PDA

View Full Version : hesap çalınması yeter artık yardım!!! tek umut global fm

derme
04.01.2013, 00:12
selam,
id 31660167
by-magnetar
tr1
bundan yaklaşık 7-8 ay önce darkorbitte oyun oynadığım sırada klan mail sistemine biri bizim klandan biri mesaj göndermiş yeni gemiler ve resimleri işlevleri diye . actım maili bi resim geldi ve altından program yüklenmiş ve çarım o an gitti. sizle de konuşmalarımızda çözüme kavuşmayınca cumhuriyet başsavcılığına başvurmam gerektiği söylendi. gittim şikayet ettim. ''tc konya cumhuriyet başsavcılığı 2012 - 29088 dosya numaralı mahkeme'' çarımın çalındığı için 2 senedir oynuyorum ve defalarcada uri çektim para yatırdım. para yatırmam hadi neyse de yaklaşık 3 senedir oynadığım oyundan soğudum mahkemede kararı da hemen çıkmayınca ki hala çıkmadı ruhum sıkılıyor aklıma her gelince bunu sizle paylaşmak istedim. gerçekten enayi yerine konmak mı yada ne olduğunu anladım. gemimi çalanı yakalasam yemin ederim öldürecem.
sizden istediğim gemimi en hızlı nasıl geri alırım
lütfen bana yardım edin.
teşekkürler
iyi çalışmalar

..::TUGRA::..
04.01.2013, 00:28
merhaba

öncelikle gecmiş olsun bildiginiz üzere geminizin güvenliginden siz sorumlusunuz ama yinede almış oldugunuz uridyumların promosyon kodları ile suporta mail atabılırsınız gereklı cevap suport tarafından verılecektır

iyi forumlar

derme
04.01.2013, 00:41
ooo neler yaptım neler kredi kartı dökümlerini bile gönderdim. ama support sağolsun hiç oralı olmadı. ençok da bu üzdü beni

.-кαяαвαѕαη-.
04.01.2013, 00:56
ooo neler yaptım neler kredi kartı dökümlerini bile gönderdim. ama support sağolsun hiç oralı olmadı. ençok da bu üzdü beni
Merhaba

Savcılıktan gelecek kararı bekleyiniz . Alınacak karara göre hesap size geri verilecektir

İyi Forumlar

fovera
04.01.2013, 08:50
savcılıktan ve mahkemeden hiçbir karar çıkmayacak ilgilenilmiyor çünkü.eskiden cumhuriyet başsavcılığına suç duyurunda bulunduğun dilekçenin örneğini gönderip hesabını geri alabailiyordun ama artık onu da kabul etmiyor sağolsun bigpoint yönetimi.Oyunda açık olduğu su götürmeyen bi gerçek bu yolla hesaplar çalınıyor emeklerimiz boşa gidiyor.Bilişim suçları bigpoint almanya ya hesabın erişim IP leri hakkında bilgi istiyor fakat bigpoint hiçbir şekilde bırakın bilgi vermeyi geri dönüş bile yapmıyor.nasıl olsa türkiyede şubeleri yok o yüzden hukuki açıdan onları bağlayan bişeyde yok. ben senin yerinde olsam Cumhuriyet başsavcılığına bigpoint hakkında suç duyurusunda bulunurum. Hesabının çalındığını bigpointin hesabına erişim bilgilerini resmi yazo olmasına rağmen vermediğini ve bu bilgilerin tarafına verilene kadar bigpiointin TÜRKİYE den erişim izninin durdurulmasını talep ederim. Eğer öyle bişey olursa bak bi daha böyle şeyler olurmu tazminat bile kazanırsın. Zira Türkiyede Birçok Cumhuriyet başsavcılığında Bigpoint hesap çalınması ile ilgili şikayet dilekçesi bulunmakta ama hesaba erişim ile ilgili bigpoint bilgileri paylaşmamaktadır. Hesabına erişim bilgilerini verselr bi çok olay çözülecek. Ama illa savcının birinini dikkatini çekicek bu durum türkiyeden erişim yasaklansında bak gör o zaman veryansını sen...

-.hayalet.-
04.01.2013, 09:14
savcılıktan ve mahkemeden hiçbir karar çıkmayacak ilgilenilmiyor çünkü.eskiden cumhuriyet başsavcılığına suç duyurunda bulunduğun dilekçenin örneğini gönderip hesabını geri alabailiyordun ama artık onu da kabul etmiyor sağolsun bigpoint yönetimi.Oyunda açık olduğu su götürmeyen bi gerçek bu yolla hesaplar çalınıyor emeklerimiz boşa gidiyor.Bilişim suçları bigpoint almanya ya hesabın erişim IP leri hakkında bilgi istiyor fakat bigpoint hiçbir şekilde bırakın bilgi vermeyi geri dönüş bile yapmıyor.nasıl olsa türkiyede şubeleri yok o yüzden hukuki açıdan onları bağlayan bişeyde yok. ben senin yerinde olsam Cumhuriyet başsavcılığına bigpoint hakkında suç duyurusunda bulunurum. Hesabının çalındığını bigpointin hesabına erişim bilgilerini resmi yazo olmasına rağmen vermediğini ve bu bilgilerin tarafına verilene kadar bigpiointin TÜRKİYE den erişim izninin durdurulmasını talep ederim. Eğer öyle bişey olursa bak bi daha böyle şeyler olurmu tazminat bile kazanırsın. Zira Türkiyede Birçok Cumhuriyet başsavcılığında Bigpoint hesap çalınması ile ilgili şikayet dilekçesi bulunmakta ama hesaba erişim ile ilgili bigpoint bilgileri paylaşmamaktadır. Hesabına erişim bilgilerini verselr bi çok olay çözülecek. Ama illa savcının birinini dikkatini çekicek bu durum türkiyeden erişim yasaklansında bak gör o zaman veryansını sen...

Merhaba ,

Oyunda açıklar mevcuttur ama arkadaşın anlattığı olayda bir açık söz konus değildir nasıl e-maillerinize gelen linkleri açmıyorsanız oyun içi mailleşmede gelen maillerideki linkleride açarken çok dikkatli olunuz burdan defalarca uyarılarda bulunuldu ve hala daha bu konuda şikayetler almaktayız . Savcılıktan çıkacak sonuca göre işlem yapılacaktır.

İyi oyunlar

fovera
04.01.2013, 09:25
Merhaba ,

Oyunda açıklar mevcuttur ama arkadaşın anlattığı olayda bir açık söz konus değildir nasıl e-maillerinize gelen linkleri açmıyorsanız oyun içi mailleşmede gelen maillerideki linkleride açarken çok dikkatli olunuz burdan defalarca uyarılarda bulunuldu ve hala daha bu konuda şikayetler almaktayız . Savcılıktan çıkacak sonuca göre işlem yapılacaktır.

İyi oyunlar

Savcılıktan sonuç beklemeyin boşuna çünkü karar çıkmaz. Ben hesabımı 2010 Nisan da çaldırdım hala bi karar çıkmadı :D o yüzden kendinizi kandırmayın. karar çıkmamasının sebebide bipgointe defalarca resmi makamlardan email atılmasına rağmen hesaba erişim IP lerini göndermemesidir. Bi nevi suça iştirak.Bende günlerce TS lerde uğraşarak hesabımı geri aldım.

.GECEKURDU.
04.01.2013, 09:28
Benim de bir hesabım hem de darkorbit formunda açılan bir linke tıklamam dolayısı ile gitti.Başka sitelerde bunun önlemi var;Burada neden yok anlamıyorum.Anladığım kadarı ile bu konuda gevşek durmalarının nedeni hesap çalınırsa nasıl olsa uri alır para kazanırız hesabı.Yoksa başka izahı yok.Başka sitelerde şifrenizi cep telefonunuza senkronize ediyorsunuz ve de hiç bir şekilde çalınamıyor.Forumlarda bu konu bahsedildi ama uygulayan kim.Ama nedeni belli işte..

derme
04.01.2013, 18:02
fovera
zaten suç duyurusunda bigpoint firmasından da hesabımızın güvenliğini sağlamadığı için ayrıca suç duyurusunda bulundum. avukatıma yaklaşık olarak 5 bin tl ye yakın masraf ettim sağolsun o da tabi parayı alınca koşa koşa yaptı. şimdi fm bana diyecekki giş te kurallar yazıyor. supporta hesaptaki mail değişimi için onay mailini istedim yok tabi ellerinde sallamadılar. bu dava sonucunda türkiye sorumlusu adminleri görecem ben türkiyedeki faaliyetlerini durdurulduğun nasılsa beni bulacaklar. insanları enayi yerine koyan bu insanları ben o zaman göreceğim.

derme
04.01.2013, 18:09
Merhaba ,

İyi oyunlar

çok pardon hayalet fm
bana support mail değişiminde onay isteniyor. yani hesaba bağlı maile gelen maili onaylamanız lazım ki farklı bir maile geçsin. onu kanıtlasın o zaman support.
o mail de yok ellerinde . yada support tan birilerinin parmağı var
sıralamadaki gemi nasıl gitsin. gemimi o hale getirmek için yaklaşık 10 bin tl harcadım hepsini alıcam geri hakkım bu
allahtan klan haberlerdeki gelen mesaj ve açılan programlar hala elimde var. bilişim suçları bunların kopyalarını aldı. bakalım dava sonucundan sonra neler olacak.

Üçok™
04.01.2013, 18:57
çok pardon hayalet fm
bana support mail değişiminde onay isteniyor. yani hesaba bağlı maile gelen maili onaylamanız lazım ki farklı bir maile geçsin. onu kanıtlasın o zaman support.
o mail de yok ellerinde . yada support tan birilerinin parmağı var
sıralamadaki gemi nasıl gitsin. gemimi o hale getirmek için yaklaşık 10 bin tl harcadım hepsini alıcam geri hakkım bu
allahtan klan haberlerdeki gelen mesaj ve açılan programlar hala elimde var. bilişim suçları bunların kopyalarını aldı. bakalım dava sonucundan sonra neler olacak.

Doğal olarak hakkınızı aramaktasınız bu konuda oradan gelecek yanıtları beklmede kalmasınız şuanda bizlerin yapabileceği birşey bulunmamaktadır.Hesap güvenliği sizlere aittir

İyi Forumlar

*_ƒєησмєη_*
23.06.2013, 15:48
Merhaba

Darkorbit Arşiv (2013) kısmında bulunan bu konu incelenmiş olup belirtilen bölüme taşınmıştır

iyi forumlar.