Değerli forum kullanıcıları,

bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç.Oyun için tıkla
Geri Dön   Darkorbit > Darkorbit Arşiv > DarkOrbit Arşiv ( 2011 ) > Update ve Fikir Havuzu
SSS Üye Listesi Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Kapalý konu

Konu Seçenekleri Modlarý Göster
Eski 22.04.2010, 19:49   #1
crazymlt
Forum öğrencisi

crazymlt - ait Avatar

Tanýmlý Uridium Credits'e dönüşüyorda,neden Credits uridiuma dönüşmüyor

merhabalar arkadaşlar.sitede bize şu söyleniyor:"her zaman için Uridium'u Credits'e dönüştürebilirsin".sanırım böyle bir şeydi.her neyse.bir streuner yada herhangibir yaratık kestiğimizde 400 Credits,1 Uridium kazanıyoruz.Görüldüğü gibi kazanılan Uridium düşük lvller için pekde yeterli değil.ayrıca VİP üyeliğim kaldırıldığı için patladağımızda 500 Uridium ödemek zorundayız.bu durumdayken patlamamak için kendi haritamızdan başka haritaya geçiş yapamıyoruz.Bu yüzdende sürekli kendi haritamızda kasılmaya ve Streuner kesmeye mahkum oluyoruz.başka haritalara gitmek için 80.000 uridiumluk gemiyi almak zorundayız ve zorundayım.çünkü gemim Bigboy ve başka haritalar gidemiyorum.Madem Uridium Creditse dönüşüyor,peki neden Credits'i Uridium'a dönüştüremiyoruz.benim hesabımda şu anda 600,000 den fazla credits bulunuyor.Ama gel görkü Uridium 1500 .Bence Creditside Uridium'a dönüştürebilmeliyiz.Ayrıca nerden uridiumu Creditse dönüştürdüğümüzü bilen varsa söylesin lütfen
€Ğ€R S@V@ŞM@K |ST|YQRS@N B@ĞD@T'@ G|T MQRUK!!!

Last edited by crazymlt : 22.04.2010 at 20:12.
crazymlt is offline  
Eski 22.04.2010, 20:31   #2
crazymlt
Forum öğrencisi

crazymlt - ait Avatar

Tanýmlý

ya arkadaşlar lütfen bir destek verin ya.demin yine patlatıldım.tam 2000 uridiuma yaklaşıyorum derken adam gelip tak bir patlatıyor.al işte yine başa sar baştan topla.ve benim o açığı kapatmam için 500 streuner kesmem gerekiyor.eğer uridium ödemek istemesem bu sefer şu phoenixi almam gerekecek.e bide hammadde toplayıp satıyorumki credits kazanayım.onlada çok fazla toplanmıyor.oyun gerçekten zevksiz bir hal aldı.anlaşılan bu oyunu sadece VİP üyeliğe sahip olanlar oynayabilecek.çünkü onlar beleşe tamir oluyorlar.oh.patlasalar birşey yok.bana öyle geliyorki yakında pek çok kişi oyunu bırakacak.saçma saçma yorum yazacak olanlar hiç yorum yazmasınlar istemiyorum!forumda banlanacaksam banlasınlar,napıyorlarsa yapsınlar.bıktım artık ya yeter!
crazymlt is offline  
Eski 23.04.2010, 08:22   #3
ByTeSLaCoıL
Geleceğin Editörü

Tanýmlý

bence bu crediyi uriye dönüştürünce sadece patlamada olan 500 uri için kullanılsın diger ihityaclarımız için degil (Ör)50.000C=500U(Sadece Tamirat İçin)
ByTeSLaCoıL is offline  
Eski 23.04.2010, 08:31   #4
rumet_gs
Foren-Graf

rumet_gs - ait Avatar

Send a message via MSN to rumet_gs
Tanýmlý

öyle bişey olamaz ki ozaman herkes çok kolay galişir.bide uridyum satılıyor kredi kartı veya kısamesajla alınıyor ozaman bigpoint uridyumdan kar edemez.senin urin bitecekki onlarda sana uridyum satabilsinler sence şimdi credinin uriye dönüşmesi diye bişey olurmu?
Eski 23.04.2010, 08:38   #5
uzaylımesajı88
Routinier

uzaylımesajı88 - ait Avatar

Send a message via MSN to uzaylımesajı88
Tanýmlý

Olmaz 1 Uridiumdan 10 Credi kazanıyoruz. 20.000 C. 2.000 U. kazanırız. Herkes full olur o zaman oyunun tadı kalmaz.
Eski 23.04.2010, 09:31   #6
metalica1995
Forum acemisi

Tanýmlý

• uLa lwl 13 kırmızı goliyim eicliydim eici basıyolar diye vruya qeçtim şimdide vruyu basılıyolar yoç pişmanım ya 5000 uridyumum vardı şimdi hep ölüyom galaxi Gate bekliyom
metalica1995 is offline  
Eski 23.04.2010, 10:13   #7
-Sevdan1Ateş-
Routinier

-Sevdan1Ateş- - ait Avatar

Send a message via ICQ to -Sevdan1Ateş-
Tanýmlý

Zaten dostum oyunun başıdır zor level 11 sonrası basit,Yeni haritaya git bakayım Düşman varmı...Olur tabikide ama ender görülür öyle x-1,x-2 Bastikları gibi gözükmez,Şahsen ben Günde Garanti 6.000-7.000 Urdaıuım Çıkarıyorum Gerek Görev,Gerek Yaratık Usanmayın Yok edin Samion Mordon Bunlar geleceğiniz

1/10

Tr 2
Bana Dokunmayan Yılan Bin Yaşasin,Dokunanı Allah Acısın

-Sevdan1Ateş- is offline  
Eski 23.04.2010, 17:47   #8
crazymlt
Forum öğrencisi

crazymlt - ait Avatar

Tanýmlý

bak sevdan arkadaşım.senin gemin eminimki goliath dır.görevlerim zaten bitmiş durumda.saçma saçma,en fazla 40 uridium veren görevlerle uğraşıyorum.onlarda bitti.geriye kalanları yapabilimem için bana senin gemin gibi bi gemi lazım.günde 6000-7000 uri çıkarmak demek benim için zenginlik demek.herkes burda kendisinin zorlandığı bir konuda çözüm yapmış.creditsi uriye çevirebilelim derken,1C.=1 U. olsun demiyorum.100C.=1U. olsa oyun daha zevkli olmaz mı.çünkü kendimden biliyorum.uri kalmayınca oyundan sıkılıp 2 gün içerisinde bırakanlar var.hatta pek çok kez şahitte oldum.9-10 lwllerde,hatta daha yüksek lwllerde bulunan arkadaşlar uri kalmadı diye çardan vazgeçtiler.ya lütfen benide anlamaya çalışın.arkadaş tamam güzel söylyüor.uridium yüklemeyi bizde biliyoruz ama kontör yada tl dükkanımız yokki arkadaşım her dakka uri yükleyelim.hadi bir yerde çalışsam,sesim çıkmayacak.ama oda yok.bir yerden parda gelmiyorki.
crazymlt is offline  
Eski 23.04.2010, 18:23   #9
..::MÜ©ΛĦİT::..[D€T]
Aktiver Ustası

..::MÜ©ΛĦİT::..[D€T] - ait Avatar

Tanýmlý

Konuyu açan arkadaşım bu konuyu arama motorundan yazsan en az 100 tane daha konu çıkar karşına silinenler hariç... Ama hala açmakda ısrarlısınız.Uridyum darkorbitin tek geçim kaynağıdır...Çoğu kişi kredi kartı ve buna benzer yollarla uridyum satın alıyor... Uridyum krediye çevrilebiliyor çünkü kredi aslen okadar önemli 1 şey değil 15 dakikada 2.000.000 kredi ve fazlasıda yapılabilir.Fakat uridyumu kasmak okadar kolay değil ve çeviri gibi basit yollarla elde edilemez...

..::MÜ©ΛĦİT::..[D€T] is offline  
Eski 21.01.2011, 18:11   #10
_montera_
Forum koşucusu

_montera_ - ait Avatar

Reden

Alıntı:
crazymlt´isimli üyeden Alıntı Mesajý Göster
merhabalar arkadaşlar.sitede bize şu söyleniyor:"her zaman için Uridium'u Credits'e dönüştürebilirsin".sanırım böyle bir şeydi.her neyse.bir streuner yada herhangibir yaratık kestiğimizde 400 Credits,1 Uridium kazanıyoruz.Görüldüğü gibi kazanılan Uridium düşük lvller için pekde yeterli değil.ayrıca VİP üyeliğim kaldırıldığı için patladağımızda 500 Uridium ödemek zorundayız.bu durumdayken patlamamak için kendi haritamızdan başka haritaya geçiş yapamıyoruz.Bu yüzdende sürekli kendi haritamızda kasılmaya ve Streuner kesmeye mahkum oluyoruz.başka haritalara gitmek için 80.000 uridiumluk gemiyi almak zorundayız ve zorundayım.çünkü gemim Bigboy ve başka haritalar gidemiyorum.Madem Uridium Creditse dönüşüyor,peki neden Credits'i Uridium'a dönüştüremiyoruz.benim hesabımda şu anda 600,000 den fazla credits bulunuyor.Ama gel görkü Uridium 1500 .Bence Creditside Uridium'a dönüştürebilmeliyiz.Ayrıca nerden uridiumu Creditse dönüştürdüğümüzü bilen varsa söylesin lütfen
uridium yazan yere gir başta mavi mavi butonlar var ordan uridiuma gir sonra hesabi dolduru tıkla sonra açılan sayfanın alt kısmında hesap görünümü pro kodunu aktif et uridium takas et yazıo ordan uridium takas et yerini tıkla bu kadar devamı senin işin
_montera_ is offline  
Kapalý konu

Konu Seçenekleri
Modlarý Göster