Değerli forum kullanıcıları,

bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç.Oyun için tıkla
Geri Dön   Darkorbit > Darkorbit Arşiv > DarkOrbit Arşiv ( 2011 ) > Genel Sorular
SSS Üye Listesi Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Kapalý konu

Konu Seçenekleri Modlarý Göster
Eski 22.11.2011, 05:18   #1
hanifikarakaya
Geleceğin Editörü

hanifikarakaya - ait Avatar

Tanýmlý epsilon ve zeta kapısı ödülleri hk.

sayın adminim epsilon ve zeta kapısı ödülleri ile ilgili olara yapmış olduğunu açıklama da bir noktayı anlamakta güçlük çekiyorum bu konu hakında biraz daha açıklama yapmanızı rica ediyorum. yapılan açıklama " İlk Epsilon kapısını yapanlara LF 4 ödülü mutlaka verilir. Ancak devamında her Epsilon Kapısını tamamladığınızda LF 4 size ödül olarak gelmeyebilir. Çıkma olasılığı tüm Epsilon kapıları içersinden % 25'dir. Burda bir yanılgıya düşülmektedir. Yaptığınız her 4 kapıdan biri LF 4 verecek demek değildir bu. Genel olarak değerlendirilen bir olasılık hesabıdır. LF 4 çıkması tamamen şansınıza bağlıdır. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız ve şansınızı denemeye devam ediniz. Başlıkta da belirtildiği gibi; LF 4 KAZANMA ŞANSI " bu şekilde, şimdi burda bahsedilen çıkma olasılığı bizim yapış olduğumuz kapı adedinin %25 'imi yoksa tüm serverde yapılan epsilon veya zeta kapılarının %25 'imi. ikinci secenek olmadığına inanmak istiyorum eğer birinci seçenek diyecek olursanız bir sorum daha olacak. şimdi bu kapılardan yapmaya devam edersek kapı adedimiz artıkca lf4 veya hovack tasarımı kazanma şansımız otomatik olarak azalmış olmayacakmı. bu konuda bizi aydınlatırsanız sevinirim. çünkü şon yaptığım 8 epsilon kapısından 1 tane bile lf4 alamadım. toplam 13 adet epsilon kapısı yaptım ve sadece 3 tane lf4 kazandım.
hanifikarakaya is offline  
Eski 22.11.2011, 07:48   #2
Gizlim.
Allwissendes Orakel

Tanýmlý

Merhaba,

Serverde yapılan her 4 kapının 1 tanesinde lf4 verilmektedir bu sizin şansınızı artırırmı azaltırmı bilemem ama ortaya şöyle bir durum çıkıyor. 10 tane kapı yaptınız. 10 tane lf4 de çıkabilir, ama çıkmayabilirde. Buda size verilen kapı ortalamasında 10 tane lf4 ü bulmak için epilsonu 40 kere yapmanız demek ama diğer şekilde bu 5 kapının 3 tanesinde bulma şansını veriyor.

İyi oyunlar
Gizlim. is offline  
Eski 22.11.2011, 10:16   #3
mrhawk44
Forum alimi

mrhawk44 - ait Avatar

Tanýmlý

arkadaşım helal olsun bu ara bu yeni kapıları yapanlar ve yeni droitleri alanlar çogaldı.ben paramla uri çekiyorum ama şimdiye kadar bir zeta açabildim ve 160-170 bn uri gitti.senin gibi 8 kez açanlar herhalde babası çoooook zengin arkadaşlar yoksa en az 5 saat bazen 10 saat oynadıgım ve ayda 100 liralık uri çektiğim halde ben açamıyorum herhalde kabiliyet.ben yaratık kesiyorum 150 uri geliyor sizinkinde 200 bn yoksa buna paramı dayanır.o dediğin kapılar yaklaşık 1000 tl lik uri ister oda x3 de hadi kolay gelsin diyeyim.
mrhawk44 is offline  
Eski 22.11.2011, 10:47   #4
kemalx
Aktiver Ustası

Tanýmlý

Alıntı:
Gizlim.´isimli üyeden Alıntı Mesajý Göster
Merhaba,

Serverde yapılan her 4 kapının 1 tanesinde lf4 verilmektedir bu sizin şansınızı artırırmı azaltırmı bilemem ama ortaya şöyle bir durum çıkıyor. 10 tane kapı yaptınız. 10 tane lf4 de çıkabilir, ama çıkmayabilirde. Buda size verilen kapı ortalamasında 10 tane lf4 ü bulmak için epilsonu 40 kere yapmanız demek ama diğer şekilde bu 5 kapının 3 tanesinde bulma şansını veriyor.

İyi oyunlar
sayın adminim böyle şey olurmu hiç yakında byz mermi ve uriyide şanşa baglar bunlar sizler hiçmi baskı kuramıyorsuz almanya üzerinde. o zaman kapılardan çıkan şeyleride kaldırın kapılarıda kaldırın herkes kurtulsun.
Eski 22.11.2011, 10:58   #5
doprettin
Boardveteran

Tanýmlý

ben tr4'teyim. dün gece eic haritalarına gittim biraz vs oynayayım diye ama ortalıkta gezen yetenek tasarımı ve bi sürü kırmızı droidi olan koca golilerin alayı tek atışta kaçıp gdiyor. düşünün işte nasıl açıyorlar o kapıları.

ayrıca bırakın lf4'ü, droit tasarımı şansını, bu kapıların verdiği x4 ve uri miktarı bile beta ve gamma'ya kıyasla çok komik yahu.
doprettin is offline  
Eski 22.11.2011, 11:07   #6
K•A•T•İ•L••[ЌДИ™]
Forum bekçisi

Tanýmlý

Alıntı:
doprettin´isimli üyeden Alıntı Mesajý Göster
ben tr4'teyim. dün gece eic haritalarına gittim biraz vs oynayayım diye ama ortalıkta gezen yetenek tasarımı ve bi sürü kırmızı droidi olan koca golilerin alayı tek atışta kaçıp gdiyor. düşünün işte nasıl açıyorlar o kapıları.

ayrıca bırakın lf4'ü, droit tasarımı şansını, bu kapıların verdiği x4 ve uri miktarı bile beta ve gamma'ya kıyasla çok komik yahu.
kapı açmanın taktikleri var birazda şans işi bide işin maddi boyutları var ben bu oyun için maaşının 4/3 ünü yatıranı tanıyorum o abimde sıralamanın en iyi yerinde bu arada kapı açmanın hilesi olmaz zaten ..
K•A•T•İ•L••[ЌДИ™] is offline  
Eski 22.11.2011, 11:52   #7
Gizlim.
Allwissendes Orakel

Tanýmlý

Gerekli cevabı verdiğimi düşünüyorum.

İyi oyunlar
Gizlim. is offline  
Kapalý konu

Konu Seçenekleri
Modlarý Göster