücen 5 soruda bıkarsan ohoo işimiz var günde en az 500-1000 soru arası cevaplamak zorundasın buna adres soranlarda dahil acile girip adres soruyolar danışmanın önünden geçerek yaff:D

fatos353570
12.06.2012, 14:41
fatoş bize düşen küçük yaştakileri idare etmek daha dur sen ne hastalar görücen 5 soruda bıkarsan ohoo işimiz var günde en az 500-1000 soru arası cevaplamak zorundasın buna adres soranlarda dahil acile girip adres soruyolar danışmanın önünden geçerek yaff:D

hocamm gösünü sefem 5 sorudan 5/1 birini görmedimki :o :confused: yoksa sabırlıyımdır :p:D:D

Infra-red
12.06.2012, 14:57
Sevgili Tolga, ben foruma çok katılmıyorum ama sık sık okuyorum,yazdığın herşeyi okurken mutlu oldum,aferin canavar gibi itiraz ediyor,hakkını arıyor diye seni hep takdir ettim.Başkalarının ne dediğine hiç takılma tatlım önemli olan senin ne hissettiğin çünkü, aramıza tekrar gel (gerçekten oynamak istiyorsan) Hepimiz seni tekrar okumaktan mutlu olacağız.Sevğiler

zındık
12.06.2012, 15:26
Arkadaşlar tolganın yaşı küçük benim komşumdur 60 seviyeye gelmesini de ben sağladım yaptığım yardımın haddi hesabı yok buradan bir sonuca varmaya çalışmasın kimse leveline bakarak ayrıca biraz duygusal bir çocuktur ve hırsla oturmuş yzmış elle yazmakla klavyeden yazı yazmak farklı şeyler ben bu yaşımda hala yazarken tuşlar birbirine giriyor 11 yaşında çocuk imlaya mı bakacak oturmuş bir hışımla önünde ki tuşlara bas bas yazmış içindekileri dökmüş

dün vaktim yoktu yazamadım tolga bana oyunu bıraktığını yazan bir mesaj bırakmış

özellikle asia arkadaşın saftrik diye yazmasına çok alınmış bir parça çocuk gönlü kırmak nasıl bişey bilen varsa lütfen oyundan kendisinin gönlünü alacak mesaj yazsın ya da en azından buraya yazsın ben ona ulaşıp okumasını sağlarım:cool:

şimdi hocam,biz oyuna başladığımızda şu anki yeni oyuncular kadar şanslı değildik...

tek tarlamız vardı süs bahçemiz yoktu otlu arazi ve kayran yoktu...

restaurant görevlerini yapana kadar akla karayı seçerdik..tam görevi yaptım derken bi yağmur yağardı tarlalar zarar görürdü..ucu ucna vereceğimiz ürün giderdi..boşa verdiğin ürünleremi yanarsın,geçen zamanınamı yanarsın..madem tolga arkadaş ile bağlantın var benim bu yazdıklarımı tek tek okusun...

fatos353570
12.06.2012, 15:33
şimdi hocam,biz oyuna başladığımızda şu anki yeni oyuncular kadar şanslı değildik...

tek tarlamız vardı süs bahçemiz yoktu otlu arazi ve kayran yoktu...

restaurant görevlerini yapana kadar akla karayı seçerdik..tam görevi yaptım derken bi yağmur yağardı tarlalar zarar görürdü..ucu ucna vereceğimiz ürün giderdi..boşa verdiğin ürünleremi yanarsın,geçen zamanınamı yanarsın..madem tolga arkadaş ile bağlantın var benim bu yazdıklarımı tek tek okusun...

evet abicim unutulmaz o günler :)helede etkinlik zamanı ekerdim 5 dk.sonra su basardı tarlamı tohumlar heder olurdu temizle temizle dur bitirirdim bir bakardımki otlu araziyide su basmış

zındık
12.06.2012, 15:38
evet abicim unutulmaz o günler :)helede etkinlik zamanı ekerdim 5 dk.sonra su basardı tarlamı tohumlar heder olurdu temizle temizle dur bitirirdim bir bakardımki otlu araziyide su basmış

yani biz çok zor koşullarda bu günlere geldik,bence isyan edip olayı abartmaya gerek yok

konuyuda dağıttık ama kusura bakmasın arkadaşlar :):)

fatos353570
12.06.2012, 15:41
yani biz çok zor koşullarda bu günlere geldik,bence isyan edip olayı abartmaya gerek yok

konuyuda dağıttık ama kusura bakmasın arkadaşlar :):)

bu güne geçmişe bakınca zaten inanamıyorum oyun çok gelişti ve güzelleşti bizede sadece o günlerin zorluğunu yaşadıklarımız ve anıları kaldı sadece :)
bencede abim konuyu dağıtmadan noktalıyom bende ;):)

House-Farm
12.06.2012, 16:09
ben kendi adıma bende çok zorluklar çektim tabi hepsini hatırlıyorum o günlerin ama ayrıda bi tadı vardı oo ayrı mevzu konu kim haklı kim haksız değil tolganın yaşı küçük alınması normal bizim yaşımız büyük biz idare edice artık biraz daha erken yaşta çocuğum olsa tolgayla yaşıt olacaklar nerdeyse ama ben bu yaşımda ilgileniyorum her sorduğuna cevap veriyorum aslında BP ekmeğine yağ sürüyoz ama olsun :D yani kaç oyuncu kazandırdğımı oyuna hatırlamıyorum bile ben mail attım inşAllah geri döner bakıcaz artık

nanzer
12.06.2012, 16:51
tolgacım sen öyle akıllıcık akıllıcık yazınca
seni abi zannettik
housefarm abinin meğer elinden tuttuğu evlat
senmişsin
bırak hepimizin sana olan kusurunu bir tarafa
abinin senin için harcadığı emeklerin hatırına
gel çiftliğine geri dön
bak hepimiz de üzüldük
burası dedikodu bölümü
bizde tolganın dedikosunu yapmtığımız için
buraya yazmakta sakınca yok sanırım:)
aslında ben çocukların gençlerin oyun bağımlısı olmalarına üzülüyorum ama
eğer o meyilleri de varsa bari farmerama oynasınlar
burada güzel şeyler alırlar
her zaman derim forumun kalitesi yardımlaşma super
artık oyun oynama durumlarıyla ilgili dengeyi de kurmak
çocukların gençlerin ailelerine düşer:)

sare_melia1
12.06.2012, 17:02
tolga birak oglum bak bizler oynaya oynaya bagimli olduk psikologum bile oyuna devam diyor sen bizlerin durumuna düsmeden derslerine saril seni güzel günler bekliyor hayatta;););)

-tolga35-
12.06.2012, 18:12
ben geri geldim ama ne diyeceğimi bilemiyom. özetle şöyle oldu:benbi yazı yazdım diye herkes benimle alay etti, bana hakaret etti ve üstüne üstlük forum yöneticiside buna mudahele etmedi öyle baktı. ben çok ama çok üzüldüm , bütün tarlaları bozdum, bütün ambarı 1-2 çg ne sattım herşeyi bitirdim, 1 tane marul bile kalmadı.
sonra baktim ki doktor abim bana mail atmış . onu görünce çok sevindim ben çünkü bana çok güzel 3 tane mesaj atmıştı. ben çpk mutlu oldum. sana yazı yazdı herkes dedi ben daha çok sevindim. şimdi işim çok daha zor benim zaten benim sizler kadar çok param yoktu şimdi hiç yok ama ben bişey öğrendim sevgi çok daha büyüüükkkk .
:):):):):)

nanzer
12.06.2012, 18:17
ben geri geldim ama ne diyeceğimi bilemiyom. özetle şöyle oldu:benbi yazı yazdım diye herkes benimle alay etti, bana hakaret etti ve üstüne üstlük forum yöneticiside buna mudahele etmedi öyle baktı. ben çok ama çok üzüldüm , bütün tarlaları bozdum, bütün ambarı 1-2 çg ne sattım herşeyi bitirdim, 1 tane marul bile kalmadı.
sonra baktim ki doktor abim bana mail atmış . onu görünce çok sevindim ben çünkü bana çok güzel 3 tane mesaj atmıştı. ben çpk mutlu oldum. sana yazı yazdı herkes dedi ben daha çok sevindim. şimdi işim çok daha zor benim zaten benim sizler kadar çok param yoktu şimdi hiç yok ama ben bişey öğrendim sevgi çok daha büyüüükkkk .
:):):):):)
hoşgeldin kurban olurum sana ben:)
merak etme ablacım parasız bırakmayız seni;)
ama sende hemen alınma şaka yapıyoruz bazen öyle

-tolga35-
12.06.2012, 18:23

hoşbuldum nanzer abla tanıştığımıza memnun oldum ben. senin kedi gerçekten çok güzelmiş. tamam ablacım ben artık alınmam sana :):):)

Asia191
12.06.2012, 18:46

kimsenin oyunu bırakmasına sebep olmak istemem... kusura bakmasın Tolga kardeş..

-tolga35-
12.06.2012, 18:50
alınma komşum, şaka bunlar şaka

eyvvahhh sen iki tane ard arda yzdın şimdi ceza yersin hemen birini sil abla , tamam ben alınmam sana ama sen ceza yeme sil hemen birini :eek::):):)

Asia191
12.06.2012, 18:52
ben de annemi tanıştırayım bir ara sizlerle:)

-tolga35-
12.06.2012, 19:09
aaa rezalet... şimdi kızacaklar bana.. her neyse, ilk fırçamı yemiş olurum. uyardığın içim sağol komşu

yine 2 tane olduuu sen dikkat etmiyosun hiç abla bundan öncekini de sil çabuk çabuk olşimdi ceza gelir eyvvaahh :confused:

Asia191
12.06.2012, 19:19
yine 2 tane olduuu sen dikkat etmiyosun hiç abla bundan öncekini de sil çabuk çabuk olşimdi ceza gelir eyvvaahh :confused:

sildim, sağol tekrar.. sana laf yetiştirmeye çalışıyorum işte:)

-tolga35-
12.06.2012, 19:26
sildim, sağol tekrar.. sana laf yetiştirmeye çalışıyorum işte:)

tamam yine biraz fazla konuştum ben ama bu sefer senin için konuştum abla. yardım etmek istedim. rica ederim ben. senin adın ne abla? sen kaçıncı sınıfa gidiyosun? yoksa sende doktor abim gibi büyükmüsün?

Asia191
12.06.2012, 19:28
tamam yine biraz fazla konuştum ben ama bu sefer senin için konuştum abla. yardım etmek istedim. rica ederim ben. senin adın ne abla? sen kaçıncı sınıfa gidiyosun? yoksa sende doktor abim gibi büyükmüsün?

yok çok konuşmadın... ben okulumu bitireli çok oldu.. 10 yaşında çocuğum var benim... adım nilüfer. senin gerçek adın tolga mı? hangi okula gidiyorsun?

Asia191
12.06.2012, 19:38
benim adım gerçekten ama gerçekten tolga ben 6. sınıfa geçtim. atatürke gidiyodum ama 6. sınıfa geçince başka okula gidecem ben sebebini yzamam özel bir durum var çünkü, lütfen kusura bakma sadece doktor abim biliyo.
ama ben bişeyi hiç anlamıyom, sen yanlış anlama abla ama niye kendi isminizi yazmıyosunuz ben yzıyom hiç zararı olmuyo mesela benim mail adresimde de ismim var benim :eek::eek:

aslında adımla bir sorunum yok. olsa forumda yazmazdım şimdi.. başta giriş yaparken öyle rastgeldi öyle kaldı...

-tolga35-
12.06.2012, 19:44

nanzer abla bana şimdi bi tane balkabağı reçeli geldi sen mi gönderdin?
adı İALKAŞ diye geldi eğer sen değilsen abla ben bu kişiye burdan selamlarımı ve saygılarımı iltiyom, çok teşekkür ederim. biraz param olunca söz veriyom bende gönderirim :):):):)

Takemyheart
12.06.2012, 19:54
benim adım gerçekten ama gerçekten tolga ben 6. sınıfa geçtim. atatürke gidiyodum ama 6. sınıfa geçince başka okula gidecem ben sebebini yzamam özel bir durum var çünkü, lütfen kusura bakma sadece doktor abim biliyo.
ama ben bişeyi hiç anlamıyom, sen yanlış anlama abla ama niye kendi isminizi yazmıyosunuz ben yzıyom hiç zararı olmuyo mesela benim mail adresimde de ismim var benim :eek::eek:

bazen adminlleride anlamak lazim denedmi burasi dedikodu bölümü sadece oyun üzerinden dedikodu yapilir miller artik forum kuralarinida bilmiyor tahminim eger oyun hakinda herhangi birsey duyduysan buraya yazarsin olay bukadar basit eger okulunu degistiriceksen yap tabiki kendi isteginle ama bir forumda isim verilmez kimse burda yükseltilmez yada alcaltilmaz 18 yasina gelde sonra cebine parayi koy artik kendi adina birseyler olsun isim konusunu ozaman konusursun oyununu oynuyorsan kendi adina oyna kimseyide katma canim alti yasina göre güzel yaziyorsun gerci ben alti yasindayken dükkan isletiyordum :D neyse isin sakasi bir yana her konu heryerde yazilmaz

uysalersu
12.06.2012, 19:55
ama ben bişey öğrendim sevgi çok daha büyüüükkkk .

Hoşgeldin ... ;) ;)

Bak çok güzel birşey oldu. Sen bunu bu yaşta ögrendin. Bunun değerini bil kardeşim. 40-50 yaşına gelipde bunun değerini, anlamını bilmeyen çooook insan görünümlüler var aramızda.:)

Ama bak kızacağım :mad: yatağa koş bakayım sen. :p
Okullar kapandı nasılsa yarın yine görüşürüz. Hadi bakalım hadiiiiii yatagaaa:rolleyes: :rolleyes:

Not: Bu oyuna özelden bir msj at lütfen...;)

fatos353570
12.06.2012, 19:59
nanzer abla bana şimdi bi tane balkabağı reçeli geldi sen mi gönderdin?
adı İALKAŞ diye geldi eğer sen değilsen abla ben bu kişiye burdan selamlarımı ve saygılarımı iltiyom, çok teşekkür ederim. biraz param olunca söz veriyom bende gönderirim :):):):)

hoşgeldin tolga bidaha küsüp gitme tamammı çalışkansın tekrar tarlanı kurup pazara dalarsın anlaştıkmı :)

-tolga35-
12.06.2012, 20:00
bazen adminlleride anlamak lazim denedmi burasi dedikodu bölümü sadece oyun üzerinden dedikodu yapilir miller artik forum kuralarinida bilmiyor tahminim eger oyun hakinda herhangi birsey duyduysan buraya yazarsin olay bukadar basit eger okulunu degistiriceksen yap tabiki kendi isteginle ama bir forumda isim verilmez kimse burda yükseltilmez yada alcaltilmaz 18 yasina gelde sonra cebine parayi koy artik kendi adina birseyler olsun isim konusunu ozaman konusursun oyununu oynuyorsan kendi adina oyna kimseyide katma canim alti yasina göre güzel yaziyorsun gerci ben alti yasindayken dükkan isletiyordum :D neyse isin sakasi bir yana her konu heryerde yazilmaz

ama asia ablam bana sordu bende onun için yazdım, yanlış yaptımsa özür dilerim ben :eek:

Takemyheart
12.06.2012, 20:02
ama asia ablam bana sordu bende onun için yazdım, yanlış yaptımsa özür dilerim ben :eek:

ögrenmeyi bilmek daha önemli yanlis yaptigin birsey varsa düzelt burayada degil baska yere konu ac burasi dedikodu bölümü özür dilemkle birsey degilde yaptigin hatayi düzeltmekle olur

-tolga35-
12.06.2012, 20:06
ögrenmeyi bilmek daha önemli yanlis yaptigin birsey varsa düzelt burayada degil baska yere konu ac burasi dedikodu bölümü özür dilemkle birsey degilde yaptigin hatayi düzeltmekle olur

tamam sildim teşekkür ederim :eek:

muhends34
12.06.2012, 20:09
Tufan, doktor nerlerdesiniz?

100 metre sprintine hazırmısınız ..:D

tolga oyundan mesaj atarmısın sana sos yolluyayım. oyun rumuzum aynı.

House-Farm
12.06.2012, 20:13

geldim abi hayırdır

uysalersu
12.06.2012, 20:16
Allah Allah kazan kaynamaya başladı :D :D :D :D
Birileri uykudan kalkmış....;) ;)

[ercank1975]
12.06.2012, 20:18
arkadaşlar dedikodu yokmu 2. ve 3. etkinlikte acaba neler isteyecekler bilgisi olan yokmu,bu arada aramıza yeniden döndügüne çok sevindim tolga birdaha gitme tamammı :)

muhends34
12.06.2012, 20:20
geldim abi hayırdır

Allah Allah kazan kaynamaya başladı :D :D :D :D
Birileri uykudan kalkmış....;) ;)

Hoşş geldiniz. Ne uykusu:)

Az önce uyandım rüyadan aman ne rüya ne rüya ..:D

Fabrikaya planlama müdürü olmuşum, bi siparişler geliyor gelde yetişdir..:( her siparişi şu zamanda şu kadar sürede teslim edin alın paranızı diyorlar..:D

Bi uyandım kan ter içinde.. ohhh be dedim rüyaymış ..:cool:;)

fatos353570
12.06.2012, 20:21
stoppp stoppppp sayın üyeler yiterrrrrr yiterrrr aaaa ney naynnn :cool::cool::cool:

evet nerde kalmıştık dedikodulara devam ediyoruz :rolleyes:

uçan kuş merkurden aldığım habere göre bundan sonra tatil modumuz bilgelik ağacı tabi oymayı etkinleştirdikten sonra
ne zaman istersen tatile çıkabilirsiniz sınır kaldırılacak döndüğünüzde kaldığınız yerden devam edeceksiniz kısıtlama olmaması için çalışma yapılıyormuş :cool:

Takemyheart
12.06.2012, 20:23
stoppp stoppppp sayın üyeler yiterrrrrr yiterrrr aaaa ney naynnn :cool::cool::cool:

evet nerde kalmıştık dedikodulara devam ediyoruz :rolleyes:

uçan kuş merkurden aldığım habere göre bundan sonra tatil modumuz bilgelik ağacı tabi oymayı etkinleştirdikten sonra
ne zaman istersen tatile çıkabilirsiniz sınır kaldırılacak döndüğünüzde kaldığınız yerden devam edeceksiniz kısıtlama olmaması için çalışma yapılıyormuş :cool:

ama tatil bölümü zaten vardiki oymalarda zaten dahildi bende ilk ciktigindan beri var o oyma

fatos353570
12.06.2012, 20:25
ama tatil bölümü zaten vardiki oymalarda zaten dahildi bende ilk ciktigindan beri var o oyma

oymayı sadece yılda tatil için 2 kez kullanabiliyorsunuz sayın çiftçiim:confused::rolleyes::rolleyes::p

House-Farm
12.06.2012, 20:26
mühendis abi ne rüyası kabus görmüşün sen biraz daha ipucu yok mu:eek: ne demek yetiştirmek falan anlamadım

Takemyheart
12.06.2012, 20:26
oymayı sadece yılda tatil için 2 kez kullanabiliyorsunuz sayın çiftçiim:confused::rolleyes::rolleyes::p

kusurumu bagislayin :D aynadim ozaman bakalim ne olacak hayde hayirlisi

fatos353570
12.06.2012, 20:27
kusurumu bagislayin :D aynadim ozaman bakalim ne olacak hayde hayirlisi

süper olur dimi ama sınırsız tatil modu yani olası durumda aniden 2-3 hafta giremedik olursa süper olur;):):)

-tolga35-
12.06.2012, 20:28
;3896457']arkadaşlar dedikodu yokmu 2. ve 3. etkinlikte acaba neler isteyecekler bilgisi olan yokmu,bu arada aramıza yeniden döndügüne çok sevindim tolga birdaha gitme tamammı :)

ben geldim abi çok teşekkür ederim. merak etme artık hiç gitmem, inat ederim yine gitmem ;);):p:D

fatos353570
12.06.2012, 20:30
ben geldim abi çok teşekkür ederim. merak etme artık hiç gitmem, inat ederim yine gitmem ;);):p:D

tolgaaa sana hoşgeldin dedim cevap yazmadın şimdi küsüp gitme sırası bana geldi :confused::confused::confused::D:D:D:D

-tolga35-
12.06.2012, 20:33
tolgaaa sana hoşgeldin dedim cevap yazmadın şimdi küsüp gitme sırası bana geldi :confused::confused::confused::D:D:D:D

ben görmemiştim , teşekkür ederim. sen mi küsecen :rolleyes::rolleyes::D

muhends34
12.06.2012, 20:34
mühendis abi ne rüyası kabus görmüşün sen biraz daha ipucu yok mu:eek: ne demek yetiştirmek falan anlamadım

Bak şimdi sen hiç sınava girmedinmi? Sınavın amacı nedir bi anlat bakem?:D

House-Farm
12.06.2012, 20:35

tolga millet bırakın muhabbeti şimdi mühendis abi kabus görmüş bu kez rüya değil hani etkinlik hakkında endişeliyim açıkçası:eek:

Bak şimdi sen hiç sınava girmedinmi? Sınavın amacı nedir bi anlat bakem?:D

bana sınav deme abi :mad: yoksa süre kısıtlaması falan mı olacak bir daha açık olurmusun

-tolga35-
12.06.2012, 20:36
tolga millet bırakın muhabbeti şimdi mühendis abi kabus görmüş bu kez rüya değil hani etkinlik hakkında endişeliyim açıkçası:eek:

eyvvah yine pazar derdi çekacem desene abi ben zaten boşuna yazmadım

öğrencinin şanssızı sırt üstü düşse bile burnunu kırrar (yani ben ):D:D:D:D:D

fatos353570
12.06.2012, 20:37

hımm timam vazgeçtim küsmeyim şincik :rolleyes::p:D:D:D

Takemyheart
süper olur dimi ama sınırsız tatil modu yani olası durumda aniden 2-3 hafta giremedik olursa süper olur;):):)

birde tatil moduna bizim tarlayi ekip sürecek birseyler yapsalardi iyi olurdu bence :D ama nerde kim düsünsünkü öle biseyi bize cektirdigi kadar cektiricekler sürün diyorlar :D

uysalersu

Formda görmüştüm ama denk gelmedim sanırım
Mutlu Sipariş Günü geliyor galibaa;)
Eve gelen siparişler birkaç kat tp ile değerlendiriliyormuş.

Takemyheart
12.06.2012, 20:38

mutlu siparis nedir acaba ?

fatos353570
12.06.2012, 20:39
birde tatil moduna bizim tarlayi ekip sürecek birseyler yapsalardi iyi olurdu bence :D ama nerde kim düsünsünkü öle biseyi bize cektirdigi kadar cektiricekler sürün diyorlar :D

zaten en büyük hayalimdir biçer döverlerin sürelerini ya oyun kapatınca durdursunlar yada otomatik yapsın süre işlerken ne ekilecekse seçenek verilsin 5 bitki seçilsin oyun kapalıysa bile biçer döverler otomatik yapsınlar :p:D:D

muhends34
12.06.2012, 20:41

bana sınav deme abi :mad: yoksa süre kısıtlaması falan mı olacak bir daha açık olurmusun

Offfff offffffffffffffffff..:D ne alaka ya..:cool:

yarın biz neye başlıyoruz? 2.ci bir sınava amaaaa bu sınav tam bir sınav havasında olacak.:D

Verecekler soru kağıdını ..:cool:

Takemyheart
12.06.2012, 20:45
zaten en büyük hayalimdir biçer döverlerin sürelerini ya oyun kapatınca durdursunlar yada otomatik yapsın süre işlerken ne ekilecekse seçenek verilsin 5 bitki seçilsin oyun kapalıysa bile biçer döverler otomatik yapsınlar :p:D:D

ah nerde be komsum ama hayal olarak kalicak sanirim ve hep hayal edecegiz diye saniyorum :D

fatos353570
12.06.2012, 20:53
ah nerde be komsum ama hayal olarak kalicak sanirim ve hep hayal edecegiz diye saniyorum :D

olurmu olur beklemek lazım valla :D:D
bu arada bilgelik ağacına yarasa paketi yüklenecek

yarasa başlangıç paketi
20 yarasa
20 parfüm
10 süper yem

2 tane daha var sölemiyom onları süpriz ola :rolleyes:

deren2008
12.06.2012, 20:56

yarasa başlangıç paketi
20 yarasa
20 parfüm
10 süper yem

yarasa ve domuz yüklendi fatoş diğeri ne?

fatos353570
12.06.2012, 21:04
yarasa ve domuz yüklendi fatoş diğeri ne?

süprizz bekleyelim az komşumm ;):p:D

Takemyheart
12.06.2012, 21:06

yarasa başlangıç paketi
20 yarasa
20 parfüm
10 süper yem

ya benim anlamadigim onlar zaten acik degilmi dracula ve paketler

yoksa tr de sonradanmi aciyorlar ala ala cözemedim bu dedikodular eski :D

OrtaBahçe
12.06.2012, 21:07
Offfff offffffffffffffffff..:D ne alaka ya..:cool:

yarın biz neye başlıyoruz? 2.ci bir sınava amaaaa bu sınav tam bir sınav havasında olacak.:D

Verecekler soru kağıdını ..:cool:

Aşama II: 13 – 18 Haziran

Zaman paradır! Ve taraftarlar da çoktan hazır bekliyorlar! Tozlu tarlalarında mükemmel futbol çimini yetiştir ve bambulardan tüm heyecanlı futbol fanlarını alacak büyüklükte bir stadyum inşa et. Zamana karşı hareket et, böylece her şeyi başlangıç düdüğüne kadar bitirebilirsin!

Resmi acklamada böyle bişey yazıyor ama heralde yine yeni bir bitki ekip hasattan cıkanları vericez gibi.Zaten yeterince kasıyoruz etkinliklerde daha ne kadar zorlucaklar yaw :D

uysalersu
12.06.2012, 21:12

Verecekler soru kağıdını ..:cool:[/QUOTE]

Şimdi 3. aşamadan korktum :eek: 2. aşamada böyle bir sınav varsa 3. aşamada aaaaaaaaaaayyyy aaayyyyy :( :(

zındık
12.06.2012, 21:12
aaa duymadınızmı,ikinci etkinlik bitkisi bambu olcak :confused::confused:

imalattanhalka
12.06.2012, 21:16
Tozlu tarlalarında mükemmel futbol çimini yetiştir

fatos353570
12.06.2012, 21:20

mabmu muuuu:confused::confused::confused:

nanzer
12.06.2012, 21:22
restoran görevi tarzında mı olacak acaba
zamana karşı mı yarışacaz:rolleyes:

zındık
12.06.2012, 21:24
mabmu muuuu:confused::confused::confused:

ben öyle bi duyum aldım,dedikodu köşesi değilmi burası :D:D

ayyy ben dedikodu yaptım yaaa benden hiç beklemezdim :confused::confused::p:D:D

fatos353570
12.06.2012, 21:27
ben öyle bi duyum aldım,dedikodu köşesi değilmi burası :D:D

ayyy ben dedikodu yaptım yaaa benden hiç beklemezdim :confused::confused::p:D:D

didkoducu seni auvvvvv :eek::o:p:D:D

bambu olsun valla süper olur o yoktu bitkilerin içinde :D

elif4286
12.06.2012, 21:31

ve elif şu soruyu sorar ya ben bambuyu ağaç bilirdim bitkimiydi ya :D:D:D:confused::eek::cool::D:);)
şuan kavram kargasası yasıyom ya:D

fatos353570
12.06.2012, 21:32
ve elif şu soruyu sorar ya ben bambuyu ağaç bilirdim bitkimiydi ya :D:D:D:confused::eek::cool::D:);)

ne yaw didikodu yapıyoz şurda ağaç yımırta veryoda babmu bitki olamasmı :p:p:D:D:D:D

elif4286
12.06.2012, 21:34
ne yaw didikodu yapıyoz şurda ağaç yımırta veryoda babmu bitki olamasmı :p:p:D:D:D:D

fatos yeni zaanattan sonra kavram kargasası yasıyom biliyonmu pardon burası farmeramaydı dimi:D:D:D

fatos353570
12.06.2012, 21:35
fatos yeni zaanattan sonra kavram kargasası yasıyom biliyonmu pardon burası farmeramaydı dimi:D:D:D

sorma zaten 15 kez okudum ama karmakarışık oldum elif :p:p:D:D:D

Infra-red
12.06.2012, 21:52
Tolga aramıza hoş geldin, hiç bir zaman pes etme,aferin sana,sevgiler,

EdynohE
12.06.2012, 22:31

Bende ağaç bilirdim onu bitkiymiş

Gerçi bizim burda fındıklarda ağaçtır, kesmeyiz ve öyle toplanırlar ama nedense bitki muamelesi görüyorlar. Yazık fındıklara bence

tufan8082
12.06.2012, 23:23

selam amirim soyle bir uyuyayim dedim belki ruya gorurum diye ama yok olmuyor demekki herkes goremiyormus bu ruya olayini :p:D:D
ben yokken kaynamis kazan bende gece gece bir arastirayim bakalim neler cikacak ayrica ben hazirim sinavaa gelsin en zor gorevler bakalim :confused::rolleyes:
ben anlayamadim bunun biri bambuda diyeri ney futbol cimi herhalde :confused:

http://www.abload.de/img/aaawo79l.png
http://www.abload.de/img/bbb0neba.png
http://www.abload.de/img/wwwn6fe5.png
http://www.abload.de/img/kompost86ijs.png

kaynak (http://farmersrama.de/2012/06/12/vorberichterstattung-zum-2-teil/#more-7929)

OrtaBahçe
12.06.2012, 23:47
Resmi acıklamada bir bambu lafı geciyor bir de çim geciyor.Ben heralde bambu hasattan cıkar çimide ekeriz diye dusunuyordum ama resimlere göre galiba 2 sini de ekicez :D

tufan8082
12.06.2012, 23:56
Resmi acıklamada bir bambu lafı geciyor bir de çim geciyor.Ben heralde bambu hasattan cıkar çimide ekeriz diye dusunuyordum ama resimlere göre galiba 2 sini de ekicez :D

hasattan gubre niyetine birsey cikacak mis cokda gereksiz birsey gerci hicde kullanmiyorum zaten yetersiz oluoyrda onlarida rtik tp ile takas icin etkinlik sonuna birkacaz
evet bambu ekecez ama sahanin hazirlanmasi icin cimden de bahsediliyor acaba iki bitkimi yada etkinllik gorevinde tamamladikca bize cim mi verilecek cozemedim :confused:
ben aslinda hasattan top cikmasini bekliyordum ama bakalim nasil olacak belkide 3. etkinlikte cikar
http://farmeramabook.files.wordpress.com/2012/06/soccer_quest.png?w=500

kubilay2244
13.06.2012, 12:02
hasattan gubre niyetine birsey cikacak mis cokda gereksiz birsey gerci hicde kullanmiyorum zaten yetersiz oluoyrda onlarida rtik tp ile takas icin etkinlik sonuna birkacaz
evet bambu ekecez ama sahanin hazirlanmasi icin cimden de bahsediliyor acaba iki bitkimi yada etkinllik gorevinde tamamladikca bize cim mi verilecek cozemedim :confused:
ben aslinda hasattan top cikmasini bekliyordum ama bakalim nasil olacak belkide 3. etkinlikte cikar
http://farmeramabook.files.wordpress.com/2012/06/soccer_quest.png?w=500

hoş geldin tufan.nasılsın? hızlı geliş yaptın bakıyorumda. :)tarlana baktım da maşaallah hiç yumurta ağacın yok.:)
etkinlikte neçıkarsa çıksında. tarladan çıkacak herneyse ürünlerle bir gitse çok mutlu olacam. bitkiler elimde kalıyor. malesef tarladan çıkan az oluyor. buara uzun ekemedim. son oymayı aktifleştiremedim. :rolleyes::D:D

tufan8082
13.06.2012, 12:29
hoş geldin tufan.nasılsın? hızlı geliş yaptın bakıyorumda. :)tarlana baktım da maşaallah hiç yumurta ağacın yok.:)
etkinlikte neçıkarsa çıksında. tarladan çıkacak herneyse ürünlerle bir gitse çok mutlu olacam. bitkiler elimde kalıyor. malesef tarladan çıkan az oluyor. buara uzun ekemedim. son oymayı aktifleştiremedim. :rolleyes::D:D

hosbulduk komsum :)
ben her zaman buralardayim ama dedikodu bolumune yazdigim mesajlar kendini yok ediyor iki dakika sonra:p:D:D
tarladan gubre niyetine bir drop cikacak ve o kadarda onemli deyil uzun ekmemis olsanda ;)
insallah ilerleyen zamanlarda yeni bitki kalmayinca etkinliklerde verilip yetistirdigimiz artik var olanlardan isterlerde pazar o zaman her etkinlikte bir urunun fiyatinin patlamasi demek olur bu ;)

elif4286
13.06.2012, 12:52
Bende ağaç bilirdim onu bitkiymiş

Gerçi bizim burda fındıklarda ağaçtır, kesmeyiz ve öyle toplanırlar ama nedense bitki muamelesi görüyorlar. Yazık fındıklara bence

ya ben bi an farmeramada oldugumu unuttum süt agacı yumurta agacı uçan domuzlar oluyorda bambu neden bitki olmasın dogru :D:D lütfen ısrarla belirtiyorum bahamaramaya timsah farmeramayada çekirge agılları bekliyoz kizdıgımda cekirgeleri tarlalara musallat etcem:D::p

EdynohE
13.06.2012, 12:53
hosbulduk komsum :)
ben her zaman buralardayim ama dedikodu bolumune yazdigim mesajlar kendini yok ediyor iki dakika sonra:p:D:D
tarladan gubre niyetine bir drop cikacak ve o kadarda onemli deyil uzun ekmemis olsanda ;)
insallah ilerleyen zamanlarda yeni bitki kalmayinca etkinliklerde verilip yetistirdigimiz artik var olanlardan isterlerde pazar o zaman her etkinlikte bir urunun fiyatinin patlamasi demek olur bu ;)

Keşke elimizde olan bir şeyler isteseler. Binlerce domatesim var ama pazarda 4 ten giderken satmak hiç ama hiç içimden gelmiyor :confused:

tufan8082
13.06.2012, 13:15
Keşke elimizde olan bir şeyler isteseler. Binlerce domatesim var ama pazarda 4 ten giderken satmak hiç ama hiç içimden gelmiyor :confused:

biraz sabretmek gerekiyor ilerleyen zamanlarda mutlaka olacaktir diye dusunuyorum ;)

bu arada son gunlerde yetistirdigim damizliklari paylasmadim hazir dedikoduda yokken
biraz once bir ciflestirme yaptim sonuc altda yoruma acik :D:D:cool:
http://www.abload.de/img/damizlik2guiu.png

-tolga35-
13.06.2012, 13:20
ben bu sefer çok konuşmayacam. şunu söylemek istiyom buradan

mühendis abime, akıldane ablama, nanzer ablama, uysalersu ablama, ialkaş abime, sera_melia ablama, fukuku ablama ve tabi ki house-farm (doktor ) abime çok ama çok teşekkür ederim. beni yalnız bırakmadığınız için.

nedenini onlar biliyolar, şimdi reklam gibi olmasın ? :):):)

fatos353570
13.06.2012, 13:28
biraz sabretmek gerekiyor ilerleyen zamanlarda mutlaka olacaktir diye dusunuyorum ;)

bu arada son gunlerde yetistirdigim damizliklari paylasmadim hazir dedikoduda yokken

darısıda bana komşum :p:p

mrsprivate70
13.06.2012, 13:44
arkadaşlar bu ikinci aşama ne zaman başlayacak bilen var mı:confused:

tufan8082
13.06.2012, 13:48
arkadaşlar bu ikinci aşama ne zaman başlayacak bilen var mı:confused:

komsum ana tarlanin ekranin sol ust kosesindeki ilk etkinligin zaman ibresi dolunca ikinci etkinlik baslayacak yani 1 saat falan kaldi 2. etkinlige ;-))

mrsprivate70
13.06.2012, 13:54
komsum ana tarlanin ekranin sol ust kosesindeki ilk etkinligin zaman ibresi dolunca ikinci etkinlik baslayacak yani 1 saat falan kaldi 2. etkinlige ;-))
ya onu biliyorumd sss açıklanmayınca kaçırdığım birşey mi var dedim 2 gündür foruma bakmadımda;)
bu arada teşekkür edrim komşum

-EGELI-1
13.06.2012, 14:15
http://www.abload.de/img/damizlik2guiu.png[/QUOTE]

Turnayı gözünden vurmuşsun komşu.Damızlıklarını görünce hemen pazara koştum obur yarasalarım var satabilirsem onları kahraman yarasanı ben alıcam inşallah.

tufan8082
13.06.2012, 14:43
Turnayı gözünden vurmuşsun komşu.Damızlıklarını görünce hemen pazara koştum obur yarasalarım var satabilirsem onları kahraman yarasanı ben alıcam inşallah.

ben pazara sundum farkindasindir kahraman yarasayi obur yarasa satiliyor hemen ama eskisi gibi yuksek deyil fiyati en fazla 200 binden gidiyor pazarda komple damizliklarim dolu sunlar bir satilsada yenilerini yetistirsem cok zor satiliyor artik :)

-EGELI-1
13.06.2012, 15:02
ben pazara sundum farkindasindir kahraman yarasayi obur yarasa satiliyor hemen ama eskisi gibi yuksek deyil fiyati en fazla 200 binden gidiyor pazarda komple damizliklarim dolu sunlar bir satilsada yenilerini yetistirsem cok zor satiliyor artik :)

Evet komşu gördüm pazardaki yarasalarını özellikle kahraman yarasayı cazip fiyata sunmuşsun.Sana katılıyorum damızlıklardan kar edilen bir yarasa vardı o da çok ağır satılıyor artık şu kahraman yarasan için satılacak bişeyler bakayım:)

_gelu_
13.06.2012, 15:26

Balli herif , banada boyle oluyor bazende hepsi patliyor :))5-6 milyon zarar ettiriyor..

tufan8082
13.06.2012, 15:56
Balli herif , banada boyle oluyor bazende hepsi patliyor :))5-6 milyon zarar ettiriyor..

benimki patladi ama bana dogru 8 milyon kar yaptirdi :D:D
bu arada biraz once pesinden bir deneme yaptim 1 milyon zarar ettim iyiki havadar tavukla denedim :confused:;)
demekki yuksek yakalayinca alip kacacan yoksa zarar ettiririm sistem adama

House-Farm
13.06.2012, 16:19
tufan bunlar iyi hoş çok güzelde artık satabilene bu pazarlar böyleyken :mad:

fatos353570
13.06.2012, 17:43
tufan bunlar iyi hoş çok güzelde artık satabilene bu pazarlar böyleyken :mad:

hocam relax yaw :confused: sakin olun pazar sizin çöpünüz olar beaa :D sizin pazarı bizim pazara taşısak 40 pazara gelsen keşke benim pazarım süper ya satış yaparsan eğer her telden ne istersen saat başı 1 milyon çg. :p

fatos353570
13.06.2012, 17:47
yeni bişiler oslun canım buralarda artıkın :mad: eskileri yeni diye sürüyom yazıyom resil oluyom çiftçi alemine :o maksat bölümü güncel tutimde:p:D

yeni bişiler istiyoz köstebek nerdeysen çık ortaya tokmak gelecek yoksa gafana :cool::cool:

güncelleme....:cool:

House-Farm
13.06.2012, 18:59
hocam relax yaw :confused: sakin olun pazar sizin çöpünüz olar beaa :D sizin pazarı bizim pazara taşısak 40 pazara gelsen keşke benim pazarım süper ya satış yaparsan eğer her telden ne istersen saat başı 1 milyon çg. :p

fatoş benim pazarım 1-2 ay öncesine kadar çok iyidi hala fiyatlar nisbeten diğer pazarlara göre iyi ama alıcı yok çoğu zengin benim pazarda(bende :D) yani çekişioyruz ben ucuza satmaya razıyım üretip satışa sunuyom gene üretim gene sunayım diyorum bakıyorum yaprak oynamamış yerinden aksine 2-3 syafaya düşmüşüm sunan sunana alan yok ama neden ama olmadı böyle ama (kemal sunalın bir filminden alıntı oldu bu yaff :D)

sare_melia1
13.06.2012, 20:05
fatoş benim pazarım 1-2 ay öncesine kadar çok iyidi hala fiyatlar nisbeten diğer pazarlara göre iyi ama alıcı yok çoğu zengin benim pazarda(bende :D) yani çekişioyruz ben ucuza satmaya razıyım üretip satışa sunuyom gene üretim gene sunayım diyorum bakıyorum yaprak oynamamış yerinden aksine 2-3 syafaya düşmüşüm sunan sunana alan yok ama neden ama olmadı böyle ama (kemal sunalın bir filminden alıntı oldu bu yaff :D)

komsum ayni dertten bende muzdaribim benim pazarda nabi42 diye bi vatandas var sanki beni takip ediyor devamli benim ürünlerin fiyatini kiriyor:mad::mad::mad:

nabi421
13.06.2012, 20:16
komsum ayni dertten bende muzdaribim benim pazarda nabi42 diye bi vatandas var sanki beni takip ediyor devamli benim ürünlerin fiyatini kiriyor:mad::mad::mad:

arkadaşım bu yaptığın yakıştı mı şimdi elimde ürün var sunuyorum satılmıyor ben ne yapayım benden ucuza sunanlarada benmi sitem edeyim

padmei
13.06.2012, 20:45

Pazarda satış yapmak artık çok zor. Ben 88 levelim hızlı para kazanıp, zanaat ürünlerinden almak istiyorum. Bu yüzden pazardaki en son fiyatın bir altında satmayı tercih ediyorum.
Yani bu bir tercih meselesi. İnsanları sanki çok ayıp bir şey yapıyorlarmış gibi burada afişe etmenin bir anlamı yok. Kimi ucuza satar kimi pahalıya..."Pazara ucuza ürün koyma yarışı" diye bir şey olmayacağına göre..Kimseyi haksız yere karalamayalım bence.

fatos353570
13.06.2012, 20:49

:D:D:D hocam o duruma çok düştüm bende hatta ambarıma ürünlerim defalarca geri dönmüştü bende artık işin piri oldum pazarın gıcıklarından gibiyim öyle değil böyle diye ürünleri bir sunuyorum pazarda illet gibi :D hatta yabancı oyunculardan bana pm geldi defol pazardan diye muhatap bile olmadım onların yüzünden benim ürünlerim 7 sayfaya düşüp ordanda ambarıma dönmüştü :p

sare_melia1
13.06.2012, 21:08
arkadaşım bu yaptığın yakıştı mı şimdi elimde ürün var sunuyorum satılmıyor ben ne yapayım benden ucuza sunanlarada benmi sitem edeyim

espri anlayisiniz yok olmus galiba kötü niyet yoktu tabiiki isteyen istedigi fiattan sunacak pazar benim rahmetlik babamin özel pazari degil onu bilmicek kadarda salak degilim sadece o an sizin nick aklima geldi espri olsun diye yazdim alindiysaniz yapabilecegim bisey yok ama tekrar edeyim art niyet yoktu
herkes istedigi gibi düsünmekte özgür

güzel bakmasini bilen güzel görür;););););)

Pazarda satış yapmak artık çok zor. Ben 88 levelim hızlı para kazanıp, zanaat ürünlerinden almak istiyorum. Bu yüzden pazardaki en son fiyatın bir altında satmayı tercih ediyorum.
Yani bu bir tercih meselesi. İnsanları sanki çok ayıp bir şey yapıyorlarmış gibi burada afişe etmenin bir anlamı yok. Kimi ucuza satar kimi pahalıya..."Pazara ucuza ürün koyma yarışı" diye bir şey olmayacağına göre..Kimseyi haksız yere karalamayalım bence.

sana nee niye karnin agridi:mad::mad::mad::mad::mad:

bitoşum
13.06.2012, 21:12
yeni bişiler oslun canım buralarda artıkın :mad: eskileri yeni diye sürüyom yazıyom resil oluyom çiftçi alemine :o maksat bölümü güncel tutimde:p:D

yeni bişiler istiyoz köstebek nerdeysen çık ortaya tokmak gelecek yoksa gafana :cool::cool:

güncelleme....:cool:

evet yeni birşeyler bekliyoruz..keçi resmi geldi depoladık keçileri sütleri elimizde kaldı:) fatoş sen tokmak oyununu çok sevdin herhalde.pazarda orda burda kimi görsen tokmakla kovalıyorsun komsu :D:D

padmei
13.06.2012, 21:20

Herkes fikrini terbiye sınırları içinde söylemekte özgürdür.
Kendinize gelin, üslubunuza dikkat edin.

House-Farm
13.06.2012, 21:22

komşum sakin ola ablacım sen yaşçada büyüğümüzsün haklsını herkes haklı çünkü bu pazarın halinden ve botlar yüzünden ne yapacağını şaşırdı herkes elinde ki malı satmaya çalışıyor bu durum bir an önce çözülmezse kökten çözücem sorunumu ben yoksa

sare_melia1
13.06.2012, 21:25
Herkes fikrini terbiye sınırları içinde söylemekte özgürdür.
Kendinize gelin, üslubunuza dikkat edin.

uslubumu bilirim karsimdaki eger muhatabim degilse hak ettigi sekilde cevabini alir

nabi421
13.06.2012, 21:55
uslubumu bilirim karsimdaki eger muhatabim degilse hak ettigi sekilde cevabini alir
yok aslında arkadaş benim göstermem gereken sert tavrı benim yerime göstermiş kendisine teşekkür ederim ama neyse önemli değil şaka veya gerçek bu konuyu kapatalım sıkıntı yapacak bişey yok zaten birilerine gıcıklık yapmak için düşük fiyattan ürün satmak aptallık olur sonuçta yoldan toplamıyoruz bu ürünleri ki zaten sizide tanımıyorum gıcıklık yapmak için bir sebeb yok

Takemyheart
13.06.2012, 22:55
birincisi burasi gercekten dedikodu bölümü 2. burda hicbirzaman oyuncularin ismi yazilmaz kim ne ucuz satar kim ne pahali satar sadece kendi tarlanizin resmini koyabilirisiniz 3. bu bir oyun birbirinize hakaret etmeniz cok yanlis her isteyen istedigi fiyata satar 4. eger öyle birsey yapiyorsa karsilikli ayni pazarda iseniz birbirinizle paslasin ve mallarinizi ona göre satin sonucta iikinizde ayni dili konusuyorsunuz 5. dedikodu bölümüne böyle seleri postalamayin gidin baska bir bölümde oyunculardan oyunculara konu acin ve orda tartisin olay bukadar basit cocuklugun luzumu yok yasin gelmis kaca yaptiginiz is 5 yasinda cocuklarin isi gibi belki bana kizacaksiniz bu yazdigima ama gercekler bunlar forum moduda degilim ama bazen cok sacmaliyan insanlar var burda buna nokta vereyim dedim saygilarimla buda benim fikrim

_HySteria_
13.06.2012, 23:27
merhaba;
değerli çiftçilerimiz lütfen üslubunuza dikkat edip birbirinizi kırmayınız sonuç olarak bu bir oyun ve hepiniz eğlenmek için burdasınız
ve burasının da dedikodu bölümü olduğunu unutmayınız pazarla ilgili yorumlarınızı lütfen üslubunuza dikkat ederek pazar konusuna yazınız
Aksi olması durumunda cezai işlem uygulanacaktır
Herkese İyi Oyunlar Dilerim
Saygılarımla....

nanzer
14.06.2012, 10:40
Aktif çiftlik selamlar
http://www.farmeramania.de/wp-content/blogs.dir/19/files/2012/06/Baum_der_Weisheit_neu.png
Daha fazla detay artık bilinmektedir ....

Wunderranken-Rune
Wonder Dallar rune

Neue Wunderranken-Reihe
Yeni mucize asma-satır
Lütfen süslemeleri ücretsiz bile daha fazla alan yeni harikası Dallar serisi kapatır.
30 Std. 5x Parfüm.
Tamamlayın ve tüm 30 saat 5x parfüm alıyorum.
Her 30 saat ... 10x tuz.
Her 30 saat ... 10x şeker.
Her 30 saat ... bir albino yarasa.
Her 30 saat ... kahverengi bir domuz.
herhalde asma eklenecek yıldızlarla seçip
aktifleştiecekmiyiz:rolleyes:
öyle olursa en kıymetli asmamız bu olur;)

kaynak

tufan sıcaklarlardan mı performansın düştü:D
burası da sıcak kardeşciğim yanıyoruzzz

zaman248
14.06.2012, 10:56
Arkadaşlar bir sorum var?Bilgelik ağacındaki damızlık hayvan seçme bölümü var.Şuan 50 yıldızım var acaba hangi hayvanı seçsem daha iyi olur.(kazaklı koyun,ateşli boğa,cüce tavuk,
kar tavşanı,drakula yarasa ve bide mel'un hayvan var ama açıkcası onu seçmek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim)

yenigun28
14.06.2012, 11:45
getiri itibari ile ateşli boğa karlı bir seçim olur sizin açınızdan

bu arada günde 1 adet albino vermesi dedikodusu epey bi zarara ugratacak desenize yetiştiricileri ama bekleyip görelim ne kadar yıldız isteyecek

yeni hayvan alanından evvel bu dedikoduların çıkması o dusunceyi iptal mi ettirdi acaba??

House-Farm
14.06.2012, 12:37
Arkadaşlar bir sorum var?Bilgelik ağacındaki damızlık hayvan seçme bölümü var.Şuan 50 yıldızım var acaba hangi hayvanı seçsem daha iyi olur.(kazaklı koyun,ateşli boğa,cüce tavuk,
kar tavşanı,drakula yarasa ve bide mel'un hayvan var ama açıkcası onu seçmek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim)

sakın ateşli boğa alma 10 yıldız fazla harcıyorsun ÇG bir şekilde kazanırsın 20 30 bin çg fazla kazanıcam diye 10 yıldız fazladan harcama kazaklı koyun al fiyatı iyi 50 yıldız yerine 40 yıldız gerekiyor o kadar çok yıldız lazım ki nerden ne kurtarsan kardır

fatos353570
14.06.2012, 12:39
Aktif çiftlik selamlar
http://www.farmeramania.de/wp-content/blogs.dir/19/files/2012/06/Baum_der_Weisheit_neu.png
Daha fazla detay artık bilinmektedir ....

Wunderranken-Rune
Wonder Dallar rune

Neue Wunderranken-Reihe
Yeni mucize asma-satır
Lütfen süslemeleri ücretsiz bile daha fazla alan yeni harikası Dallar serisi kapatır.
30 Std. 5x Parfüm.
Tamamlayın ve tüm 30 saat 5x parfüm alıyorum.
Her 30 saat ... 10x tuz.
Her 30 saat ... 10x şeker.
Her 30 saat ... bir albino yarasa.
Her 30 saat ... kahverengi bir domuz.
herhalde asma eklenecek yıldızlarla seçip
aktifleştiecekmiyiz:rolleyes:
öyle olursa en kıymetli asmamız bu olur;)

kaynak

bu süper yaa :confused::)

yenigun28
14.06.2012, 12:43
evet 10 yıldızı dusunursek o daha mantıklı uyarı ıcın tesekkur ederım dr house farm

House-Farm
14.06.2012, 13:05
evet 10 yıldızı dusunursek o daha mantıklı uyarı ıcın tesekkur ederım dr house farm

estağfurullah yani ÇG hep kazanma şanısınız var ama yıldız daha zor bu arada sanırım ilerde gübre %5 yerine %10 mu kısaltsın yoksa çiftlik evi sipraişleri %50 fazla tp mi versin oyması olacak gübre ile ilgili olan 60 yıldız ikincisi 40 yıldız tavsiyem hiç işe yaramasa da 40 yıldız olanı aç diğer çok çok etkili oyma değil çok şey kaçırmış olmazsın ama 20 yıldız cepte kalır yükselmek için

yenigun28
14.06.2012, 13:12
katılıyorum fikirlerinize sonucta yıldız kazanmak kolay değil ve oyunda yenilik yapmak için bilgelik ağacına mutlaka yeni oymalar acılacaktır diye düşünüyorum

tufan8082
14.06.2012, 13:44

nanzer buralar hala soguk daha isinamadik malesef :rolleyes:
demek performansim dustu ha....
buyur etkinligin 3. bolumunu ekliyyorum silinmezse tabiki :p:D
son etkinlikte fistik ekecez gibi gorunuyor ve enerji iceceklerine ihtiyacimi olacak ;)

http://www.abload.de/img/bgggw975f.png

bunlarda itemler herhalde ;)

http://farmersrama.de/wp-content/uploads/2012/06/em2012fan_vc-300x225.png
http://farmersrama.de/wp-content/uploads/2012/06/em2012publicviewing-300x225.png

http://farmersrama.de/wp-content/uploads/2012/06/fans-1.png

etkinlik ortak yapilacak gibi ;)
ve asma icin gereken kupayi ordan kazanacaz gibi ;)

buda yeni eklencek olan agac gibi bp nin kazanc kaynagi
bak gene kaynak dedim:D:D
http://farmersrama.de/wp-content/uploads/2012/06/elder_icon_big.png

kaynakta bulunmayan resimler tarafımdan kaldırılmıştır
Saygılarımla...

kaynak (http://farmersrama.de/2012/06/14/fusballfieber-3/#more-8108)

OrtaBahçe
14.06.2012, 17:27
Sanki Nazi kampın da dedikodu yapıyoruz :D

-EGELI-1
14.06.2012, 17:40
Sanki Nazi kampın da dedikodu yapıyoruz :D

Doğru söze ne denir ki?
Bu kaynak göstermek neden zorunlu oldu anlayabilmek mümkün değil.
Eskiden yabancı ülke forumları bizim forumumuzu takip ederdi spekülasyonlarda
Dedikodunun kaynağımı olur ya!!!

tufan8082
14.06.2012, 18:04
arkadaslar kusura bakmayin ben elimden geldigince bilgileri toparlayip paylasiyorum bunlarin arasinda resmi olmayan kaynaklardan bilgiler de oluyor ki onlar daha iyi aciklayici bilgiler veriyorlar yanliz onlari kaynak gostermekte yasak oldugundan kaynak gosteremiyorum :(

yanliz sunu anlamiyorum zaten resmi olan sitelerin linkleri var diyer sayfada ozaman ordan herkes takip eder burda paylasim yapmanin ve bu sayfanin var olus sebebini anlayamiyorum alman dedikodu sayfasindaki paylasimci arkadaslar dahi artik paylasim yapmiyorlar belkide bu sebeblerden zaten oyundaki yenilikler ,etkinlikler ve pazardaki olaylar insanlari soguturken birde bu dedikodu sayfasini sansurlemeniz son damlalari dolduruyor bundan haberiniz olsun
saygilarimla...

[ercank1975]
14.06.2012, 18:10
arkadaslar kusura bakmayin ben elimden geldigince bilgileri toparlayip paylasiyorum bunlarin arasinda resmi olmayan kaynaklardan bilgiler de oluyor ki onlar daha iyi aciklayici bilgiler veriyorlar yanliz onlari kaynak gostermekte yasak oldugundan kaynak gosteremiyorum :(

yanliz sunu anlamiyorum zaten resmi olan sitelerin linkleri var diyer sayfada ozaman ordan herkes takip eder burda paylasim yapmanin ve bu sayfanin var olus sebebini anlayamiyorum alman dedikodu sayfasindaki paylasimci arkadaslar dahi artik paylasim yapmiyorlar belkide bu sebeblerden zaten oyundaki yenilikler ,etkinlikler ve pazardaki olaylar insanlari soguturken birde bu dedikodu sayfasini sansurlemeniz son damlalari dolduruyor bundan haberiniz olsun
sana sonuna kadar katılıyorum tufan kardeş ben bile forumu bu dedikodu sayfası saya-esinde sevmiştim paylaşımlar çok güzeldi,eski halini geri istiyoruz buradan duyurulur:)

House-Farm
14.06.2012, 18:31
AAA bilmiyormusunuz artık kadınlar bile kendi aralarında dedikodu yaparken kaynak göstermeden yapamıyorlar :psiz daha ne itiraz ediyonuz :D

sarginilker
14.06.2012, 18:51
AAA bilmiyormusunuz artık kadınlar bile kendi aralarında dedikodu yaparken kaynak göstermeden yapamıyorlar :psiz daha ne itiraz ediyonuz :D

doktorum uyarmadan geçemicem, yine kaynak göstermemişsiniz :cool::cool:
kaynak (http://tr.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=482989)

denizefeaslan05
14.06.2012, 19:17
Ben işi çözdüm arkadaşlar. Yeni zanaat geliyor kaynakçı. Hadi hayırlı olsun herkese...:D:D:D:D

zaman248
14.06.2012, 20:11
sakın ateşli boğa alma 10 yıldız fazla harcıyorsun ÇG bir şekilde kazanırsın 20 30 bin çg fazla kazanıcam diye 10 yıldız fazladan harcama kazaklı koyun al fiyatı iyi 50 yıldız yerine 40 yıldız gerekiyor o kadar çok yıldız lazım ki nerden ne kurtarsan kardır
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ben bu koyunu aldığım zaman satayımmı yoksa üretimdemi kullanayım bunuda cavaplarsanız sevinirim.(bilmemek değil öğrenmemek ayıptır değilmi ):)

-tolga35-
14.06.2012, 20:11
http://b1206.hizliresim.com/y/g/7xw39.png

http://www.abload.de/img/1ayppj7am.png

Tarafımdan düzenlenmiştir
Saygılarımla...

not: düzelttiğiniz için teşekkür ederim sayın yönetici _HySteria_ abi. çünkü resim gerçekten tüm ekranı kaplıyodu :)

t-v-t
14.06.2012, 20:25
http://b1206.hizliresim.com/y/g/7xw39.png

http://www.abload.de/img/1ayppj7am.png

Tarafımdan düzenlenmiştir
Saygılarımla...

not: düzelttiğiniz için teşekkür ederim sayın yönetici abi. :)

alla arkadaşım pazar bunlardan geçilmiyor ürün satamaz olduk

OrtaBahçe
14.06.2012, 20:48
Dedikodu bölümüyle değilde birazda bunlarla ugrasıp oyuncuların dertlerini çözseler.Kac aydır aynı seyler devam ediyor.Aynı resimler 1 ay öncede paylasılıyordu hala paylasılmaya devam ediyor,demekki hiç bir ilerleme sağlayamıyorlar.Ama bunlarla niye ugrassınlar sonucta bir getirisi yok bp ye,gitsinler yeni looney tunes zımbırtılarını eklesinler,cunku gercekten en buyuk eksiğimiz onlar,Allah razı olsun bu yeniliklere öncelik verenlere :mad:

yedincikapı
14.06.2012, 23:20
adil olsun diye soslarda düzenlemeye giden yönetim ,pazara müdahale edilirken ; gece gündüz ekip biçen insanların emeğine haksızlık ve daha da önemlisi adaletsizlik edildiğini düşünmüyor mu ? ama tabii pahalı sosu ,ucuz sosla uzatıp en berbat etkinliğin bile altından kalkan oyuncular ,altınla etkinlik sepeti almıyorsa bu bayağı bir adaletsizliktir. :mad: biliyorum burası yeri değil ama bir süredir takip ettiğime göre yönetimin en sıkı takip ettiği yer burası olduğu için düşüncelerimi buradan dile getirmek istedim.:(

ve karşılıksız para basılan ekonomilerin sonu ne olur herkes bildiğine göre ,bu durum böyle devam ederse burada da pazar öyle bir çökecek ki düzeltebilmek için deveye hendek atlatacaksınız sayın bigpoint.bunu da hatırlatayım dedim.

House-Farm
15.06.2012, 08:55
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ben bu koyunu aldığım zaman satayımmı yoksa üretimdemi kullanayım bunuda cavaplarsanız sevinirim.(bilmemek değil öğrenmemek ayıptır değilmi ):)

bu gibi soruları üeden üyeler bölümünde konu açarak sormalısnız aslında çünkü burası dedikodu bölümü ve sorduğunuz soruya gelince size kalmış ister göreve verin istere satın ihtiyacınza göre sanırım ÇG ihtiyacınız var bence satın

anonymous78
15.06.2012, 09:32
bakın burda ne var :D:D

OrtaBahçe
15.06.2012, 10:17
http://www.abload.de/img/3oyctp.jpghttp://www.abload.de/img/1lndfy.pnghttp://www.abload.de/img/2yqdec.png

http://farmersrama.de/2012/06/15/die-ersten-bilder-der-ziegenzucht/

DimidLi
15.06.2012, 10:18
Sanırsam keçimiz damızlık olma yolunda ilerliyor :)

"Yeni" keçi yayımlanmasından sonra, spekülasyon keçi Darkorbit başka bir hayvancılık olup olmadığını her zaman orada bitmişti. Bu spekülasyonlar artık teyit edilecek gibi görünüyor. Darkorbit Aşağıdaki resimlerin Facebook sayfasında keçi yeni ahır gösteren bugün serbest bırakıldı.

Komşum eklem,ş sildim resimleri metnini yayınlıyım bnde :)

Kaynak (http://farmersrama.de/2012/06/15/die-ersten-bilder-der-ziegenzucht/)

deren2008
15.06.2012, 14:23
http://www.abload.de/img/adszow7fl.jpg

nanzer
15.06.2012, 15:30
Sanırsam keçimiz damızlık olma yolunda ilerliyor :)

"Yeni" keçi yayımlanmasından sonra, spekülasyon keçi Darkorbit başka bir hayvancılık olup olmadığını her zaman orada bitmişti. Bu spekülasyonlar artık teyit edilecek gibi görünüyor. Darkorbit Aşağıdaki resimlerin Facebook sayfasında keçi yeni ahır gösteren bugün serbest bırakıldı.

Komşum eklem,ş sildim resimleri metnini yayınlıyım bnde :)

Kaynak (http://farmersrama.de/2012/06/15/die-ersten-bilder-der-ziegenzucht/)

ilaç gibi gelecek bana sütlerden gelen ç.g. ler;)
keçiden sonra bence çok zaman geçmeden ördeklerin da damızlığı olur
çok daha sonra olsa bile ucuzken aslında alıp depolamakta fayda var
yumuşak tüy
epey bir miktar olunca depoda bir anda zengin olunuyor;)

warehouseman_74
15.06.2012, 16:01
yumuşak tüy

hadi keçilerden çg kazanabiliriz bendede çok var,ama ablacım süt ile renkli keçi arasındaki bağlantıyı kuramadım ben :o

zaman248
15.06.2012, 16:31
bu gibi soruları üeden üyeler bölümünde konu açarak sormalısnız aslında çünkü burası dedikodu bölümü ve sorduğunuz soruya gelince size kalmış ister göreve verin istere satın ihtiyacınza göre sanırım ÇG ihtiyacınız var bence satın
teşekkür ederim dedikodu bölümü olduğunu biliyorum fakat burada bulunan arkadaşlara sormak istemiştim sağolun uyardığınız için

cetinel54
15.06.2012, 16:31
hadi keçilerden çg kazanabiliriz bendede çok var,ama ablacım süt ile renkli keçi arasındaki bağlantıyı kuramadım ben :o
arkadasim nanzer keci sütlerini kasdetmis. malum damizlik hayvan gelince onunla birlikte iki görev geliyor. 1. renkli damizlik görevi , 2. o hayvanin ürettigi ürün. dogal olarak keci sütü görevi yanii... :rolleyes: umarim aciklayici olmustur .

Asia191
15.06.2012, 17:05
facebook da Tufan komşumuzun söylediği o garip ağacı da gördüm, sizlerin bahsettiği keçilerle ilgili mesajı da... sanıyorum her ikisi de kesin ve gerçek

wayy
15.06.2012, 17:09
facebook da Tufan komşumuzun söylediği o garip ağacı da gördüm, sizlerin bahsettiği keçilerle ilgili mesajı da... sanıyorum her ikisi de kesin ve gerçek

agac resmide aciklandi bugun hafta sonu gizemli fide agaci imis

Asia191
15.06.2012, 17:15
agac resmide aciklandi bugun hafta sonu gizemli fide agaci imis buna çok sevindim işte:)

tufan8082
15.06.2012, 18:44
etkinligin arasinda bir iki deneme yapayim dedim cikan sonuclarida sizlerle paylasmak istedim arkadaslar ;)
ilk deneme duz ciflestirme yaptim duz verdi ikincide riziko denedim
buyrun sonuc :cool:
nedense bu farmeramada en cok damizliklari seviyorum :rolleyes::D:D

gelu bunlar senin icin
http://www.abload.de/img/damizlikm0unl.png

yanliz eskiden bu taktigi bilmiyordum yani rizikolu bunu ogrendigimden beri cok iyi cg kazandim bu taktigi ilk yapan sinbadmoscow mod a tesekkurlerimi sunarim sayende ogrendigim icin
yanliz boynuz kulagi gecti galiba :p:D:D

ozlmfrm
16.06.2012, 10:03
tufan varya mutlu yavru gununde ben 3 normal inek 1 ateşli boğa çiftleştirmesinden beyaz inek kazandım sen normal günde süper diyorum başkada bi söze gerek yok sanırsam büyük oynayan büyük kazanıyor :)

tufan8082
16.06.2012, 12:19
tufan varya mutlu yavru gununde ben 3 normal inek 1 ateşli boğa çiftleştirmesinden beyaz inek kazandım sen normal günde süper diyorum başkada bi söze gerek yok sanırsam büyük oynayan büyük kazanıyor :)

komsum tek denemeyle kazanilmaz bu sekilde kazanmak icin ilk once cok cg sahibi olmalisin cunku ilk denemeler basarisiz olabiliyor ben her zaman bu sekilde yakalayamiyorum ama giden cg olsun diyorum eyleniyorum diyorum 1 milyon cg kaybdersem daha pahalilari riziko ediyorum yakalayinca bir anda artiya geciyorum ;)
ama inan bana hic biri satilmiyor butun damizliklar en cazip fiyatta duruyorlar
artik kampanya baslatacam bu gidiste :p
bir alana bir bedava falan :D:D

ozlmfrm
16.06.2012, 12:26
fiyatını kırsana komsu sende kampanya yapana kadar :D:D

DimidLi
16.06.2012, 13:03
yumuşak tüy
Bende senin sayende aldım baya ablişkom :) elinde en az 2000 tane bulunması gerek üretilenlerden :)

ozlmfrm
16.06.2012, 14:02
almıcam dedin yeter dedin dayanamadın 2000 adet keçi sütü aldın dimidli artık çg elinin kiri olur :D

DimidLi
16.06.2012, 14:24
almıcam dedin yeter dedin dayanamadın 2000 adet keçi sütü aldın dimidli artık çg elinin kiri olur :D
Hep benm kanıma giriyorlar yoksa ben almıcaktım :D şu 1 aydır hiç çg kazanamıyorum ya ne bişey satıyorum ne bişey alıyorum inş olurda sütleri satarız :D

ozlmfrm
16.06.2012, 14:25
toplu alımlarda iskonto yaparmısın :p

Asia191
16.06.2012, 15:38
merhaba herkese, etkinliğin 3. bölümünün nasıl olacağı konusunda fikri olan var mı? örneğin 1. ve 2. bölümde ürettiğimiz bitkilere ihtiyaç olur mu acaba? yoksa yeni bir bitki mi çıkar acaba? ne dersiniz üstadlar:)

ozlmfrm
16.06.2012, 15:43
aşagıdaki linkte tufan bahsetmiş biraz ama tam açıklayıcı bilgiler yok kaynak belirtme meselesinden ötürü

http://tr.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=475538&page=159