PDA

View Full Version : Fıkra Paylaş - Gül - Güldür

Pages : [1] 2 3 4

*-Lawyer-*
02.02.2010, 16:39
Evet arkadaşlar konu başlığındanda anlaşılcağı üzere fıkralarımızı buradan paylaşalım. :)

Böylece hem forumumuz daha düzenli hale gelicek,hemde sıkılan gülmek ve güldürmek isteyen arkadaşlar için güzel bir başlık olucaktır. ;)

.Geyik Köşesinde fıkralar artık sadece buradan paylaşılacaktır.
.Forum kurallarına uygun fıkraları paylaşalım lütfen.Unutmayın ki seafight forumu genç - yaşlı , bay - bayan geniş bir kitle bulunmaktadır.
.Fazla fıkra paylaşmak isteyen arkadaşlar aynı mesaj içerisinde veya en fazla iki mesaj ardarda (sadece bu başlık için geçerlidir)paylaşmaya özen göstersinler aksi halde flood yaparak forum kurallarına uymamış olucaksınız.

sahmat92
02.02.2010, 17:31
Mühendis

Birgün amerikalının biri Türkiye'ye gezmeye gelmiş biyerde durmuş bide bakmış bizim köylüler ellerinde kazma kürek habire kazıyorlar
sormuş
-ne yapıyorsunuz siz böyle?
-yol yapıyoruz demiş
amerikalı bakmış en önde birde eşşek var merak etmiş yine sormuş:
-peki o eşek neyapıyor öyle en önde?
köylü:
-o demiş buradaki yolları iyi bilir o önden yol gösteriyor biz peşine -pekii o eşek olmasaydı ne yapacaktınız? demiş
köylü biraz düşündükten sonra:
-o zaman amerikadan mühendis getirtirdik demiş

mali_28
02.02.2010, 17:44
[quote=sahmat92;1196787]Mühendis

Birgün amerikalının biri Türkiye'ye gezmeye gelmiş biyerde durmuş bide bakmış bizim köylüler ellerinde kazma kürek habire kazıyorlar
sormuş
-ne yapıyorsunuz siz böyle?
-yol yapıyoruz demiş
amerikalı bakmış en önde birde eşşek var merak etmiş yine sormuş:
-peki o eşek neyapıyor öyle en önde?
köylü:
-o demiş buradaki yolları iyi bilir o önden yol gösteriyor biz peşine -pekii o eşek olmasaydı ne yapacaktınız? demiş
köylü biraz düşündükten sonra:
-o zaman amerikadan mühendis getirtirdik demiş

orada amerikalıya E........K demiş :d

sahmat92
02.02.2010, 18:24
http://www.fikrabul.com/images/yesil.gif Kötü haber nasıl verilir.
İstanbul'da üniversitede okuyan genç kız Ankara'daki babasına telefon etmiş;

Fıkranın geri kalanı silinmiştir.

yasinalihan
02.02.2010, 18:25
öncelikle, çok güzel bir düşünce

ÇILDIRTAN MÜŞTERİ

Bir helpdesk kardeşimizin bir başka helpdesk in başına gelenlerin hikayesi:

Mesaj: "Tüketici hakları konusunda Müşteri her zaman haklı mı? sorusunu irdelerken çeşitli çlkelerdeki mahkemelik olayları arastırmışlar ve buldukları belgelerden birisi. Olay gerçek...

WordPerfect (Bilmeyenler için yazıyorum, bilgisayarı -elektrikli- daktilo gibi yapan bir programın yapımcısı)... Bu şirketin müşteriye yardım hattında banda alınmış bir telefon konuşmasını okuyacaksınız: Bu konusma sonrası WordPerfect görevlisi işinden kovuluyor. Kovulan görevli WordPerfecti kendisini "Gerekçesiz" işten çıkardığı için mahkemeye veriyor. İste bu konuşmanın deşifresi.

-WordPerfect yardım hattı, buyrun, nasıl yardımcı olabilirim.
-WordPerfect`te bir sorun oldu.
-Nasıl bir sorun?
-Yazı yazıyordum, birden bütün kelimeler gitti.
-Gitti mi?
-Yokoldu!
-Ekranda şu anda ne görüyorsunuz?
-Hiç bir şey.
-Hiç bir şey mi?
-Yazdığım hiç bir şey ekrana çıkmıyor.
-Hala WordPerfect programında mısınız yoksa programdan çiktınız mı?
-Bunu nereden bileyim.
-Ekranda bir "C" harfi görüyormusunuz?
-Bir "hece" mi..
-Boşverin. Ekranda yanıp sönen bir çizgi var mı?
-Söyledim ya hiç bir şey yazmıyor.
-Monitor üstünde yanan bir lamba var mı?
-Monitör ne?
-Ekranı olan yer, televizyon gibi.. Çalıştığını gösteren küçük bir lamba var mı?
-Bilmiyorum.
-Monitörün arkasına bakın, oraya bir elektrik kablosu giriyor olması lazım. Görebiliyor musunuz?
-Evet.
-Harika, o kabloyu takip edin duvarda elektriğe bağlı mı bana söyleyin.
-Bağlı.
-Harika. Monitörun arkasına bakınca baglı olan tek kablo mu gördünüz, yoksa iki tane mi?
-Görmedim.
-Tekrar bakar mısınız, ikinci bir kablonunda bağlı olması lazım.
-Evet buldum.
-Tamam, şimdi onu takip edin bilgisayara bağlı mı diye bakın.
-Kabloya ulaşamıyorum.
-Ulasmayın, bağlı mı diye bakabilir misiniz?
-Olmuyor.
-Bir şeyden destek alıp eğilip bilgisayarın arkasına baksanız...
-Eğilmek dert değil, karanlık oldugu için bakamıyorum.
-Karanlık?
-Ofisin işıkları kapalı, pencereden gelen ışık yetmiyor.
-Ofisin ışıklarını yakın.
-Yanmaz.
-Neden?
-Elektrikler kesik.
-Elektrikler mi kesik. Tanrım..! (kisa bir sessizlik) Bilgisayarın kutusu, kitapları herşeyi duruyor mu?
-Evet dolapta.
-Şimdi bilgisayarı sökün, aynen aldığınızdaki gibi paketleyin ve aldığınz dükkana iade edin.
-Durum bu kadar kötu mü?
-Korkarim öyle!
-Peki tamam. Onlara ne diyeceğim?
-"Ben bilgisayar kullanamayacak kadar ''aptalım'' diyeceksiniz. işte böyle, kolay gelsin....."

*-Lawyer-*
02.02.2010, 21:36
http://www.fikrabul.com/images/yesil.gif Kötü haber nasıl verilir.
İstanbul'da üniversitede okuyan genç kız Ankara'daki babasına telefon etmiş;

Fıkranın geri kalanı silinmiştir.

.Forum kurallarına uygun fıkraları paylaşalım lütfen.Unutmayın ki seafight forumu genç - yaşlı , bay - bayan geniş bir kitle bulunmaktadır.

Özelikle konunun başında uyarmıştım.Forumdan uzaklaştırıldınız.

TÜRK_3LİT_FİLOSU
03.02.2010, 07:12
adamın biri sürekli ekmek çarpsın ekmek çarpsın diyomus ekmek arabası çarpmıs :D

adamın biri varmıs kalmıs :D

adamın biri şoka girmiş karısıda migrosa :D

Apartmanın 5. katından radyo düşmüş parçalanmamış neden?
Çünkü radyo hafif müzik çalıyormuş.:D

Adamın biri çöp kutusunun üzerine çıkmış.
Yaklaşmayın atlarım demiş.
Ordanda biri:
Burdan atlarsan ölmessin neden şu apartmanın üzerine çıkmıyorsun demiş.
Atlamak isteyen adamda:
Sen beni öldürmek mi istiyorsun demiş?:D

Yoldan fıstık gibi bir kız geçiyormuş.Kamyon ezmiş.
Fıstıkezmesi olmuş.:D

Ayda 500 milyar para kazanmak ister misin?
O zaman Ay'a git.:D

Iyi, sen kamyonu al, leonardo da vinci!

Ben yürüyelim diyorum Jerar depar diyo.

Celin Dion baska bisey demiyon.
Adamin biri arabasiyla akil hastanesinin onunden gecerken arabanin lastigi patlar ve firlar gider. Adam aracini zorla kontrol eder ve sans eseri zararsizca yolun kenarina ceker.Bagajindan stepne lastigi cikarir fakat onu takmak icin hic bijonu yoktur.Adamcagiz baslar kara kara dusunmeye. Bu sirada akil hastanesinin parmakliklarina bir deli tirmanir ve adama seslenir
"Hist n'apiyorsun orada?"
Adam:
"Ya sorma lastik patladi, yenisini takacagim ama hic bijonum yok"
Deli guler:
"O da dert mi, diger obur tekerleklerden al birer bijon, boylece her tekerde 3 bijonun olur istedigin yere guvenle gidersin"
Adam bu akla hayret eder ve deliye sorar:
"Ya sen bunu nasil dusunebildin be kardesim"
Deli yeniden guler:
"Deliyiz ama aptal degiliz":D:D buna çok güldüm

bi iki tanesi alıntıdır :D

.:Apollon_17:.
03.02.2010, 08:55
temel dursunu beklerken sorar: -sen hiç kendi kendine konusurmusun? -arada sırada yasen? -ben konusmam. bu sırada dursun gelir ve ikisi kahveye giderler

bnymn123
03.02.2010, 18:15
temel çift katlı otbüse binmiş arkasından dursun temel üst kata doğru çıkarken bi çığlık atmış
ula dursun üst katın şöförü yok :D

/EZBERBOZAN\
04.02.2010, 12:18
Bir kızın karnesi çok kötüymüş.

babasına bu karneyi nasıl göstereceğini düşünürken aklına bir fikir gelmiş :)

Evden içeri girmiş babasının karşısına geçmiş.Şöyle demiş:

Baba ben hamileyim:eek:

Bu sözler karşısında şok olan baba kıpkırmızı olur,nefes alamaz

Bunu gören kız küçük bir tebessümle: şaka yaptım baba hamile değilim,karnem kötü geldi :D

---
Kurallara aykırı bir durum olduğunu sanmıyorum
---

TÜRK_3LİT_FİLOSU
04.02.2010, 12:35
Bir kızın karnesi çok kötüymüş.

babasına bu karneyi nasıl göstereceğini düşünürken aklına bir fikir gelmiş :)

Evden içeri girmiş babasının karşısına geçmiş.Şöyle demiş:

Baba ben hamileyim:eek:

Bu sözler karşısında şok olan baba kıpkırmızı olur,nefes alamaz

Bunu gören kız küçük bir tebessümle: şaka yaptım baba hamile değilim,karnem kötü geldi :D

---
Kurallara aykırı bir durum olduğunu sanmıyorum
---

komik degil :D

.:Apollon_17:.
04.02.2010, 13:12
temel çift katlı otbüse binmiş arkasından dursun temel üst kata doğru çıkarken bi çığlık atmış

Güzelmiş :)

*ÇINGIROCK.
04.02.2010, 13:31
adamın biri varmıs ikinci dönem düzeltmiş :D

-korsan165000-
04.02.2010, 21:58
azrail (http://www.gulum.net/fikra/bolumler.php?op=goster&id=1810)
kadının biri çok yaşlıymış çokta çirkinmiş kadın ölecekmiş azrail gelmiş kadın demişki;
-hadi benim canımı al
azrail;
-hayır sen 50 yıl daha yaşayacaksın demiş
kadın buna çok sevinmiş ve estedik ameleyatı yaptırmış ve 50 yaş gençleşmiş ertesi gün arbada giderken kadın ölmüş kadın azraile demişki;
-hani ben 50 yıl daha yaşıyacaktım
azrail;
- ha sen o kadınmıydın bede seni başka bi kadın sanmıştım demiş

-korsan165000-
04.02.2010, 22:00
ingiliz fransız türk (http://www.gulum.net/fikra/bolumler.php?op=goster&id=1701)
birgun ingiliz fransız türk uçaga binerler belli bir muddet sonra ingiliz bir sigara yakar ve bir fırt çeker aşagıya atar ingilizle bizim türk hemen sorar niye bir fırt çekip camdan aşagıya attın derler ingiliz:
Aman beee bizde bundan çok var
yine belli bir muddet daha sonra fransız çantasından parfümü sıkıp camdan aşagıya fırlatır hemen ingilizle bizim türk fransıza sorar ee niye bir kere sıkıp aşagı attın derlerr fransızz:
niye atmıyım bizde bundan çokk varr der
sıra gelir bizim türke bakacakki atacak bişiy yok camdan aşagı bir yolcuyu atar :=)) hemen sorarlar ingilizle fransız niye adamı camdan aşşagı attın be adam sen delimisin derler bizim türk:
aman be taktıgınız şeye bak bizim memlekette bundan daha çok varrrr der.

-korsan165000-
04.02.2010, 22:01
temel ile papağanı (http://www.gulum.net/fikra/bolumler.php?op=goster&id=1933)
bir gün temel papağanıyla maça gitmiş.o sırada bir şişko sahaya çıkmış.temel bağırıyormuş:''şişko çıktı sahaya şişko çıktı sahaya''diye bağırmış.papağan bunu ezberlemiş.kaleci topu sıyırmış temel yine''sıyırdı geçti gitti sıyırdı geçti gitti''demiş.papağan bunu da ezberlemiş.maç bitmiş eve geliyoalarmış.denize uçak düşmüş temel yine bağırmaya başlamış''benzini bitti düşttü benzini bitti düştü''diye papağan bunuda ezberlemiş.eve gelmişler.temelin karısıda şişkoymuş.papağan başlamış''şişko çıktı sahaya şişko çıktı sahaya''diye.kadın terliği fırlatmış papağana.papağan''sıyırdı geçti gitti sıyırdı geçti gitti''demiş.kadın sinirinden bayılmış.yine papağan demiş ki''benzini bitti düştü benzini bitti düştü''buradan

:)) ne papaan ama

-korsan165000-
04.02.2010, 22:04
ekran koruyucusu (http://www.gulum.net/fikra/bolumler.php?op=goster&id=1778)
bir gün microscof ölmüs.günahları ve sevapları eşitmiş.oradaki görevliler buna nereye istersen oraya git.bu cehenneme bakmıs deniz var.kumsal var. kızlar var. cennnete bakmıs herkes öyle bakıyormus.oradakilerine demiski ben cehenneme gidecem.içeri girmiski her taraf atesler içinde.geri çıkmıs oradakilerine demiski ben ilk baktığımda deniz,kumsal ve kızlar vardı demis.oradaki görevlilerde demiski;EKRAN KORUCU oğlum

*-Lawyer-*
04.02.2010, 22:38
ekran koruyucusu (http://www.gulum.net/fikra/bolumler.php?op=goster&id=1778)
bir gün microscof ölmüs.günahları ve sevapları eşitmiş.oradaki görevliler buna nereye istersen oraya git.bu cehenneme bakmıs deniz var.kumsal var. kızlar var. cennnete bakmıs herkes öyle bakıyormus.oradakilerine demiski ben cehenneme gidecem.içeri girmiski her taraf atesler içinde.geri çıkmıs oradakilerine demiski ben ilk baktığımda deniz,kumsal ve kızlar vardı demis.oradaki görevlilerde demiski;EKRAN KORUCU oğlum

.Fazla fıkra paylaşmak isteyen arkadaşlar aynı mesaj içerisinde veya en fazla iki mesaj ardarda (sadece bu başlık için geçerlidir)paylaşmaya özen göstersinler aksi halde flood yaparak forum kurallarına uymamış olucaksınız.

Flood konusunda dikkatli olunuz lütfen.

srkykn
05.02.2010, 17:32
1 tanede benden gelsın....

doktorun biri ahmete 2gün sonra öleceksinder 2gün sonra

ahmet ölmez doktora demek içingittiğinde hastanede kimse

yktur yarım saat sonra geldiğinde görevliye siz neredeydiniz

diye sorar görevli doktor bey öldü cenazeye gittik der

KORKUNÇ6
07.02.2010, 12:23
Bir akıl hastanesinde bir deli, öteki deliye:
- Ben bir roman yazdım, al oku; bakalım beğenecek misin, demiş.
Ve kendisine kalınca bir kitap vermiş.
Öteki deli, bir hafta boyunca okumuş romanı. Sonunda arkadaşı deliye:
- Romanın çok ilginç, demiş; yalnız biraz kalabalık, çok isim var içinde.
Kitabı veren deli:
- Al, demiş, ikinci cildini de oku.
Ve kalınca bir kitap daha vermiş.
Yine aradan bir zaman geçmiş. Romanın ikinci cildini de alan deli:
- Bunu da okudum, demiş; gerçekten çok ilginç ama, bu da çok kalabalık; çok isim var içinde...
O sırada akıl hastanesinin doktoru gelmiş üstlerine:
- Verin bakayım, demiş, o telefon rehberlerini. Ne zaman aldınız bunları; ben de kaç gündür onları arıyordum:D:) nasi

kozunuoyna61
07.02.2010, 12:41
TEMEL DENİZE GİRMYE BAYILIRMIS GİRMİŞ BAYILMİS :dd: AL SNA FİKRA X)

28aşk_gemisi28
07.02.2010, 12:46
!!DİKKAT!!

EWT ARKADAŞALR DÜNYANIN EN KOMİK FIKARSI İYİCE DİLEYİN

:D:D--BİR ADAM WARMIŞ ÖLMÜŞ--:D:D

---SON--

28aşk_gemisi28
07.02.2010, 12:50
:D:D:DBİR PALYANÇO WARMIŞ HERKEZİ GÜLDÜRÜYORMUŞ,SONRA BİR ADAM DOKTAR A GİTMİŞ DEMİŞKİ BEN GÜLEMİYORUM DOKTOR:PALYANÇO A GİT O SENİ GÜLDÜRSÜN DEMİŞ ADAMDA DEMİŞKİ BEN PALYANÇUYUM:D:D:D

*ÇINGIROCK.
08.02.2010, 10:57
:D:D:DBİR PALYANÇO WARMIŞ HERKEZİ GÜLDÜRÜYORMUŞ,SONRA BİR ADAM DOKTAR A GİTMİŞ DEMİŞKİ BEN GÜLEMİYORUM DOKTOR:PALYANÇO A GİT O SENİ GÜLDÜRSÜN DEMİŞ ADAMDA DEMİŞKİ BEN PALYANÇUYUM:D:D:D

o öyle degil :D bi adam varmıs her kesi güldürürmüş, kendi hiç gülmüyomus doktora gitmiş doktorda; herkesi güldüren palyaçoya gitdemiş oda o benim demiş :D yazım hatası yoktur :D klasikleşmiş bir fıkra :D

*-Lawyer-*
08.02.2010, 18:30
Forumda büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelir.Daha dikkatli olalım lütfen.

|||£ñ£$|||
08.02.2010, 19:41
birisi bir gün Temel'e :
-sen evli misin? demiş.
temelde hemen cevap vermiş:
-Evet.
sonra adam tekrar sormus:
kiminle evlisin?
temel:
karımla evliyim.
adam:
tamam da sen hiç erkekle evlı bırını gordun mu?
temel:
benim karım.:D

*ÇINGIROCK.
09.02.2010, 07:10
birisi bir gün Temel'e :
-sen evli misin? demiş.
-Evet.
kiminle evlisin?
temel:
karımla evliyim.
adam:
temel:

süpersin hacı :D

bykayış
10.02.2010, 23:35
temel bir gün koşu yarışmasına girmiş ve doping kullanmış ama sonuncu olmuş dursun sormuş ula temel nie sonuncu oldun temel: doping kullandığım anlaşılmasın die......:D:D

bykayış
10.02.2010, 23:36
birisi bir gün Temel'e :
-sen evli misin? demiş.
-Evet.
kiminle evlisin?
temel:
karımla evliyim.
adam:
temel:
süper valla.....:D:D:D:D:D

srknnzl6
12.02.2010, 17:05
hepside güzelmiş :)

-Lov_Legendary-
12.02.2010, 20:10
ulvi ile ilgili cenaze evinde gülen ulvixd

gofret95
12.02.2010, 21:57
aDamın ßiri güLmüş karısıDa papatya :D

aDamın ßiri kızmış karısıDa aDam:D

aDamın ßiri Donmuş karısıDa atLet :D

aDamın ßiri yatmış karısıDa gemi :D

aDamın ßiri çıkmış karsıDa gir :D

fundamı arar hanDemi yener hayır seray sever ßu 3 une önce necat işLer sonra Da ahmet çakar araDan ßayaa ßi zaman geçer ßunLar tarih oLur tarihide gönüL yazar mehmet okur ßunaDa kim inanir kaDir inanır :D:D:D

gofret95
12.02.2010, 22:02
ßir gün fatma fen Dersine girer ve aLakasız ßi konu işLer ken kaLkmış sormuş hocam küçük ßir kız hamiLe kaLaßiLirmi arka sıraDan ahmet ßaqırmı fatma ßen sana DeDim ßişi oLmaz Die :D:D

aLın size fıkra :D:D

ĤÁĹĨĹ_ßĔŶ[ν●ø]
13.02.2010, 08:17
adamım bırı warmıs ıkıncı donem duzeltmıs :D
dun bı taksı çevirdım hala duruo :D
nerelısın ? gerizekalı :D

körtestere71
13.02.2010, 10:00
yoldan fıstık gibi bir kız geçiyormuş kamyon ezmiş
fıstıkezmesi olmuş

körtestere71
13.02.2010, 10:04
yoldan fıstık gibi bir kız geçiyormuş kamyon ezmiş
fıstık ezmesi olmuş:):):D:p;):cool::)

/EZBERBOZAN\
13.02.2010, 10:14
Bir Arap Emir inin oğlu Almanya'ya eğitime gider. Bir ayın sonunda ailesine şöyle bir mektup gönderir:

- "Berlin süper bir yer, insanlar da çok sempatik ve burayı çok seviyorum, ama profesörlerim okula tramvayla gelirken ben Mercedes' imle gelmekten biraz utanıyorum."
Birkaç gün sonunda çocuk bir mektup alır, mektupta 1 milyon dolarlık bir çek ve şu kelimeler vardır:

"Artık utanmana gerek yok, git sen de kendine bir tramvay al"

TrMusTy
13.02.2010, 10:18
Bir Arap Emir inin oğlu Almanya'ya eğitime gider. Bir ayın sonunda ailesine şöyle bir mektup gönderir:

- "Berlin süper bir yer, insanlar da çok sempatik ve burayı çok seviyorum, ama profesörlerim okula tramvayla gelirken ben Mercedes' imle gelmekten biraz utanıyorum."
Birkaç gün sonunda çocuk bir mektup alır, mektupta 1 milyon dolarlık bir çek ve şu kelimeler vardır:

"Artık utanmana gerek yok, git sen de kendine bir tramvay al"

koptum ya :):)):)

oziyow
13.02.2010, 11:45
Mustafa komikti ama fıkra xD

Brendontr
14.02.2010, 10:26
paylaştığınız yazıların içeriklerine dikkat ediniz.

ReyMysterio.619
14.02.2010, 11:51
adamın biri varmış ölmüş:):):)

sleepless_3
14.02.2010, 23:54
acemi boksör daha ilk yumrukta ringe serilince hakem saymaya başladı

bir iki üç

tam o sırada antranör boksöre yaklaşıp kulağına fısıldadı

iyice dinlen sekizden önce kalkma

genç boksör güçlükle mırıldandı

peki şimdi saat kaç !

*ÇINGIROCK.
15.02.2010, 07:13
iki rahibe varmıs biri matematikçi biri mantıkçıymıs. rahibeler yolda yürürken matematikçi peşimizde bi adam var bizi takip ediyor aramızdaki mesafe 50 metre der mantıkçı: o zaman adımlarımızı hızlandırmalıyız der. Matematikçi biraz sonra tekrardan peşimizdekide hızlı yürümeye başladı aramızdaki mesafe 30 metre der mantıkçı: o zaman birazdaha hızlı yürümeliyiz der. biraz sonra matematikçi tekrardan peşimizdekide daha hızlı yürümeye başladı aramızdaki mesafe 10 metre der mantıkçı: o zaman mantıklı olarak ayrılalaım yarım saat sonra kilisede buluşuruz der sen saga git ben sola gidicem der ve ayrılırlar yarım saat sonra kilisede buluşurlar. matematikçi sorar ne oldu kurtula bildinmi der. Mantıkçı anlatmaya başlar; aramızdaki mesafe 3 4 metre ye kadar düştü bende mantıklı olarak yakalanıcagımı anladım ve boşuna yorulmamak için durdum. matematikçi ; EEeeee mantıkçı: sonra adamın ne yapıcagını mantıklı olarak anladım ve etegimi kaldırdım adamda pantolonunu indirdi. matematikçi: eeeee mantıkçı: mantıklı olarak eteğini kaldırmıs bir rahibe pantolonunu indirmiş bir adamdan daha hızlı koşar :D:D:D elim ağrıdı yazmaktan emege saygı :D

-ReiS*eNes-
15.02.2010, 09:27
Bir adam Warmış hep ekmek çarpsın ekmek çarpsın diyormuş bir gün adama ekmek arabası çarpmış :D:D:D:D:D

emircan_342
15.02.2010, 10:28
Bir adam Warmış hep ekmek çarpsın ekmek çarpsın diyormuş bir gün adama ekmek arabası çarpmış :D:D:D:D:D
hiç gülem yoktu ki güldürdün beni

srkykn
17.02.2010, 16:56
cami hocası (http://www.gulum.net/fikra/bolumler.php?op=goster&id=1690)
Camii hocası hanımlara vaaz veriyormuş. Kadınlardan biri sormuş -Hocam bir muhendisle beraber olursam onun cezası ne kadar hoca - 3 sene demiş

- avukatla olursam?

- 5 sene

- doktorla olursam?

- 4 sene

- peki hocam hocayla olursam?

Hoca :
- seni gidi seniii .. sen cennete gitmek istiyorsun galiba...

srkykn
17.02.2010, 16:57
iki rahibe varmıs biri matematikçi biri mantıkçıymıs. rahibeler yolda yürürken matematikçi peşimizde bi adam var bizi takip ediyor aramızdaki mesafe 50 metre der mantıkçı: o zaman adımlarımızı hızlandırmalıyız der. Matematikçi biraz sonra tekrardan peşimizdekide hızlı yürümeye başladı aramızdaki mesafe 30 metre der mantıkçı: o zaman birazdaha hızlı yürümeliyiz der. biraz sonra matematikçi tekrardan peşimizdekide daha hızlı yürümeye başladı aramızdaki mesafe 10 metre der mantıkçı: o zaman mantıklı olarak ayrılalaım yarım saat sonra kilisede buluşuruz der sen saga git ben sola gidicem der ve ayrılırlar yarım saat sonra kilisede buluşurlar. matematikçi sorar ne oldu kurtula bildinmi der. Mantıkçı anlatmaya başlar; aramızdaki mesafe 3 4 metre ye kadar düştü bende mantıklı olarak yakalanıcagımı anladım ve boşuna yorulmamak için durdum. matematikçi ; EEeeee mantıkçı: sonra adamın ne yapıcagını mantıklı olarak anladım ve etegimi kaldırdım adamda pantolonunu indirdi. matematikçi: eeeee mantıkçı: mantıklı olarak eteğini kaldırmıs bir rahibe pantolonunu indirmiş bir adamdan daha hızlı koşar :D:D:D elim ağrıdı yazmaktan emege saygı :D

kadının biri çok yaşlıymış çokta çirkinmiş kadın ölecekmiş azrail gelmiş kadın demişki;
-hadi benim canımı al
azrail;
kadın buna çok sevinmiş ve estedik ameleyatı yaptırmış ve 50 yaş gençleşmiş ertesi gün arbada giderken kadın ölmüş kadın azraile demişki;
azrail;

TÜRK_3LİT_FİLOSU
17.02.2010, 22:17
-hadi benim canımı al
azrail;
azrail;

biliyodum bunu bi arkadaş mesaj olarak atmıstı D:

srkykn
19.02.2010, 13:16

güzel ama :)

/EZBERBOZAN\
19.02.2010, 17:13
cami hocası (http://www.gulum.net/fikra/bolumler.php?op=goster&id=1690)
Camii hocası hanımlara vaaz veriyormuş. Kadınlardan biri sormuş -Hocam bir muhendisle beraber olursam onun cezası ne kadar hoca - 3 sene demiş

- avukatla olursam?

- 5 sene

- doktorla olursam?

- 4 sene

- peki hocam hocayla olursam?

Hoca :
- seni gidi seniii .. sen cennete gitmek istiyorsun galiba...
Güzelmiş :) :) :)

efsane38tctr
22.02.2010, 12:15
Elinize sağlık güsel fıkralar :)

emircan_342
22.02.2010, 14:32
ya ben bu bölümü swevdim

k-a-n-d-ö-k-e-n
23.02.2010, 09:44
iyiydi bu :D

-korsan165000-
25.02.2010, 18:19
bn yollamştım bu arada fıkram

Editlendi..

PireNa.
27.02.2010, 04:49
Guzel Paylasımlar

e-lyas
27.02.2010, 06:44
ÇOCUĞUN BİRİ ALTINI ISLATMIŞ KUYUMCU KURUTMAMIŞ.

ADAMIN BİRİ EKMEK ÇARPSIN EKMEK ÇARPSIN DEMİŞ DIŞARI ÇIKTIĞINDA EKMEK ARABASI ÇARPMIŞ.:D:D:D:D

Sr.Mxese
27.02.2010, 18:38
Lawyer bak şimdi süper biri fıkra gör. :D
Temel , Bir İngiliz , Bir Fransız ve Bir Alman uçağa binmişler.Bu 4 gençleri sınamışlar.İngilizin odasına yılanlar , Alman'ın odasına fareler , Fransız'ın odasına sivrisinekler ve Temel'imizin odasına karıncalar koymuşlar.Sabah olduğundan herkese sormuşlar.Fransıza rahat uyuyabildin mi demişler.Fransız:
-Sivrisinek soktu.Uyuyamadım demiş.
Alman'a sormuşlar:
-Fareler ısırdı.Uyuyamadım demiş.
İngiliz'e sormuşlar:
-Yılan soktu.Uyuyamadım demiş.
En sonunda Temel'e sormuşlar.
-Valla misgibi uyudum.Çok rahattı demiş.
Adamlar şaşırmış.Karıncaların Temel'i ısırması gerekmiş.Sormuşlar nasıl olduğunu;
Temel:
-Bi karınca öldürdüm.Diğerleri cenazesine gitti demiş.:D

-Hamster-94
03.03.2010, 21:05
bn yollamştım bu arada fıkram

bi çanakkale savaşı günydü savaş vardı atatürk ve askerler savaşırken karşı taratan bir şarapnel parcası atatürke doru gelirken azrail atatürkün yanına gelmiş ve demişki

-arkadaşım senn işn bitti bak seni öbr dünyaya götürmem lasm hadi zorluk zıkarma yoksa zorla götürürüm

atatürk

-olmazz!! bnm dha cok işm var dha cumhuriyeti kurcam tbmm yi açcam dha nettin yapma etme tutma

azrail

-olmazz arkadaşım emir böle bilrsin bnde emirkuluyum
atatürk

-yhaa hadi topu topu yaklaşık 20 sene

azrail

- öff tmm sıkı pazarlık edion o zmn al şu cep saatini kalbinin üstüne koy
hadi bn kaçar bb

atatürk

-tmm sağol hadi sağlıcakla kal kib.

demiş ve atatük cep saatini kalbinin üstüne koymuş ve ona doru gelen şarapnel parçaşı tamda kalbinin üstüne gelmiş ama bişi olmamış çünkü orda cep saati vardı

bunu bn uydurdummm :D:D
ii güzel uydurmuşunda bu konu alay konusu deildir alay edeceğiniz konuları lütfen uygun düzeyde seçiniz!

-Bü$Ra-
04.03.2010, 15:50
ya ben bu bölümü swevdim

aynen bnde muhabbet bölümü vardı nie kapadılarsa (:

--DefenderXD--
04.03.2010, 20:25

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu

olduğundan gidip

üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş.

Profesör kaşlarını çatarak: " Okuzler ve kuslar ayni masada

oturamaz!"

Ogrenci: "O zaman ben ucuyorum..."

Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve

sinavini basarisiz

gecmesi icin elinden geleni

yapmis.

Yanliz

sinavda ogrenci tum sorulari mukemmel bir sekilde

cevaplamis.

Profesor ogrenciye: Sana son bir soru soracagim - demis.

Yolda yururken iki torba buldugunu hayal et, birinde akil var,

digerinde ise para var. Hangi cuvali alirsin?

Ogrenci: "Para olan cuvali secerdim..."

Profesor: "Ben akil olan cuvali secerdim..."

Ogrenci:"Normal! Kimde ne eksikse onu secer...

Profesor cok sinirlenmis, ogrencinin not defterini alip icine

"öküz"

yazmis. Ogrenci nota bakmadan odadan cikmis.

Bir dakika sonra ogrenci kapiyi aralamis : "Sayin profesor,

imzanizi atmissiniz, fakat notumu yazmayi unutmussunuz."- demis.

Biglord180
06.03.2010, 20:46

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu

olduğundan gidip

üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş.

Profesör kaşlarını çatarak: " Okuzler ve kuslar ayni masada

oturamaz!"

Ogrenci: "O zaman ben ucuyorum..."

Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve

sinavini basarisiz

gecmesi icin elinden geleni

yapmis.

Yanliz

sinavda ogrenci tum sorulari mukemmel bir sekilde

cevaplamis.

Profesor ogrenciye: Sana son bir soru soracagim - demis.

Yolda yururken iki torba buldugunu hayal et, birinde akil var,

digerinde ise para var. Hangi cuvali alirsin?

Ogrenci: "Para olan cuvali secerdim..."

Profesor: "Ben akil olan cuvali secerdim..."

Ogrenci:"Normal! Kimde ne eksikse onu secer...

Profesor cok sinirlenmis, ogrencinin not defterini alip icine

"öküz"

yazmis. Ogrenci nota bakmadan odadan cikmis.

Bir dakika sonra ogrenci kapiyi aralamis : "Sayin profesor,

imzanizi atmissiniz, fakat notumu yazmayi unutmussunuz."- demis.

güzelmiş öğrenci iyi laf koyuyo

qolozx2
10.03.2010, 21:50
temel amerikadan istanbula babasını ziyaret etmek için gelmiş amerikadan gelmeden önce dursuna demişki dursun demiş eger demiş karnemde bir zayıf varsa bizim evi arayıp babama muhammedlin selamı var dersin demiş eger iki yazıfım varsa muhammedlerin selamı var dersin demiş bir kaç gün sonra dursun temeli arar ve telefona babası çıkar dursun temelin babasına derki ümmetimuhammedin selmı vardersin demiş :D

*denizlerinfatihi*
11.03.2010, 13:26
:D:D adamın biri yatmış karısı gemi :d

ü๓гคภเyєlเ
11.03.2010, 14:09
At Çiftliği

Temel atlara hayran bir adamdır.Hiç binmemiştir ve binmeyi çok ister.Ve bir çiftlikten hayallerini gerceklestirmek için at alır.Atın bir özelliği vardır; bu "Vovvv" deyince hızlanması ve "Amin" deyince de durması.Temel hiçbir seyden habersiz ata biner oksar sever ve at aniden Şaha kalkar.Mest olan temel "Vovvv" der.At kosmaya baslayınca bir kez daha "Vovvv" der.Atın hızını gören temel her seferinde "Vovvv" der ve at şimşek gibi olur.Sonunda ileride bir uçurum gören Temel ata "dur, çüş, bürss" der ama atta yavaşlama olmaz.Temel son duamı edeyim de İmanlı gideyim der içinden ve duaya baslar uçurumun dibinde "Amin" diyen Temel atın durduğunu görür ve sasırır.Kafasını uzatıp aşağıya bakan Temel "Vovvv" der...:D:D:D:D:D

_FLawLess_1
11.03.2010, 19:05
Temel otelin birinin odasında kara kara düşünüyor.. , "Ben aşağıdan içki isterken laz olduğum anlaşılır mı acaba?" Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor. "Bana bir fvisku.. yok böyle anlarlar".. "Bana bir rakı, yok" diyor "böyle de anlarlar". "Bana bir bira.. tamam" diyor "böyle iyi.. anlamazlar". Ve aşağıya iniyor. Masaya dirseklerini dayıyor ve sesleniyor: - "Barmen bana bir bira". Barmen Temel'i biraz süzdükten sonra soruyor: - "Birader sen laz mısın?" Temel: "uuuy nasil anladın" diyor: - "Burası resepsiyon bar karşıda.."

:Ergenekon:
12.03.2010, 21:33
Kullandığımz kelimelere dikkat edelim...

tr2iskandivivi
13.03.2010, 12:53
ama biraz şey böyle ama beni bannlamayınn bu bir fıkra sonuç ta
bir gün temel bir trndeymiş çok skışmış(xD) sonra al tına yapmış temel Wclerde temizleniyomuş sonra bir ingiliz alman fransız almışlar onu sonra yemişler sonra lokum lokum derler ya
Temel de b.o.k.u.m demiş

KILLIYIM
13.03.2010, 14:10
adamn bırı varmış ıkıncı dönem düzeltmiş

:[hard_rock]:
14.03.2010, 06:21
temel amerikadan istanbula babasını ziyaret etmek için gelmiş amerikadan gelmeden önce dursuna demişki dursun demiş eger demiş karnemde bir zayıf varsa bizim evi arayıp babama muhammedlin selamı var dersin demiş eger iki yazıfım varsa muhammedlerin selamı var dersin demiş bir kaç gün sonra dursun temeli arar ve telefona babası çıkar dursun temelin babasına derki ümmetimuhammedin selmı vardersin demiş :D

belki de en güsel fıkra

TR_ALPARSLAN_
15.03.2010, 19:36
Temel Birgün askerdeyken Fadimeden mektup gelir;
Ula temel sen gittin bu tarlalar sürülecek ben ne yapacağım.
Temel cevap yazar;
Fadime aman gözünü seveyim sakın tarlaları kazdırma içinde askerlik mühimmad var aman ha demiş.Bunu komutanı okur ver temelin tarlasına hemen bir traktör asker getirip kazdırır bakarki hiç bişe yok geri giderler.Temel hemen söler; ula fadime Tarlalar iyi kazıldımı:D:D

hilmi37
17.03.2010, 10:30

gördüğüm en güzel fıkra bence

sahmat92
17.03.2010, 16:21
Çimenlikte Bir Keçi Resmi

Leyla, ağacın altına oturmuş resim yapıyordu. Babası kızın elindeki bomboş kağıdı görünce sordu :
-Leyla, ne resmi yapıyorsun bakayım?
-Çimenlikte bir keçi resmi.
-Çimenler nerede?
-Keçi hepsini yedi.
-Ya keçi?..
-Yiyecek bir şey kalmayınca o da gitti.

sahmat92
17.03.2010, 16:22
Paralar Benim Mi?

Temel banka soymak suçundan yargılanıyormuş.
Son celsede yargıç karar okumuş;
Temel'in suçsuz olduğunun anlaşıldığını, tahliyesine karar verildiğini açıklamış.
Temel sevinçle ayağa firlamış :
Uy cözünü sevdiğumun haçim beyi, yani şimdu bu paralar benim oldu degil mu?
__________________________________________________ ___
Geç Kalan Saat

Akşam eve dönen adamı karısı kapıda karşıladı. Sonra da heyecanlı heyecanlı anlatmaya başladı:
-- Bugün neredeyse, duvardaki saat annemin başına düşecekti...
Adam umursamaz bir tavırla başını salladı:
-- Sahi mi? O saat hep geç kalıyor zaten...

pisiko_061
17.03.2010, 20:08
Kadının biri 46 yaşında iken kalp krizi geçiryor ve hastaneye kaldırılıyor.Ameliyat masasında iken,ölüme yakın,birden bire azrail beliriyor.Kadın panik halinde soruyor:

-Benim saatim geldi mi?

Azrail cevap veriyor:

-Hayır; daha senin 43 yıl 2 ay ve de 8 günün var...

Kadın ameliyat sonrası kendine geldiğinde mademki daha 43 yıl ömrüm var bari kendime çeki düzen vereyim ve estetik yaptırayım diyor.Hastaneden çıkmadan estetik operasyonuna giriyor.Yüzünü gerdiriyor,gözaltı torbalarını aldırıyor, dudaklarına botox yaptırıyor,gözlükleri atıp lazerle çizdiriyor,göğüslerini kaldırıyor kısaca muhteşem bir mahlukat oluyor.

Hastaneden çıkarken aklında yeni fiziğiyle önündeki 43 yılın planlarını yaparken bir ambulans kadına çarpıyor ve kadın ölüyor.

Ahirette Azrail'e soruyor:

-Hani 40 seneden fazla ömrüm vardı ,neden ambulansı çarptırıp beni öldürdün?

Azrail cevap veriyor;

-Kız Allah iyiliğini versin ben seni tanıyamadım ne olmuşsun öyle!
PUHAHAHA

Ahirette 2 kadın

- Selam, benim adım Wanda .

- Selam, benimki de Slyvia, sen nasıl öldün?

- Donarak öldüm.

- Ne kadar korkunç.

- Yok o kadar kötü değildi, soğuktan titremem geçince ısınmaya başladım ve

uyku bastı, sonunda huzur dolu bir ölüm.

- Peki sen nasıl öldün?

- Ağır bir kalp krizi geçirdim. Kocamın beni aldattığını sandım, onu iş

üstünde yakalamak için eve erken geldim, fakat evde tek başına

televizyon seyreder halde buldum.

- Sonra ne oldu?

- Kesinlikle evde başka bir kadının olduğundan emindim, bütün evi aramaya

başladım. Çatıyı, yatakların altını her yeri aradım fakat bulamadım. Ararken aşırı yorulmuşum, kalp krizi geçirdim ve öldüm.

- Ah be güzelim bir de derin dondurucuya baksaydın, şu anda ikimiz de yaşıyor olacaktık.

Tıbbın bile yetersiz olduğu Türk hastalıkları

01-Kardan adama tekme atma veya bozmaya çalışma hastalığı,
02-Yeni atılmış bir betona basma ve isim yazma hastalığı,
03-Gazete ve dergilerdeki resimlere sakal, bıyık ve g özlük yapma hastalığı,
04-En iyi arabayı ben kullanıyorum zannetme hastalığı,
05-Kar topunun içine buz koyma hastalığı,
06-Cep telefonu kullanımının yasak olduğu ortamlarda ille de görüşme yapma hastalığı,
07-Belediyenin duraklara koyduğu saatlerin yelkovan ve akrebini sökme hastalığı,
08-Kumsalda Deve güresi yapma hastalığı,
09-Şahin marka arabayı, Doğan görünümlü yapma hastalığı,
10-Ağaçlara ve parktaki banklara kalp ve isim bas harfi kazıma hastalığı,
11-Derslerini çalışıp sınıfını geçenleri inek sanma hastalığı,
12-Mesleğimizdeki unvanımızı İngilizce olarak söyleme hastalığı,
13-Tiki olan insanların tikleri ile uğraşma hastalığı,
14-İskambil kağıtlarından kule yapan birinin kulesini bozmaya çalışma hastalığı,
15-Cep telefonu ile bağıra bağıra konuşma hastalığı,
16-Reklam için duvarlara veya panolara yapıştırılan afişleri yırtma hastalığı,
17-Tuvalet duvarlarını defter sanma hastalığı,
18-Otobüs duraklarına "Ateşli sevişirim beni ara" yazma hastalığı,
19-Trafikte bizi geçen bir Arabayı mutlaka yakalayıp onu geçmeyi ilke sayma hastalığı,
20-Sinyal verir vermez şerit değiştirip, kazaya sebebiyet verdiğimizde sinyal verdik görmüyon mu deme hastalığı,
21-Ara yollardan ana yola çıkacak araca yol vermeme hastalığı,
22-Ünlü birini gördüğümüzde ona el sallama hastalığı,
23-Ünlü birini gördüğümüzde onunla fotoğraf çektirip çok samimiyiz havası verme hastalığı,
24-Yasamadığımız bir şeyi yasamış gibi anlatıp ona kendimizi inandırma hastalığı,
25-Otobüs durağa yanaştığında ille de ön kapıdan inmeye çalışma hastalığı,
26-Otobüs koltuklarını yırtma ve üzerlerine acayip acayip yazılar yazma hastalığı,
27-Minibüs şoförüyseniz beğenmeseniz bile mutlaka kral FM dinleme hastalığı,
28-Trafikte kırmızı ışıkta dururken, yeşil ışık yanar yanmaz kornaya basma hastalığı,
29-Trafikte kırmızı ışıkta dururken burun karıştırma hastalığı,
30-Kimsenin herhangi bir konu hakkında bilgisi olmadığını anladığımız anda o konu hakkında atıp tutma hastalığı,
31-Elektrik,su,doğalgaz,vergi,trafik cezası vb.. faturaları son gününde ödeme hastalığı,
32-Kar yağdığında eve bolca ekmek alma hastalığı,
33-Grup halinde bir meydana konan güvercinlerin üzerine koşup onları kaçırmaya çalışma hastalığı,
34-Evli olanların bekarlara sakin ha evlenme demesi hastalığı,
35-Ayni filme giden insanların filmden çıktıktan sonra filmi birbirlerine anlatmaları hastalığı,
36-18 yaşına geldiği gün bara gitme hastalığı,
37-Eline silah geçen birinin hemen o silahla saka yapma ihtiyacı duyması hastalığı,
38-Arabayla yolda giderken tanıdık birini görünce arabayı sakadan onun üzerine doğru sürme hastalığı,
39-Takım elbise giyince elini cebe sokma hastalığı,
40-Tuttuğu takım galip gelince havaya silah sıkma hastalığı...

Türk yalanları :)))

? Kalsaydınız bişeyler yerdik...
? Vallaha sarıda geçtim memur bey...
? Kazanmak önemli diil mühim olan yarışmaya katılmaktı...
? Dünya ahiret bacımsın...
? Şuan 65 milyon bizi izliyor...
? Bu son sigaram...
? Bütün kadınlar güzeldir...
? İki saat kapıda bekledim, açan olmadı...
? Seni düşünmekten bütün gece gözüme uyku girmedi...
? Sen bi de beni gençliğimde görecektin...
? Ağlamıyorum... Gözüme bişey kaçtı...
? Yemezsen arkandan ağlar...
? Seni leylekler getirdi yavrum...
? Aksama erken gelicem...
? Bu aldığım en güzel hediye...
? Bi oturuşta iki büyük deviririm...
? Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için...
? Ağzıma sigara sürmedim...
? Ben almiyim rejimdeyim...
? EEG ne zaman gidiyoruz içmeye?...
? kadınlar en çok kel erkeklerden hoşlanır...
? İsim bitsin ben seni ararım...
? Bir kez olsun yüzüm gülmedi...
? Hayatımda hiç ilaç almadım...
? İhraç fazlası bunlar...
? O elinizdeki tek kaldı, başka yok...
? Bi'tanem...
? Seni Seviyorum...
? Beni seçerseniz size...
? Ben de tam seni arayacaktım...
? Bi şey olmaz...
? Ben eski yüzücülerdenim...
? Bizi davet ettiler ama gitmedik...
? Valla bu size çok yakıştı...
? Senin annen bir melekti yavrum...
? Bana yan bakan daha anasının karnından doğmadı...
? Merak etme hayatim sekreterimi görsen çok çirkin....
? Büyük ikramiyeyi kazanmak istemiyorum önemli olan alin teri...
? Merhaba karicim, mesai yeni bitti de...
? Üzülme sevgilim evlenince anneni yanımıza alırız...
? Evi boşaltın! Almanya'dan oğlum geliyor...
? İki gözüm önüme aksin ki...
? Kilolarımla barışığım ben böyle mutluyum!
? Formu doldurun biz sizi ararız
? Bu sene üniversite soruları çok basitti, keşke sınava girseydim...
? Ben her bahar aşık olurum...
? Gerçek aşkı sende buldum...
? 2 saat bekledim...Gelmedin!
? Üsüyosan ceketimi alabilirsiniz...
? Seni anlıyorum.
? Hatırası var, bunu sana veremem...
? Arkasından değil, burada olsa yüzüne de söylerim
? Her bedene uyar bu...
? Gol atmayı sevmiyorum.Asist yapmak daha çok hoşuma gidiyor.
? Senin eline kimse su dökemez..
? Öğretmenin vurduğu yerde gül biter
? Söyle bir arabam olsun milyarlarca borcum olsun...
? Benim için önemli olan ruh güzelliği
? Hediye olmasa inan verirdim.
? Bi arkadaşa bakıp çıkıcam, istersen kimlik bırakayım...
? Mektup gelmedi mi? Ama ben kendi elimle postaya attım...
? Belki biraz sikti ama hiç merak etmeyin kullandıkça açılır...
? Kitaplarıma bir daha bakayım ama kitabi sana verdiğimden eminim...
? Onun için bişeyler yapmayı çok isterdim... Ama maalesef...
? Elimden bişey gelmez...
? Sensizlik canıma tak etti...
? Ben hiç yalan söylemem
? Aksam elektrikler kesildi, dersimi yapamadım...
? Bunun garantisi biziz abi...
? Telefon şehirlerarasına kapalı
? Ben zaten böyle olacağını biliyordum...
? Bi kereden bişey olmaz.
? Biz sadece arkadaşız.
? Kuran çarpsın bu son sigaram
? Son biletler bunlar
? Hiç acıtmayacak.
? Daha önce hiç kimseyi böylesine sevmemiştim.
? Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz...
? Sayısaldan para çıksa, önce kimsesiz çocuklara sonra da yaşlılara bağışlarım...
? Haaa bi de okul yaptırıyım...
? Abi kızı görücen bi içim su...
? Adem Bey su an toplantıda... Kim arıyordu?
? Sizden iyi olmasın bi arkadaşım vardı...
? Kuru ekmek bana yeter... Yeter ki huzurum yerinde olsun...
? Diş transferleri 15 gün içinde bitiricez....
? Aradım... Çaldı çaldı açan olmadı...
? Dünyanın en mutlu çifti olu caz...
? Devletimiz güçlüdür..........
? Failleri en kısa zamanda yakalanacak......
? Enflasyon düşecek.......
? Bu kış komünizm gelecek.......
? Memuru enflasyona ezdirmeyeceğiz......
? Bu konuda elimizden geleni yapıyoruz......
? Benim isçim, benim köylüm, benim memurum...

:Ergenekon:
20.03.2010, 16:30
:) Güzel fıkralar ..

kaansoylu07
20.03.2010, 20:06
Bir adam varmış ölmüş xDxDxD http://img693.imageshack.us/img693/9140/b3a3e0233ecd52527d2ff2c.jpg

*-Lawyer-*
20.03.2010, 20:30
Arkadaşlar paylaşımlarınız için teşekkürler ancak artık her 10 mesajda bir ''bir adam varmış ölmüş''
- esprisini - yapmasak daha iyi olmaz mı?

kaansoylu07
20.03.2010, 21:48
adam kalemi havaya atmış kalem gelmemiş neden? çünkü pilot kalemmiş xDxD :D lawyer ben sadece bir adam varmış ölmüşü ben söledim sanıom xDxD

-Bü$Ra-
21.03.2010, 10:00
patlIcan
saka saka patlamican
:D:D:D

naranta
21.03.2010, 16:31
Bir adam varmış ve yokmuş :D

-seafight-
23.03.2010, 13:54
CİMRİ BİR ADAM VARMIŞ BU ADAMINDA BİR OĞLU VARMIŞ OĞLU BİR GÜN PARA İSTEMİŞ

OĞLU: baba bana 50 lira verirmisin

BABA: ne 40 liramı, ne yapacaksın 25 lirayı ,alsana 10 lira diyerek cebinden çıkardığı 5 lirayı oğluna verir
OĞLU: böyle yapacağını bildiğim için 50 lira istedim aslında 5 lira yetiyodu diyerek gülmeye başlamış
BABA: vay kereta az kalsın beni bile kandıracaktın diyerek kime kakalıyacaksın sahte 5 lirayı der :D :D :D

GeCe®MaHkUm
25.03.2010, 17:28
:)))))))))))))))))))

bahrevvan1
25.03.2010, 17:40
adamın biri varmış düşmüş ölmuş

kadının birisi gülmüş reçelinni yapmışlar

*ÇINGIROCK.
29.03.2010, 07:25
Genc adam evlenmisti. Ertesi gün arkadaslarindan birine rastladi.

-"Nasil gecti?" diye sordu arkadasi.

-"Sorma birader..." dedi, damat uzuntuyle basini sallayarak.

-"Feci birsey oldu."

-"Ne oldu?"

-"Gece gayet iyi gecti. Sabahleyin kalkinca nerede oldugumu hatirlayamadim. Bekarliktan kalma aliskanlikla karimin eline para
tutusturup gitmeye kalktim."

-"Deme...Peki karin ne yapti?"
-"O da uyku sersemligiyle kalkip paranin uzerini geri vermez mi?.."

Alıntıdır başka siteden baya begendim bunu :D

Hız limiti 50 km. olan caddede polis sürücüyü durdurdu ve önce suçunu sıraladı:
"Hızlı gitmeniz bir yana yanlış yerde araba solladınız, farlarınızdan biri yanmıyor, lastikleriniz tümüyle aşınmış. Size hayli kabarık bir ceza yazmak zorundayım."
Kalemini çıkardı, defterini açtı ve sordu:
"Adınız nedir?"
Sürücü derin bir soluk aldı ve adını söyledi:
"Schtarthewisizesky Vocgefastrlongchsclingen."
Polis bir süre düşündü ve sonra kararını verdi:
"Şeyy..." dedi. "Bu kez ceza yazmıyorum ama, lütfen daha dikkatli olun." buda güzelmiş alıntıdır :D

Anaokulunun son gunu kucuk ogrenciler ogretmenlerine hediye verdikleri bir parti duzenler. Cicekcinin oglu ogretmene bir hediye paketi uzatir. Ogretmen paketi yavasca sallar eliyle tartar ve

-"Sanirim bu bir buket cicek.."

-"Dogru.. Nerden bildiniz ogretmenim?"

-"Sey, tahmin ettim.. "

Siradaki ogrenci sekercinin kizidir. O da ogretmene bir hediye verir. Ogretmen gulumseyerek paketi alir, eliyle tartar ve hafifce sallar:

*"Sanirim bu bir kutu cikolata.."

*"Aaa, nerden bildiniz ogretmenim?"

*"Sey, bir tahmin ettim. Tuttu iste..."

Bir sonraki hediye TEKEL bayisinin oglundan gelir. Ogretmen paketi alir ama alttan kucuk bir sizinti vardir. Paketi tutarken parmagi islanan ogretmen yavasca parmagini diline surer:

-"Bu sarap olabilir mi?"

-"hayir ogretmenim!!" diye bagirir cocuk heyecanla Ogretmen tekrar sizan yerden bir damlayi parmagiyla alip tadina bakar:

-"Sampanya oyleyse..."

Daha da heyecanlanan cocuk "HAYIR Ogretmenim!!"

Ogretmen sizintinin bir daha tadina bakar:

-"Tamam.. Pes ediyorum, bilemeyecegim. Nedir bu?"

Cocuk neseyle haykirir:

-"Bir kopek yavrusu!.." en begendiklerimi paylaşıyorum sizlerle :D

Dört universite ogrencisi sabahleyin uyanamayarak matematik finalini

kacirirlar, sinav ertesinde hocalarini yakalayip, zarzor bindikleri arabanin lastigi patladigi icin sinavi kacirdiklarina ikna ederler.

Kadın, yalvarmalarina dayanamayarak, bu dört arkadasa sinavi 3 gun

sonra yapacagini soyler.

Sinav gunu geldiginde, matematik hocasi bizim dortluyu sinifin dört kosesine oturtur. Finali gecmek icin de en az 50 almak lazimdir, sinavda da 5 soru vardir. Sayfanin onundeki 4 matematik sorusu basit sorulardir ve her biri 10 puanliktir.

Kagidin arkasindaki soru ise 60 puanliktir ve de soru aynen şoyledir

" Hangi lastik patladi ?? " :D :D :D

Borcuna sağdık olmayan bir yakını Musa amcaya giderek;

"Bana 100 lira ver, şuradan müşterisi hazır olanbir mal alıp 120 liraya satacağım.Sonra sana olan borcumu ödeyip 20 lira kâr etmiş olacağım." demiş.

Yüz lirası tehlikeye giren Musa amca, biraz düşündükten sonra yakınına 20 lira uzatıp;

"Al şunu, sen 20 lira kâr et , ben de 80 lira, demiş.

temele bır gun sayısal dan yuklu bir para cıkar heyecan dan ne yapacagını bılemez ılk basta aklına parayı bankaya koymak gelir daha sonra da bankayı soyarlar parama doyamadan ellerın olur korkusuysa vazgecer aklına eve guzel bır yerde saklamak gelır ama sonrada hırsızlar aklına gelınce bu fıkırden de vazgecer sonrada en mantıklı sey olarak parayı evının bahcesıne gommek icin geceyı bekler parayı gomer ve gomdugu yere tabela koyarak TEMEL BURAYA PARA KOYMAMISTIR dıye yazarr 3 gun sonra dursun temelı zıyarete gelır bı de ne gorsun kı bahcedekı tabelayı gorur ve o da geceden gelıp topragı kazıp parayı alır ve tabelayıda degıstırır DURSUN BURDAN PARA ALMAMISTIR

baranvekerim
29.03.2010, 11:09
Temel avustralyaya devekuşu avlamaya seyahata çıkıyor.Orada malzemelerin hazırlayıp maceraya atılıyor. Bir virajı dönünce bakıyor 10,15 tane devekuşu.hemen arabayı durduruyor silahını doğrultuyor.devekuşları silahı görünce ürkerek kafalarını kuma gömüyorlar.yani kendi akıillarınca saklanıyorlar.Temel etrafa bakıyor.ve kendi kendine sinirli sinirli soruyor:
ula nereye gitti bu hayvanlar? :D:D

*denizlerinfatihi*
29.03.2010, 13:36
Arkadaşlar paylaşımlarınız için teşekkürler ancak artık her 10 mesajda bir ''bir adam varmış ölmüş''
- esprisini - yapmasak daha iyi olmaz mı?
:D:D aynen mod'um buda komik espiriydi

çocuğun biri babasından para ister baba bana 50 lira versene babası;ne 40 liramı 30 lira yı ne yapacan 20 lira neyine yetmiyo al şu 10 lira yı 5 ini geri getir :D:D

TÜRK_DONANMASI_06
29.03.2010, 14:49
TEMEL KIRALA ZİYERETE BİRŞEYLER GÖTÜRMEK İÇİN KARISINA SORUMUŞ AYVAMI YEMİŞ Mİ?

KARISI-AYVA OLSUN
TEMEL-OLMAZ YEMİŞ OLSUN DAHA ÇOK BEYENİR.DEMİŞ.
KIRALA VARMIŞLAR.
HERKES BİRŞEYLER VERMİŞ SIRA TEMELE GELMİŞ TEMEL YEMİŞLERİ VERİNCE KIRAL SİNİRLENMİŞ.HEPSİNİ TEMELE FIRLATMIŞ.
TEMEL-YA RABBİ ŞÜKÜR!!! DEMİŞ.
KRAL-DELİMİSİN BE ADAM BEN SANA YEMİŞ ATIYORUM SENSE ŞÜKÜR DİYORSUN
TEMEL-YA KARIMIN SÖZÜNÜ DİNLESEYDİM AYVAYI YEMİŞTİM DEMİŞ.

HERKESE BOL ŞEKERLER.

macuncu01
30.03.2010, 00:36
temelle dursun itfayede işe başlamışlar 1 gün 2 gün 3 gün hiç bi yangın yok derken 1 gün çok lüks sadece turistlere hizmet veren bir otelde yangın çıkar hemen giderler yangın yerine temel dursuna derki
- ben yukarı çıkayım sen aşşağıda bir çarşaf aç ben teker teker kurtarim aşşağıya atim sende yakala
dursun tamam der ve temel çıkar yukarı 1 rus atar dursun yakalar 1 ingiliz atar dursun yakalar 1 fransız atar dursun yakalar 1 zenci atar dursun yakalamaz zenci düşer ölür dursun temele seslenir
- ula temel yanmışları niye atıyon

/EZBERBOZAN\
31.03.2010, 18:51
Temel avustralyaya devekuşu avlamaya seyahata çıkıyor.Orada malzemelerin hazırlayıp maceraya atılıyor. Bir virajı dönünce bakıyor 10,15 tane devekuşu.hemen arabayı durduruyor silahını doğrultuyor.devekuşları silahı görünce ürkerek kafalarını kuma gömüyorlar.yani kendi akıillarınca saklanıyorlar.Temel etrafa bakıyor.ve kendi kendine sinirli sinirli soruyor:
ula nereye gitti bu hayvanlar? :D:D
Bravo temel :)

streetballdunker
31.03.2010, 19:35
iyiymiş :)

atlmul
07.04.2010, 10:14
adamın biri yolda giderken kafasına kağıt düşmüş ölmüş neden: çünkü kağıtta 1 ton yazıyormuş xD

vurucutim3
08.04.2010, 18:10
Aman ne de güzl ppppppppööhh

tılsım1991
09.04.2010, 06:36
birgün öğretmen okulda öğrencilere sormuş cennete gitmek isteyen varmı herkes parmak kaldırmış temel kaldırmamış öğretmen sormuş temele temel sen neden kaldırmadın temel:öğretmenim annem dediki okuldan çıktıktan sonra bir yere gitme eve gel

hilmi37
09.04.2010, 12:58
birgün başbakan erdoğanla cumhur başkanı gül uçakta gidiyorlarmış
gül: ben burda 20 tl atsam 20 kişi sevinir demiş
erdoğan: ben de 50 tl atsam 50 kişi sevinir demiş
bunların konuşmalarını duyan pilot
BEN İKİNİZİ ATSAM 70MİLYON SEVİNİR demiş :D:D:D:D:D:D:D:D:D

birgün öğretmen okulda öğrencilere sormuş cennete gitmek isteyen varmı herkes parmak kaldırmış temel kaldırmamış öğretmen sormuş temele temel sen neden kaldırmadın temel:öğretmenim annem dediki okuldan çıktıktan sonra bir yere gitme eve gel

ikiside güzel :)

waheyra
09.04.2010, 22:02
kardeşş onnumara olmuş :D

.aksarayli.
10.04.2010, 10:22
temel uzaya gitmiş. dönünce arkadaşları sormuş ''orda hayat varmı?'' diye. oda demiş ''yok gardaşım saat 8 dedimi herkez evine çekiliyo'':))

karasakal1295
10.04.2010, 19:31
simdi temel,ingiliz birde fıransız uçağa binmişler.ingiliz mus yemis kabuğunu camdan atmıs.muzun kabuğu yerdeki bir çocuğun kafasına düşmüş ve çocuk ağlamaya başlamış.bunu gören polis sormus neden ağlıyorsun diyye.çocuk kafama muz kabuğu düştü ddemiş.fransız elma yemiş kabuğunu uçaktan atmış.yine cocugun kafasına gelmiş.aynı sekilde polis yine sormus.çocuk aynı cevabı vermis.temel aşşağıya bir bomba atmıs.bomba binanın üzerine düşmüş.ve bu sıradada çocuk osturuyormus.ve cocuk gülmeye baslamıs.polis sormus neden gülüorsun die.cocuk demis:bi osturdum bina çöktü demis. :D:D:D::DD
(sayın yetkililer osturmak kelimesi için özür dilerim :S)
simdi bir cocuk po**sunu hiç görmemis.arkadasıyla mac yapıolarmıs.cocugun po**suna top gelmis.çocuk ağlayarak eve dönmüş.aynada po**suna bakmıs.ve ağzını kırdımın cocuğu po**mu ortadan ikiye yardı demis :D:D:D:D::D:D

karasakal1295
10.04.2010, 19:44
rek-son a yaklasmıs.hadi en basa alalım

gece hayatına düşkün ördeğe ne denir.bar-dal

ilk yardım kursuna başladım.dur geliom ilk ben yarcam

ingilizler izler ben izlemem,ispanyollar ben yollamam

uğur dünDAR pantalon giymiş.bu gün bol

yeni aldığım parfüm bozuk galiba.kokuyor

eskiden milyar derdik.şimdi milyar diyemiyoruz

televizyon bozuk gösteriyor.-yayındandır.-yayı nerdeki bunun (koptum)

sizin otobüs ne malı.-klimalı

ekmek elden su GOLDEN

yeme onu KAKA-O

alo fehmi.-ewet feh

karasakal1295
10.04.2010, 19:48
Pes (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4275869&id=269755305527)http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs484.ash1/26483_380814055527_269755305527_4275869_6014053_s. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4275869&id=269755305527)Doğrusu ! =D (http://www.facebook.com/album.php?aid=166809&id=269755305527&ref=mf)

harbiyasar
11.04.2010, 15:04
temel bir gemiye binmiş ve gemide bir fizkçi bir matematikçi birde fenci varmış .matematikçi temele sen mat. bilirmisin demiş temel hayır bilmem matematikçi senin hayatının %25 i gitti demiş

fizikçi temele sen fizik bilirmisin demiş tamel hayır bilmeme demiş fizikçide senin hayatının %25 i gitti demiş

sonra fenci gelmiş temele sen fen bilirmisin demiş temel de hayır bilmem demiş fencide aynen senin hayatının %25 i gitti demiş

kısa bir süre sonra gemi bir buzula çarpmış ve temel üçlüye siz yüzme bilirmisiniz demiş üçüde hayır bilmeyiz demiş temel ama ben bilirim sizin hayatınızın %100 ü gitti demiş

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

harbiyasar
11.04.2010, 15:07
adamın biri yolda giderken kafasına kağıt düşmüş ölmüş neden: çünkü kağıtta 1 ton yazıyormuş xD

ay ne kaa güzel ne kaa güzel

harbiyasar
11.04.2010, 15:08
hanımlar korkmayın ben arkanızdayım :D:D:D:D

emircan_342
11.04.2010, 15:08
admın biri eceli gelmiş ölmüş

tılsım1991
11.04.2010, 15:52
Komik sim ve soyisimler

Bayram Amca
Necati Yenge
Meliha Eniste
Zehra Esekcanbazi
Yusuf Ziya Salakoglu
coskun aptal
emel yalak
yusuf verici
vahit dönek
ramazan sapsal
sultan kaltak
ismail dümbelek
nasir firildak
söhret siçan
gurban yalama
ahmet ali emici
ayse cinsel
mehmet tasak
sultan kiç
mahmut pipi
yusuf kiz
münire meme
havva kalça
askin azgin
reyhane azmis
mümin abaza
Abudulsamet Döver
Ramazan Öldürür
Ismail Öldürücü
Gülsen Motor
Haci Benzin
Menemine Cart
Burhanettin Curt
Cafer Cirt
Döndü Cort
Fedakar Pat
Saban Küt
Vesile Aybasi
Haziment Pet
Abdurrahman Killi
Aytekin Killibacak
Makbule Killibaldir
Atilla Otuzbirogullari
Ahmet Yavsar
Ökkes Ford
Nadir Verir
Duran Tekerlek
Döndü Yuvarlak
Özdemir Damizlik
Izzet Angut
Türkan Romantik
Hafize Kazma
Abdulkadir Anan
Abdulaziz Baban
Ismail Donsuz
Hatice Tüylü
H. Ibrahim Gömer
Gülfidan Gösterir
Duran Kalas
yusuf gay
subay sokar
aziz ayi
rafet davar
abdülaziz ördek
bünyamin dana
saban tren
sadik öküz
halil ibrahim sebek
satilmis safra
Fahrettin Kalkmaz
Mehmet Kaldirir
Cafer Yalar
Ali Anüs
Bahriye Kuku
Fevzi Zik
Gülten Kari
Zeki Kadin
Cemal Delik
Ramazan Desik
Münevver Göbek
Ali Kalkti
Sükriye Memeli
Nurcan Geliyor
Münevver Ölü
Ali Geber
Hanim Sevis
Abdullah Oyar
Adem Kayar
Oya Bilir
Kaya Bilir
keles beyinsiz
ibrahim kümes
kadriye sok
selami meta
hasan star
ferzan zoka
dede tras
bereket salata
hümmet süper
mizrap irin
döndü dandik
zeki dandik
veysel sebek
düzgün yosma
hadiye yosma
zafer tezek
murtaza camel
fayik malbora
binali panda
çetin ceviz
saziye canavar
dudu canavar
ali salak
filiz yaratik
abdurrazak telefon
hasan telgraf
ahmet sipak
miyase karasinek
dünya yogurt
salih zina
candan otur
abdüssamet ot
hayret eder
burhanettin salak
mehmet mizmiz
ali faizi yemez
ayse yasamaz
abdülhalim yosma
selahattin odun
bekir sandalye
emine kadin masa
hafzullah basinç
mustafa telefon
söhret siçan
bozali mor
adigüzel kümbet
abdulhakem kart
ali gel
ahmet gelme
abuzer görünmez
kahraman naif
mesut keltos
dursun evet
havva hayir
abdulgafur üre
hicabi üreme
kürsat sirket
garip bilinmez
gülten kari
asil baglama
candan borozan
ani kalk
dursun kos
bülent ecevit kosma
arap sasi
imdat zenci
bagdagül kimil
bahtiyar elma
tastan kazma
aysel kumbara
hadi banka
mümin göbek
perican cin
ruhi peri
yasar cansiz
mehmet yasar yasar
bayi uyumaz
dursun saat
zafer yendim
ceylan geyik
muhittin sanssiz
heral zurna
çesminaz kaz
oral yormaz
adil keser
kadir öper
polat enis (p.enis)
mustafa altmisdört
ayhan ellialti
esref otuzbir
melik yirmibir
ismail kirkbir
burhanettin yetmisbir
bülent yüzbir
Coskun Aptal
Yunus Gay
Emel Yalak
Kemal Götürür
Yusuf Verici
Subay Sokar
Vahit Dönek
Gülfidan Gösterir
Ramazan Sapsal
Nadir Verir
Sultan Kaltak
Duran Tekerlek
Ismail Dümbelek
Döndü Yuvarlak
Nasir Firildak
Özdemir Damizlik
Söhret Siçan
Abdurrahman Abaza
Gurban Yalama
Ismail Donsuz
Ahmet Ali Emici
Atilla Otuzbirogullari
Ayse Cinsel
Aziz Ayi
Mehmet Tasak
Rafet Davar
Sultan Kiç
Abdulaziz Ördek
Mahmut Pipi
Bünyamin Dana
Yusuf Kiz
Saban Tren
Münire Meme
Sadik Öküz
Havva Kalça
Halil Ibrahim Sebek
Askin Azgin
Gülsen Motor
Reyhane Azmis
Döndü Cort
Mümin Abaza
Satilmis Safra

LaZRaiL1967
12.04.2010, 07:55
Adam karısının kedisinden o kadar nefret ediyormuş ki, ne yapıp yapıp ondan kurtulmanın yollarını düşünüyormuş. Sonunda bir sabah kediyi arabaya attığı gibi evlerinin 20 blok ötesinde bi sokağa götürmüş, onu orda bırakıp doğru işe gitmiş... aynı akşam işten eve gelmiş, bir bakmış kedi evin bahçesinde karısıyla oynuyor. Kadın neşe içinde "Ayy bütün gün onu aradım" demis.. "ama akşamüstü bir baktım gelivermiş, evin yolunu nasıl da bulurmuş benim akıllı kedim" Adam tabi çok bozulmuş ama belli etmemiş.
Ertesi sabah yine kediyi arabasına atmış, bu sefer evin 40 blok ötesinde bir sokağa götürüp bırakmış yine işe gitmiş, akşam işten eve gelmiş bir de ne görsün, kedi salonda yine karısıyla yerlerde yuvarlanıyor.
Ertesi gün adam kediyi 60 blok öteye bırakmış, akşam gelmiş yine kedi evde. Sonraki gün 70 blok öteye bırakmış, akşam kedi yine evde.
Adam artık ertesi sabah kediyi arabaya koymuş, 90 blok öteye gitmiş, ordan köprü yoluna girmiş, ilk çıkıştan sağa dönmuş, ordan tekrar sağa dönmuş, 20 blok daha uzağa gitmiş, sola dönmuş, biraz daha gitmiş ve kediyi orda arabadan atmış...
Saatler sonra evin telefonu çalmış, adam karışını arıyor:
"Hayatım, kedi orda mi?"
"Evet... neden sordun?"
"Şunu telefona bi çağırsana... KAYBOLDUM..!"

LaZRaiL1967
12.04.2010, 07:56
Kadının birinin bir gün golf oynarken topu ormana kaçmış. Topunu aramaya koyulmuş ve bu sırada tuzağa yakalanmış bir kurbağa görmüş. Kurbağa ona, "Beni bu tuzaktan kurtarırsan, senin 3 dileğini yerine getireceğim" demiş. Kadın onu kurtarmış, kurbağa da "Teşekkür ederim, ama sana dileklerinle ilgili bir koşulu söylemeyi unuttum. Ne dilersen dile, kocan 10 kat iyisine veya fazlasına sahip olacak!" demiş. Kadın "Tamam" diyerek kurbağaya dileklerini söylemeye başlamış.
İlk dilek olarak Dünya'daki en güzel kadını olmak istemiş. Kurbağa onu uyarmış. "Bu dilek, senin kocanı da Dünya'nın en yakışıklı adamı yapacak ve kadınlar onun başına üşüşecek" demiş. Kadın ise; "Bu önemli değil, çünkü ben nasıl olsa Dünya'nın en güzel kadını olacağım ve sonuçta da onun gözü benden başkasını görmeyecek" demiş. Böylece Dünya'daki en güzel kadın olmuş.
İkinci dilek olarak, Dünya'daki en zengin kadın olmak istemiş. Kurbağa kadını yine uyarmış: "Bu kocanı da Dünya'daki en zengin adam yapacak, senden de 10 kat zengin olacak" demiş. Kadın; "Bu da önemli değil, çünkü benim olan onun, onun olan da benimdir" demiş ve böylece Dünya'daki zengin kadın oluvermiş.
Kurbağa, üçüncü dileğini sorduğunda ise kadın; "Hafif bir kalp krizi geçirmek istiyorum" demiş...

LaZRaiL1967
12.04.2010, 07:57
Yaşlı adam ameliyat olacakmış. Ameliyatı cerrah olan oğlunun yapması için ısrar etmiş. Çok daha uzman olan doktorlar olduğu halde, bu ısrarının nedenini soranlara ise "Onun bu ameliyatı çok iyi yapmasını sağlayacak formülü biliyorum" diyormuş. Ameliyat günü gelmiş ve ameliyathaneye giderken oğlunu yanına çağırmış ve söyle demiş:
- Oğlum, zor olduğunu biliyorum. Bana bir şey olursa annen içinde sakın üzülme. Zaten gelmeden annenle de konuştuk. Eğer bana bir şey olursa, eşyalarını alıp sizin yanınıza yerleşmesine karar verdik. Seninle ve geliniyle daha mutlu olur. O nedenle rahat ol...

LaZRaiL1967
12.04.2010, 07:58
Yavru tavşan yuvasından ilk kez ayrılır ve ormanda dolaşmaya başlar. Karşılaştıgı ilk hayvana kendini tanıtır:
"Merhaba kardeş ben Tavşan sen kimsin?"
Karşısındaki hayvan:
"Bende katır." der. Tavşanın kafası karışır:
"Nasıl yani?" diye sorar. Katır:
"Benim annem eşek babam da at. Onlar birlikte olmuşlar sonra ben doğmuşum." der.
Tavşan yoluna devam eder. Karşılaştıgı başka bir hayvana kendini tanıtır.
"Merhaba kardeş ben Tavşan sen kimsin?" Hayvan:
"Ben kurtköpeği." der. Tavşan yine şaşırır:
"Nasıl yani?" diye sorar. Kurtköpeği:
"Benim annem köpek babamda kurt onlar birlikte olmuşlar sonra ben doğmuşum." der. Tavşan yine yoluna devam eder.
Karşılaştıgı başka bir hayvana tekrar kendini tanıtır:
"Merhaba kardeş ben Tavşan sen kimsin?" Hayvan:
"Ben Devekuşu." der.
Tavşan bir an afallar sonra gülüp geçer... Biraz daha yol aldıktan sonra; kulağına konan hayvana dönerek:
"Ben tavşan sen kimsin?" der. Hayvan:
"Ben at sineğiyim." deyince tavşan:
"Hadi lan oradan."

LaZRaiL1967
12.04.2010, 08:00
Adam doktora gider :

"Doktor bey, galiba karımda işitme kaybı başladı. Ne yapabiliriz?"

Doktor :

"Eve gittiginiz zaman, karınızın arkasında, biraz uzakta durun. Normal bir sesle ona soru sorun. Eger sizi duymazsa biraz daha yaklaşın ve sorunuzu tekrarlayın. Hangi mesafede duyduğunu tespit edelim, ona göre bir tedavi uygularız."

Adam eve döner. Karısı mutfakta yemekle uğrasmaktadır. Adam mutfağın kapısında durur ve normal bir sesle:

"Hayatım, ne yiyoruz bu akşam?" diye sorar.

Karısı cevap vermez. Adam bir iki adım atar ve bir kez daha sorar:

"Hayatım, ne yiyoruz bu akşam?"

Karısı yine cevap vermez. Adam kadının dibine kadar gelir ve tekrarlar:

"Hayatım, ne yiyoruz bu akşam?"

Karısı öfkeyle dönerek cevap verir:

"Üçtür köfte diyorum ya!"

LaZRaiL1967
12.04.2010, 08:01
Arabanın lastiği tam akıl hastanesinin önünde patlar. Adam arabayı kenara zor yanaştırır.
Hemen dışarı çıkar. Kriko, stepne, bijon anahtarı derken tekeri söker. Tam söktüğü anda 4 adet bijon, yuvarlanıp yağmur mazgalına düşer. Mazgal açılır gibi değil, bijonlara ulaşmak mümkün değil. Adam bir sağına bakar, bir soluna bakar, çaresiz kaldırıma çöker.

Olayı en başından beri akıl hastanesinin demir parmaklıklı penceresinden izleyen bir akıl hastası adama seslenir:

"Sen ne yapıyorsun orada öyle?"

"Sorma birader, lastik patladı ve değiştirirken bijonları mazgala düşürdüm."

"Düşündüğün şeye bak! Diğer lastiklerden birer tane bijon çıkar. Hepsi 3 bijonlu olsun ziyanı yok seni lastikçiye kadar idare eder."

Adam hemen denileni yapar ve akıl hastanesindeki deliye seslenir:

"Senin ne işin var allah aşkına tımarhanede?"

"Sor mu bu şimdi? Biz burada delilikten yatıyoruz kardeşim, salaklıktan değil."

LaZRaiL1967
12.04.2010, 08:02
Erzurumlular
Hükümet, Erzurum'a bir yazı göndermiş:
> > Kışın soğuk geçeceği anlaşılmaktadır...
> > Kullandığınız yakıtın cinsini, kod numarasını ve stok durumunu acele bildiriniz.
> > Erzurumlu bir köy muhtarıda hemen Ankara'ya cevap yazmış: 'Yakıtımız pohtir... Kod numarası yohtir. Stokumuz ise çohtir..'
> >

Kadın lafıyla

> > Erzurum havaalanında yolcular uçağa binmişler.
>
> > Kapılar kapanmış ve hostes 'sayın yolcular' demiş:
> Lütfen kemerlerinizi bağlayınız.. Kimse bağlamamış.
> > Hostes 'durumu' pilota anlatmış.
> > Pilot, mikrofonu eline almış:
> > Hele dadaşlar, kemerlerinizi bağlayın da havalanah..
> > Herkes bir anda kemerlerini bağlamış.
> Hostesin şaşkınlığını gören pilot şöyle demiş:
Erzurumlu, kadın lafıyla iş yapmaz.

> Çay destanı
> > Erzurumlu, Bayburt'a gitmiş, kahveye girmiş:
> > Hele gardaş bir çay getir de içek. Ve peş peşe 29 bardak çay içmiş.
> > Bayburtlu sormuş: Abi, daha getirim mi?
> Erzurumlu, elini kalbine götürüp, yanıt vermiş:
Yok gardaş. 30 bardak oldu mu çarpıntı yapiy.
> >

Bilgisayar: 'bende diyirem Hee
> > Erzurum'a bilgisayarın daha yeni yeni gelmeye başladığı zamanlarda

> > Bir işyerine bilgisayar ve stok programı satılır. Teknik servis elemanı
> > bilgisayarı işyerine kurduktan sonra stok programının kullanımı ile
> > ilgili bilgi verir ve ayrılır. Aradan bir iki saat geçer, işyerinden telefon:
> > Kardeşim sizin anlattığınız gibi yapirem fakat program düzgün çalışmiir.
> > Teknik servis elemanı sorar: 'Nasıl yapıyorsunuz?'
> > Senin anlattığın gibi..
> > 'Hata ne?' 'Yazdığım bilgiler kaydetmeme rağmen saklanmir.'
basamaklarını tek tek anlatın..' 'Tamam' diyor ve başlıyor anlatmaya.. 'Programı açirem. Malın adı bölümüne adını,adedi bölümüne adedini, birim fiyatını vb. yazirem. Hepsini yazdıktan sonra senin anlattığın gibi kayıt bölümüne basi rem. Ekrana bir yazı geliir:
> > Kaydetmek ister misiniz?
> E / H yazısı çıkir.
Bende diyirem He.

------------------------------

benden bu kadar malimde olan bütün fıkralar bunlar.

-orjin-
12.04.2010, 09:28
adamın biri düşmüş karısı gerçek :D

adamın biri donmuş karısı atlet :D

_DoçenT_
16.04.2010, 10:23
hangi kalem uçar:pilot kalem:D
hangi kalem yenir:dolma kalem
bir laz uçağı naıl uçurur:dinamitle (bende lazım):D

karabeey1
23.04.2010, 15:50
çok güzel beğenmedim :)

-Bü$Ra-
25.04.2010, 09:06
bi adam varmış kitap okurken ölmüş niye :D??

Satır başına gelmiş :D

乂¢ỉ¢ỉ≈мą¢ћỉאє乂
28.04.2010, 13:43
Hocadan Kaşara Süper Kapak ! MutLaka Okuyun :) (http://www.facebook.com/album.php?aid=216249&id=200473860861&ref=mf)

Bir gün ögretmenin biri derste mini etek giyen
bir kıza dikkatlice bakar.. Kız da bunu farkedip hayır...dır hocam
gözünüzü benden alamıyorsunuz kendimi bir an tren sandım der..
Bunun üzerine bütün sınıf hocayla alay eder gibi gülmeye başlar.
Hoca da yavaşca gülerek.. ; Haklısın kızım günde bana da 300
kişi binse ben de kendimi tren sanardım !! :D

.:.Karayılan.:.
01.05.2010, 20:39
temel bir gün işyerine kendi arbasıtla değilde otobüsle gidip biras sosyalleşmek istemiş..Bindiği otobüste 2 katlıymış temelde üst kata geçmiş oturduğu yerin hemen yanındada köylüsü dursunu görmüş ne yapıyosun ne ediyosun derken yolculuk sona ermiş otobüsten inen temelin ağzından şu sözler duyuldu.
-ohh bee şöförsüz sağ salim geldik.:D:o

ergin13
03.05.2010, 21:04
:))))))))))

xzico
03.05.2010, 21:16
Kadının biri yatmış kocası yelken :)

memo7193
04.05.2010, 19:13
[quote=|||£ñ£$|||;1207559]birisi bir gün Temel'e :
-sen evli misin? demiş.
-Evet.
kiminle evlisin?
temel:
karımla evliyim.
adam:
temel:

süper :D

memo7193
04.05.2010, 19:28
adamın biri yatmış karısıda gemi :D

ben kamyonu alıyorum leonardo da vinci :D

seafight ben sana mecburum bilemezsin adını mıh gibi kalbime yazdım şaka şaka :D

nasibisey
07.05.2010, 15:52
fıkralar guzel devam edın arakadaslar:D

nasibisey
07.05.2010, 15:52
adamın bırı gulmus recelını yapmıslar:D:D.d

SCaRPioN_MuRo
07.05.2010, 18:01
Temel birgün trene binmiş trende ilerlerken bi bakmış ingilizle fransız oturuyo Temel:Yine mi siz lan demiş atmış ikisinde trenden aşağı.:D

fatih_piton
08.05.2010, 07:31
http://www.resimupload.com/ds434915310_seafight.html

-_DOLUNAY_-
09.05.2010, 14:16
seafight de 2 tane ful gemi varmış ikisinin de 55 lik toplatrı varmış 21. sınıf olan 18. sınıf olana sen eziksin demiş 18. sınıf olanda sace tasarım farkı var demiş vs yapalım demiş o sırada ordan bi bucanner geçmiş 2 fulde çok eziksin demiş sonra vs yapmaya başlamışlar buccanner gelip ikisinide son atışta patlatmış ben eziğim sizde akılsızsınız demiş :D:D:D:D

alıntı deildir ben yazdım

Horoz_Kentli94
11.05.2010, 15:51
süper paylasımmmlar: çok güldüm çatlicam derken patladm :D

--DefenderXD--
11.05.2010, 17:37
bi gemi varmış sürekli pazara teklif verirmiş bir kere görünmezliğe 150.000.000 basmış gelmemiş arkadaşına demiş gelmemiş oda mış muş demiş. mış muş diyinece öteki hoşt hoşt demiş arkaş olmuşlar ve mutlu son

TAMAMEN KENDİM YAZDIM MIŞ MUŞLARA DİKKAT

memo7193
15.05.2010, 21:15
espiri kalmadı ya adminler kızcak ama :D

adamın biri varmış.......................................... ...... ölmüş :D

PaRs1
16.05.2010, 15:10
¢σℓмαη1;1434481']Orda Kristal Hiles Var Onu Dene

ya ondan sonra gemimizi çalcan demi sakın denemeyin arkadaşlar yalan söylüyo

colman_2
16.05.2010, 15:40
Asker Mektubu (recai Hakkuş)

Sevgili Hakkuş,
Mektubunu aldım.Gelmesi ne denli sevindiriciyse de okuduklarım o
denli üzücüydü...demek Asker (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1659&Bilgi=asker) gittiğinden beri çavuşun size özellikle
de sana yapmadığı kalmamış."suçum olsa yanmam" diyorsun.Sana
inanıyorum dostum.Olur olmaz seni dövdüğüne göre, yazdığın gibi o
herif asker ocağına yakışmayan sadistin teki...Sen sivilken ağzına
kötü söz almazdın.Adamın beşiğinden mezarına kadar nesi varsa içinden
sövdüğüne göre gerçekten çok sinirlenmişsin.Ama haklisin.Ben de olsam
ondan nefret ederdim.Oysa hepiniz aynı vatanin evladısınız.Neden
ayırım yapıp en ağır (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1433&Bilgi=a%C4%9F%C4%B1rl%C4%B1k) işleri sana yaptırıyor ki???..Senin gibi aklı
başında,
sorumluluklarının bilincinde olan insana böyle davranmak için çok
adi birisi olmalı.Zaten "adinin teki" demişsin.
Neyse hakkuşs, vatan borcu bu...Her şeye,insanlıktan uzak olan
çavuşuna bile,katlanıp vazifeni yerine getirmelisin.Sen yine elinden
geldiğince iyi asker olmaya çalış.Beni de mektupsuz
bırakma.Mektupları dışardan yollamakla iyi ediyordun.Çavuş i t i okursa
bir de mektuplar için dayak yersin sonra.
özlemle gözlerinden öperim.
Dostun Recai
Ulan Recai ***,
Ben sana ne zaman (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1347&Bilgi=zaman) mektup yazdım da o Allah (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-194&Bilgi=allah%C4%B1n-isimleri)ın belası mektubu
gönderdin??Mektuplarımızın okunduğunu bildiğin için bu adiliği yaptın
di mi köpek??
Senin yüzünden gül gibi çavuşumun bana yapmadığı kalmadı.tonla
dayak...Bir hafta da hapis cezası yedim.Çavuş beni bölüğün önüne
çıkarıp "KARŞINIZDA ORDUMUZUN EN ŞEREFSİZ ASKERİ DURUYOR." dedi.Ne
dediysem, senin nasıl adi bir yaratık mektubunun da o eşşek
şakalarından biri olduğuna inandıramadım.
Bir daha mektup falan yazma... Zaten,ilk izne gelişimde ellerini un
ufak edeceğim.Birkaç yıl (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1248&Bilgi=y%C4%B1l) eline Kalem (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1276&Bilgi=kalem) alamayacaksın.En kısa zamanda
başına bir kaza gelmesini, sürüm sürüm sürünmeni dilerim.
Hakan
Merhaba Hakkuş,
Yanında olamadığım,sorunlarını ve (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1378&Bilgi=ve) acılarını paylaşamadığım için
kahroluyorum.Mektuplarını okudukça içim kan ağlıyor. Manyak çavuş
iyice azdı ha...vay sadist vay...Bir de adam bilip çavuş
yapmışlar.Böylelerinin eline hiç yetki vermemeli...Sonra ne oldum
delisi oluyorlar.
"Sivil olsam yapacağımı bilirdim" diyorsun.ama haklısın
Hakkuş.Sinirlerine hakim ol..Askerlikte üste saygısızlık olmaz.Adama
askerliği bitirtmezler vallahi...uyma o hayvana dostum.Zor ama sayılı
günler gelir geçer.Buralar bildiğin gibi eksikliğini hep
hissediyoruz.en güzel Günler (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1250&Bilgi=g%C3%BCn) seninle olsun...
Kardeşin Recai__
************************************************** *
Recai denen hayvan,
Lan sana hayvan demek iltifat, hayvanlara hakaret olur, oğlum sen
çıldırdın mı? Çavuş fıttırdı...Adamın bir ağzıma yapmadığı
kaldı."Yazmadım komutanım." diyorum, yemin billah ediyorum dinlediği
yok.
Ah ulan eşşoğlueşşek yaktın beni...Askerliğim şimdiden bir ay
uzadı.Her gece tuttuğum 8-5 nöbetleri, Günde (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1250&Bilgi=g%C3%BCn) yalnız başıma tam
teçhizat 20km koşu, iki çuval ıspanak
ayıklamak imanımı gevretiyor.Yeter artık Recai!...Şakanın çıkacak
suyu muyu kalmadı.Cımcılık oldu.Bu gidişle biraz zor ya, izne
gelirsem kendine kaçacak delik ara. Tüm kemiklerini kıracağım.Allah
belanı versin...
Hakan
Hakkuş'cuğum,
Yooo, yazdıklarına inanamıyorum.Bu kadarı da olmaz ama... Artık o
şerefsiz çavuşun sana yaptiklarini insan yapmaz.Nedir bu
eşşoğlueşşeğin sana çektirdiği? Yani affedersin ama insan sokaktaki
uyuz ite bile daha iyi daha merhametli davranır.Bak Hakkuş, sakın
benden gerçekleri saklama,yoksa görevden mi kaytarıyorsun? Eninde
sonunda ikiniz de bu vatanın evladısınız.Böyle yapması için ya
kafadan sakat ya daa soysuz olmalı..
Ne diyeyim Hakkuş? sabredeceksin.Allah sevdiği kuluna
çektirirmiş.Seni de seviyor olmalı ki çavuş gibi bir namussuzu başına
bela diye salmış.
can dostun Recai__
Recai soysuzu stop!
sayende askerliğim bitmeyecek stop!.. firar ettim stop!.. seni
parçalamaya geliyorum stop!..

BÜYÜK İHTİMALLE BANLANACAGIM

CRADED BY hakaNT

halil_ibrahim61_3
16.05.2010, 16:39
¢σℓмαη1;1434455']Arkadaşlar pırıltı toplama buldum yenisinde çalışıyor kristal hileside var Adres = www.seafight-pirilti.tr.gg (http://www.seafight-pirilti.tr.gg) . . .! .!

ÖNCE KUCUK GEMİNİZ İLE DENEYİN SONRA BÜYÜK GEMİZLE BAKIN OLACAK MI :)
be dediğine kendin bile inanmıyosun !!!

WoLD3MoRT
16.05.2010, 16:45
yukardakileri yazıları okuyun bazı arkadaslar komiklik yapmıs:))

WoLD3MoRT
16.05.2010, 16:55
Gercek olmus bi olay:)

Sımdı bızım apartman var tamammı..yerını belırtmıyom..bende balkonda oturuom. asağıya bakıom..bızım alt kattada 3 cocuklu bi aile var..onlarında cocukları balkonda tabı benı gormuyorlar..baktım onlar asağıya tükürüor..Bende ses cıkarmadan izliom.Sonra bizim 2 üst kastımızdaki komsularımız pizza ısmarlamıslar 20-25 dk once..Sonra pizzacı kapıya geldı.Pizzacının arkasındada cocukların babası ısten gelıordu..Baktım cocuklar elllerıne 2 tas su almıslar dolu taslar pizzacıya dokucekler doğru zamanı beklıorlar...Pizzacı tam zili calacakken ben kostum kapıyı acma duğmesıne bastım pizzacı girdi içeri sonra geri geldim öle bişi olmuski cocukların babası bağırıyor ucocuklara pizzacı gırmıs ıcerı saskın saskın bakıyor cocukların babasına....Sonra cocuklara noldu onu demıyım artık:)Bende yukarda koptum gulmekten:D

Pizzanın kac dk once ısmarlandığını komsulardan duydum babası sırılsıklam olunca bağırırken olayı duymuslar:)

_JAcken_
16.05.2010, 17:35
Temel yarışmadan önce doping almış, belli olmasın diyede sonuncu olmuş :confused: :D

Bir gün 3 arkadaş sınav öncesi içmişler ertesi gün sınava geç kalmışlar. Hocalarına demişler hocam dolmuşun tekerliği patladı sınava yetişemedik. Hoca tamam demıs haftaya çok sıkı çalışın sınav yapcam. 3 arkadaş 100 alıcak şekilde çalışmışlar ama sınavdan 0 almışlar Sizce Hoca ne sormuş olabilir ? :)

Dolmuşun hangi tekerliği patladı ? :D

isyankar_kurdu
24.05.2010, 22:13
heheee güzel olmuş

mustafa~~baba
28.05.2010, 19:04
evt çok güldüm :D:D

halil_ibrahim61_3
28.05.2010, 20:10
Kadının biri kocasına:
- Kocacım musluk damlatıyor tamir edermisin , diye sorar.
Adam:- Banane ben musluk tamircisimiyim der.
Kadın bi başka gün:- Kocacım salondaki priz çalışmıyor bakarmısın , der.
Adam:- Banane ben elektikçimiyim der
...Yine başka bi gün kadın:- Kocacım kapının biri kapanmaz oldu yaparmısın? der.
Adamdan yine aynı cevap gelir:- Banane ben marangozmuyum.
Bikaç
gün sonra adam akşam işten döner ve bir bakar musluk yapılmış priz
çalışıyor kapıda kapanıyor.
merak eder ve karısına sorar:- Kim yaptı bunları?* Karşı komuşumuz mithat bey.-
Ama karıcım o şerefsiz , karşılıksız bişey yapmazki.* Tabi yapmaz.
Bu işler karşılığında bana "ya bana pasta yaparsın yada benimle yatarsın " dedi zaten.
Adam tedirgin bi şekilde sorar:- Tabi sen pasta yaptın demi karıcım?*
Niye ben pastacımıyım?
:D:D:D:D

T€HLİK€Lİ*81
08.06.2010, 11:04
Bir Fransız bir İngiliz ve bir de Temel bir gemi kazasından sonra ıssız bir adaya çıkarlar. İngiliz kumsalda bir lamba bulur. Fransız bunun Alaaddin'in lambası olabileceğini söyler ve lambayı ovuşturur. Gerçektende lambadan bir cin çıkar. "Ne dilerseniz dileyin benden" der. İngiliz "Ben ailemin yanına İngiltere'ye gitmek istiyorum" der. Cin isteği yerine getirir. Sıra Fransız'a gelir. Oda ailesinin yanına Fransa ya gitmek ister. Onun isteği de yerine gelir. Sıra Temeldedir. Temel biraz düşünür. Cin çabuk olmasını söyler. Temel etrafına bakar ve cine dileğini söyler. "Arkadaşlarımda gitti ben bu ıssız adada yalnız kaldım onun için arkadaşlarımı geri getirmeni istiyorum" der.:cool:

esaretinbedeli
10.06.2010, 23:34

Sevgili Hakkuş,
Mektubunu aldım.Gelmesi ne denli sevindiriciyse de okuduklarım o
denli üzücüydü...demek Asker (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1659&Bilgi=asker) gittiğinden beri çavuşun size özellikle
de sana yapmadığı kalmamış."suçum olsa yanmam" diyorsun.Sana
inanıyorum dostum.Olur olmaz seni dövdüğüne göre, yazdığın gibi o
herif asker ocağına yakışmayan sadistin teki...Sen sivilken ağzına
kötü söz almazdın.Adamın beşiğinden mezarına kadar nesi varsa içinden
sövdüğüne göre gerçekten çok sinirlenmişsin.Ama haklisin.Ben de olsam
ondan nefret ederdim.Oysa hepiniz aynı vatanin evladısınız.Neden
ayırım yapıp en ağır (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1433&Bilgi=a%C4%9F%C4%B1rl%C4%B1k) işleri sana yaptırıyor ki???..Senin gibi aklı
başında,
sorumluluklarının bilincinde olan insana böyle davranmak için çok
adi birisi olmalı.Zaten "adinin teki" demişsin.
Neyse hakkuşs, vatan borcu bu...Her şeye,insanlıktan uzak olan
çavuşuna bile,katlanıp vazifeni yerine getirmelisin.Sen yine elinden
geldiğince iyi asker olmaya çalış.Beni de mektupsuz
bırakma.Mektupları dışardan yollamakla iyi ediyordun.Çavuş i t i okursa
bir de mektuplar için dayak yersin sonra.
özlemle gözlerinden öperim.
Dostun Recai
Ulan Recai ***,
Ben sana ne zaman (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1347&Bilgi=zaman) mektup yazdım da o Allah (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-194&Bilgi=allah%C4%B1n-isimleri)ın belası mektubu
gönderdin??Mektuplarımızın okunduğunu bildiğin için bu adiliği yaptın
di mi köpek??
Senin yüzünden gül gibi çavuşumun bana yapmadığı kalmadı.tonla
dayak...Bir hafta da hapis cezası yedim.Çavuş beni bölüğün önüne
çıkarıp "KARŞINIZDA ORDUMUZUN EN ŞEREFSİZ ASKERİ DURUYOR." dedi.Ne
dediysem, senin nasıl adi bir yaratık mektubunun da o eşşek
şakalarından biri olduğuna inandıramadım.
Bir daha mektup falan yazma... Zaten,ilk izne gelişimde ellerini un
ufak edeceğim.Birkaç yıl (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1248&Bilgi=y%C4%B1l) eline Kalem (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1276&Bilgi=kalem) alamayacaksın.En kısa zamanda
başına bir kaza gelmesini, sürüm sürüm sürünmeni dilerim.
Hakan
Merhaba Hakkuş,
Yanında olamadığım,sorunlarını ve (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1378&Bilgi=ve) acılarını paylaşamadığım için
kahroluyorum.Mektuplarını okudukça içim kan ağlıyor. Manyak çavuş
iyice azdı ha...vay sadist vay...Bir de adam bilip çavuş
yapmışlar.Böylelerinin eline hiç yetki vermemeli...Sonra ne oldum
delisi oluyorlar.
"Sivil olsam yapacağımı bilirdim" diyorsun.ama haklısın
Hakkuş.Sinirlerine hakim ol..Askerlikte üste saygısızlık olmaz.Adama
askerliği bitirtmezler vallahi...uyma o hayvana dostum.Zor ama sayılı
günler gelir geçer.Buralar bildiğin gibi eksikliğini hep
hissediyoruz.en güzel Günler (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1250&Bilgi=g%C3%BCn) seninle olsun...
Kardeşin Recai__
************************************************** *
Recai denen hayvan,
Lan sana hayvan demek iltifat, hayvanlara hakaret olur, oğlum sen
çıldırdın mı? Çavuş fıttırdı...Adamın bir ağzıma yapmadığı
kaldı."Yazmadım komutanım." diyorum, yemin billah ediyorum dinlediği
yok.
Ah ulan eşşoğlueşşek yaktın beni...Askerliğim şimdiden bir ay
uzadı.Her gece tuttuğum 8-5 nöbetleri, Günde (http://www.diyadinnet.com/YararliBilgiler-1250&Bilgi=g%C3%BCn) yalnız başıma tam
teçhizat 20km koşu, iki çuval ıspanak
ayıklamak imanımı gevretiyor.Yeter artık Recai!...Şakanın çıkacak
suyu muyu kalmadı.Cımcılık oldu.Bu gidişle biraz zor ya, izne
gelirsem kendine kaçacak delik ara. Tüm kemiklerini kıracağım.Allah
belanı versin...
Hakan
Hakkuş'cuğum,
Yooo, yazdıklarına inanamıyorum.Bu kadarı da olmaz ama... Artık o
şerefsiz çavuşun sana yaptiklarini insan yapmaz.Nedir bu
eşşoğlueşşeğin sana çektirdiği? Yani affedersin ama insan sokaktaki
uyuz ite bile daha iyi daha merhametli davranır.Bak Hakkuş, sakın
benden gerçekleri saklama,yoksa görevden mi kaytarıyorsun? Eninde
sonunda ikiniz de bu vatanın evladısınız.Böyle yapması için ya
kafadan sakat ya daa soysuz olmalı..
Ne diyeyim Hakkuş? sabredeceksin.Allah sevdiği kuluna
çektirirmiş.Seni de seviyor olmalı ki çavuş gibi bir namussuzu başına
bela diye salmış.
can dostun Recai__
Recai soysuzu stop!
sayende askerliğim bitmeyecek stop!.. firar ettim stop!.. seni
parçalamaya geliyorum stop!..

BÜYÜK İHTİMALLE BANLANACAGIM

CRADED BY hakaNT çok iyiymiş ya :D

uzman__10
10.06.2010, 23:38
güzelmiş koptum :D

uzman__10
10.06.2010, 23:39
ellerine saglık güzel fıkra :D

esaretinbedeli
12.06.2010, 02:13
Bir Fransız bir İngiliz ve bir de Temel bir gemi kazasından sonra ıssız bir adaya çıkarlar. İngiliz kumsalda bir lamba bulur. Fransız bunun Alaaddin'in lambası olabileceğini söyler ve lambayı ovuşturur. Gerçektende lambadan bir cin çıkar. "Ne dilerseniz dileyin benden" der. İngiliz "Ben ailemin yanına İngiltere'ye gitmek istiyorum" der. Cin isteği yerine getirir. Sıra Fransız'a gelir. Oda ailesinin yanına Fransa ya gitmek ister. Onun isteği de yerine gelir. Sıra Temeldedir. Temel biraz düşünür. Cin çabuk olmasını söyler. Temel etrafına bakar ve cine dileğini söyler. "Arkadaşlarımda gitti ben bu ıssız adada yalnız kaldım onun için arkadaşlarımı geri getirmeni istiyorum" der.:cool:

güzelmiş abi :D

KAFKAS_ASLANI
13.06.2010, 20:10
adamın biri sürekli ekmek çarpsın ekmek çarpsın diyomus ekmek arabası çarpmıs :D

adamın biri varmıs kalmıs :D

adamın biri şoka girmiş karısıda migrosa :D

Apartmanın 5. katından radyo düşmüş parçalanmamış neden?
Çünkü radyo hafif müzik çalıyormuş.:D

Adamın biri çöp kutusunun üzerine çıkmış.
Yaklaşmayın atlarım demiş.
Ordanda biri:
Burdan atlarsan ölmessin neden şu apartmanın üzerine çıkmıyorsun demiş.
Atlamak isteyen adamda:
Sen beni öldürmek mi istiyorsun demiş?:D

Yoldan fıstık gibi bir kız geçiyormuş.Kamyon ezmiş.
Fıstıkezmesi olmuş.:D

Ayda 500 milyar para kazanmak ister misin?
O zaman Ay'a git.:D

Iyi, sen kamyonu al, leonardo da vinci!

Ben yürüyelim diyorum Jerar depar diyo.

Celin Dion baska bisey demiyon.
Adamin biri arabasiyla akil hastanesinin onunden gecerken arabanin lastigi patlar ve firlar gider. Adam aracini zorla kontrol eder ve sans eseri zararsizca yolun kenarina ceker.Bagajindan stepne lastigi cikarir fakat onu takmak icin hic bijonu yoktur.Adamcagiz baslar kara kara dusunmeye. Bu sirada akil hastanesinin parmakliklarina bir deli tirmanir ve adama seslenir
"Hist n'apiyorsun orada?"
Adam:
"Ya sorma lastik patladi, yenisini takacagim ama hic bijonum yok"
Deli guler:
"O da dert mi, diger obur tekerleklerden al birer bijon, boylece her tekerde 3 bijonun olur istedigin yere guvenle gidersin"
Adam bu akla hayret eder ve deliye sorar:
"Ya sen bunu nasil dusunebildin be kardesim"
Deli yeniden guler:
"Deliyiz ama aptal degiliz":D:D buna çok güldüm

bi iki tanesi alıntıdır :D

SENİNKİ BİRAZ GÜZEL

__KRAL__[*TR]
16.06.2010, 08:33
çok komikk :):):):)

med_cezir84
17.06.2010, 15:20
Türkler Tabu Oynarsa (: (http://www.facebook.com/album.php?aid=11039&id=106095476090845&ref=mf)
kelime: mini etek
erkek: hani sen hep giyersin de, ben sana giyme derim ya..
kız : don!
topluluk: ohaaa...aa!

kelime: Sümüklü böcek
erkek: hani bi hayvan var spiral şeklinde bi kabuğu var.
kız: salyangoz
erkek: hah ona çok benziyor,ama sen nezle olunca ne akar burnundan
kız: sümük
erkek: evet evet bu salyangoz benzeri hayvanda bundan var
kız: nası yani hayvanın sümüğü mü var?
erkek: evet. Karafatma nedir?
kız: hamamböceği
erkek: hah 2. kelimeyi kes
kız: böc
erkek: yok yok kelimenin tamamı
kız: hamamböc
erkek: Allah belanı versin senin be

kelime: gazete
erkek: bir tür haberleşme aracı
kız: telefon
erkek: devam et
kız: Internet, televizyon, radyo
erkek: ya kağıttan olur,
kız: dergi
erkek: büyük boyda açarsın okursun kocaman...
kız: kitap
erkek:allah belanı versin be yuhhh..

kelime: yasemin'in penceresi
kız: "hani böyle ünlü birisi var herkesi konuk ediyor sonrada iste güzel
anılar yaşıyorlar.
erkek: Çağla Şikel
kız: ne çağlası oğlum
erkek: hani herkesi evine alıyor ya, sonra da..
kız: uff boş ver, devam edelim, hüzünlü şeyler yaşıyorlar
erkek: ..??!!
kız: hani kadının adi bir çiçek adı, sonra ikinci kelime de evdeki bir
nesnenin adi?
erkek: menekşe'nin donu
(topluluk iptal, anlatıcı ağlar)

kelime: ıska
erkek: kar topu savaşında sana atarım, eğilirsin, denk gelmez, bana ne
dersin?
kız: hayvan?
erkek: hööö!....

kelime: mantı
kız: hani biz toplanıp yaparız, partisini veririz..
erkek: seks!!
kız: ne zaman yaptık ya, ben niye kaçırdım????

kelime : 1 nisan
erkek:31 mart'tan sonra ne gelir ?
kız: 32 mart
erkek: harbiden bravo yani... senin gibi lama'dan başka cevap beklenemezdi
zaten..

kelime: duvak
kız: kadınla erkek birleşmeden önce, erkeğin kaldırdığı şey
erkek: oha!..

kelime: demeç
kız: ben şimdi masada oturdum veriyorum
erkek: nasıl yaaa ??
kız: ya işte masada oturdum fotoğraf çekip yazı yazan tiplere veriyorum .
erkek: neee???
kız: ya alla alla masada oturdum böyle herkese veriyorum!
erkek: ....
kız: pas be pas,vazgeçtim,demeçti..

Kelime: repertuar
Anlatan, şarkı söylemeye meraklı bir hatundur ve kelimeyi görür
görmez bu özelliğini iyi bilen erkek arkadaşına dönüp sorar:
kız: Benim neyim geniş?
erkek: Kalçan!

kelime:telepati
erkek: hani ben sana bir şeyi anlatmaya çalışıyorum, ama sözle değil,
beyin dalgalarıyla falan
kız: ihi ihi, neydiii, teletabi
erkek: tamam, tele'si kalsın, kedilerin eline ne denir?
kız: buldum, telepençe
erkek: offf be, bi kere de bil be...

Son kelime eğer bilinirse oyun kazanılacaktır. Süre 10 saniye.
Ben en cok bunu begendim )

Kelime: LAMBADA
Ekip1: Aha mıçtınız..!
Ekip2: Sen öyle san. Söyle bakalım Alaaddinin cini nerede yaşar?
Lambada
Ekip1: Hastırr...

uzman_10
18.06.2010, 05:45
Türkler Tabu Oynarsa (: (http://www.facebook.com/album.php?aid=11039&id=106095476090845&ref=mf)
kelime: mini etek
erkek: hani sen hep giyersin de, ben sana giyme derim ya..
kız : don!
topluluk: ohaaa...aa!

kelime: Sümüklü böcek
erkek: hani bi hayvan var spiral şeklinde bi kabuğu var.
kız: salyangoz
erkek: hah ona çok benziyor,ama sen nezle olunca ne akar burnundan
kız: sümük
erkek: evet evet bu salyangoz benzeri hayvanda bundan var
kız: nası yani hayvanın sümüğü mü var?
erkek: evet. Karafatma nedir?
kız: hamamböceği
erkek: hah 2. kelimeyi kes
kız: böc
erkek: yok yok kelimenin tamamı
kız: hamamböc
erkek: Allah belanı versin senin be

kelime: gazete
erkek: bir tür haberleşme aracı
kız: telefon
erkek: devam et
kız: Internet, televizyon, radyo
erkek: ya kağıttan olur,
kız: dergi
erkek: büyük boyda açarsın okursun kocaman...
kız: kitap
erkek:allah belanı versin be yuhhh..

kelime: yasemin'in penceresi
kız: "hani böyle ünlü birisi var herkesi konuk ediyor sonrada iste güzel
anılar yaşıyorlar.
erkek: Çağla Şikel
kız: ne çağlası oğlum
erkek: hani herkesi evine alıyor ya, sonra da..
kız: uff boş ver, devam edelim, hüzünlü şeyler yaşıyorlar
erkek: ..??!!
kız: hani kadının adi bir çiçek adı, sonra ikinci kelime de evdeki bir
nesnenin adi?
erkek: menekşe'nin donu
(topluluk iptal, anlatıcı ağlar)

kelime: ıska
erkek: kar topu savaşında sana atarım, eğilirsin, denk gelmez, bana ne
dersin?
kız: hayvan?
erkek: hööö!....

kelime: mantı
kız: hani biz toplanıp yaparız, partisini veririz..
erkek: seks!!
kız: ne zaman yaptık ya, ben niye kaçırdım????

kelime : 1 nisan
erkek:31 mart'tan sonra ne gelir ?
kız: 32 mart
erkek: harbiden bravo yani... senin gibi lama'dan başka cevap beklenemezdi
zaten..

kelime: duvak
kız: kadınla erkek birleşmeden önce, erkeğin kaldırdığı şey
erkek: oha!..

kelime: demeç
kız: ben şimdi masada oturdum veriyorum
erkek: nasıl yaaa ??
kız: ya işte masada oturdum fotoğraf çekip yazı yazan tiplere veriyorum .
erkek: neee???
kız: ya alla alla masada oturdum böyle herkese veriyorum!
erkek: ....
kız: pas be pas,vazgeçtim,demeçti..

Kelime: repertuar
Anlatan, şarkı söylemeye meraklı bir hatundur ve kelimeyi görür
görmez bu özelliğini iyi bilen erkek arkadaşına dönüp sorar:
kız: Benim neyim geniş?
erkek: Kalçan!

kelime:telepati
erkek: hani ben sana bir şeyi anlatmaya çalışıyorum, ama sözle değil,
beyin dalgalarıyla falan
kız: ihi ihi, neydiii, teletabi
erkek: tamam, tele'si kalsın, kedilerin eline ne denir?
kız: buldum, telepençe
erkek: offf be, bi kere de bil be...

Son kelime eğer bilinirse oyun kazanılacaktır. Süre 10 saniye.
Ben en cok bunu begendim )

Kelime: LAMBADA
Ekip1: Aha mıçtınız..!
Ekip2: Sen öyle san. Söyle bakalım Alaaddinin cini nerede yaşar?
Lambada
Ekip1: Hastırr...

hahaha koptum :D

musaenes19
21.06.2010, 16:30
aga bunu ben forumda paylaşmıştım nie çalıntı yapıosun???

musaenes19
21.06.2010, 16:31
İntiharsızlık :D (http://www.facebook.com/album.php?aid=7453&id=107984849246757)
ADAM barda oturuyor. Önünde bir türlü içemediği içki bardağı, suratı asık... O s...ırada barın kapısı açılmış. İriyarı, külhanbeyi tavırlı bir adam, hiç soru sormadan adamın önündeki içki kadehini alıp başına dikmiş. Elinin tersiyle ağzını kuruladıktan sonra, “Ne o, neden böyle surat asıyorsun, gemilerin mi battı?” diye sormuş. O da başlamış anlatmaya;

“Sorma, çok talihsiz bir adamım. Sabah karımla kavga ettik, beni evden kovdu. O sinirle işe geç kaldım. Patronum zaten bahane arayıp duruyordu, beni işten attı.

İşten çıktım, yolda yürürken araba çarptı. Eve gideyim, belki karımla barışırız dedim, eve gittim ve karımı başka bir erkekle yatakta yakaladım. Bu kadarı da artık fazla deyip, kendimi öldürmeye karar verdim.

Tabanca tutukluk yaptı. İple asmaya kalktım ip koptu.

Doğalgazla öleyim dedim, faturayı ödemediğim için gaz kesikti. Eczaneden fare zehri aldım, buraya geldim, içki bardağıma koydum.

Onu da geldin sen içtin. Oooff... Offff

_ợђคєl__lєรђ_
21.06.2010, 16:32
Bütün yetenekleri geri al dendiğinde yeten punları yoq oluomu yoksa tekrar basılıo mu..? Lütfen cewap yazın

pomaxx
21.06.2010, 20:51
hepis sağlam fıkraymış vesselam

uzman_10
22.06.2010, 15:44
hepis sağlam fıkraymış vesselam

evet :D hepsi süper

tılsım1991
22.06.2010, 16:53
temelin öğretmeni bir gün sınıfta sormuş kim cennete gitmek istiyor öğrencileri hepsi parmak kaldırmış bir tek temel kaldırmamış ve öğretmeni sormuş temel sen neden gitmek istemiyorsun cennete temel öğretmenim annem dediki okuldan sonra bir yere gitme eve gel :D

mortilus
24.06.2010, 11:13
iiymiş o da bişey mi hessabı :D

Cap†ain_Reaver
24.06.2010, 11:51
Adamın biri işten eve gelmiş bir bakmış, karısı
başka bir adamla yatakta. Hemen ......tabancasını almış ve öteki adama:-
'Madem karımı istiyorsun onu benden erkek gibi al. Seni düelloya davet
ediyorum'...Öteki adam bunu kabul etmiş, ikisi birlikte yandaki odaya
girmişler kapıyı kapatmışlar, sonra kadının kocası öteki a...dama
fısıldamış:-'Aslında kimsenin canının yanmasına gerek yok,
ikimizde havaya ateşedelim sonra ölmüş gibi yere yatalım, karım ilk
önce hangimizin yanınakoşarsa en çok sevdiği odur'...Böylece
ikisi havaya bir el ateşedip hemen kendilerini yere atmışlar... Kadın
silah sesini duyar duymazkoşarak içeri girmiş...Yere yatan iki
adama bakmış ve bağırmış.....:- 'Hayatım çıkabilirsin, ikisi de
öldü..!!!!

uzman_10
24.06.2010, 15:48
Adamın biri işten eve gelmiş bir bakmış, karısı
başka bir adamla yatakta. Hemen ......tabancasını almış ve öteki adama:-
'Madem karımı istiyorsun onu benden erkek gibi al. Seni düelloya davet
ediyorum'...Öteki adam bunu kabul etmiş, ikisi birlikte yandaki odaya
girmişler kapıyı kapatmışlar, sonra kadının kocası öteki a...dama
fısıldamış:-'Aslında kimsenin canının yanmasına gerek yok,
ikimizde havaya ateşedelim sonra ölmüş gibi yere yatalım, karım ilk
önce hangimizin yanınakoşarsa en çok sevdiği odur'...Böylece
ikisi havaya bir el ateşedip hemen kendilerini yere atmışlar... Kadın
silah sesini duyar duymazkoşarak içeri girmiş...Yere yatan iki
adama bakmış ve bağırmış.....:- 'Hayatım çıkabilirsin, ikisi de
öldü..!!!!

koptum :D:D:D:D

ender_197474
24.06.2010, 19:02
birgün bir cocuk sınava girmiş ve sınavdan cıkmış babası sormuş hepsini cevapladınmı evet baba hepsini cevapladım hepsine bilmiyorum dedim demiş:)

musaenes19
24.06.2010, 19:13
birgün bir cocuk sınava girmiş ve sınavdan cıkmış babası sormuş hepsini cevapladınmı evet baba hepsini cevapladım hepsine bilmiyorum dedim demiş:)
hahaha çok komik ölüorm glmekten :D:D:D:D:D:D

uzman_10
24.06.2010, 19:16

eline sağlık koptum gülmekte :D:D:D:D:D

gool042
25.06.2010, 11:49
geçen gün biri seafight bağımlılık yapıyor dedi bende dedim ki 4 senedir oynuyorum bi bok yaptığı yok dedim!!!!

ender_197474
25.06.2010, 13:51
samet okulları kapanmasını heyacanla bekliyomuş çünkü tatilde uludağa gidicekmiş okul kapanmış gitmişler geldiğinde okul açılmıştı samete sorarlar samet tatili nerde geçiridin diye samet:ilk gün uludağda diğer günler acilde:)

:akıncı:
25.06.2010, 15:05
Temel Birgün askerdeyken Fadimeden mektup gelir;
Ula temel sen gittin bu tarlalar sürülecek ben ne yapacağım.
Temel cevap yazar;
Fadime aman gözünü seveyim sakın tarlaları kazdırma içinde askerlik mühimmad var aman ha demiş.Bunu komutanı okur ver temelin tarlasına hemen bir traktör asker getirip kazdırır bakarki hiç bişe yok geri giderler.Temel hemen söler; ula fadime Tarlalar iyi kazıldımı:D:D
Bence güncelliğe an uygun ve en komik fıkra:D

gool02
27.06.2010, 07:59
Adamın biri, bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş. Ağaçta bulunan başka biri de onu izliyormuş. Namazını bitiren adam daha sonra namazının kabul olması için Allah'a dua etmeye başlamış. - "Allahım sen namazımı kabul et." Ağaçtaki adam: - "Etmem", diye cevap vermiş. Adam şaşırmış. Tekrarlamış: - "Allahım sen kıldığım namazı kabul et." - "Etmem." Adamın şaşkınlığı iyice artmış. Yine: - "Allahım sen namazımı kabul et", demiş. Ağaçtaki adam tekrar: - "Etmem", deyince adam sinirlenmiş. - "Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım."

uzman_10
27.06.2010, 17:56
geçen gün biri seafight bağımlılık yapıyor dedi bende dedim ki 4 senedir oynuyorum bi bok yaptığı yok dedim!!!!

hahaha :D:D:D

Sempatis*
27.06.2010, 23:19
xXxxaaaaaaaaaaaaaaaaxaaa

Sempatis*
28.06.2010, 13:51
[quote=28aşk_gemisi28;1205453]!!DİKKAT!!

EWT ARKADAŞALR DÜNYANIN EN KOMİK FIKARSI İYİCE DİLEYİN

:D:D--BİR ADAM WARMIŞ ÖLMÜŞ--:D:D

---SON--[/quot
:):):) xaxa

EroL_K
30.06.2010, 00:58
Adamın birinin ölüm vakti gelmiş.Azrail adama yaklaşıp:senin canını almaya geldim demiş.
adamda 1 gün daha yaşayayım ne olur demiş azrail tamam demiş.Adam gitmiş uçak bileti almış.Uçakta ölmem imkansız benim için tüm uçağı düşüremez ya! demiş.uçağa binmiş.Tam o sırada azrail gelmiş ölüm vakti gelmiş.azrail hadi gidiyoruz demiş adama. Adam gülerek yapma azrailcim benim için uçağı düşürüp herkesi öldüremezsin ya demiş.Azrail sen bi de bana sor hepinizi bir araya getirene kadar ne çileler çektim bi billsen..
çok komik değil (ben anlatamadım)

EroL_K
30.06.2010, 01:20
kendi yazdığım fıkra başka yerlerde belki duymuşsunuzdur ama sanmıyorum ben kendim ürettim yani.
Nazım Hikmetle arkadaşı polisten kaçıyorlarmış.
sırayla nöbet tutuyorlarmış nazım hikmet nöbetini tutmuş bi sorun olmamış nöbeti arkadaşına devretmiş.
arkadaşı nöbeti devralmış 5-10 dakika geçmiş bakmış polisler geliyor hemen içeri girmiş demiş ki
NAZIM HİKMET RAN

DİP NOT:Nazım hikmet'in soyadı RAN

KRaLeX**
30.06.2010, 12:30
bende fıkra yok ama bunları okuyarak koptummm:D:D

uzman_10
01.07.2010, 13:03
bende fıkra yok ama bunları okuyarak koptummm:D:D

evet bende koptum süpermiş hepsi :D:D

Cap†ain_Reaver
01.07.2010, 14:56
Orta yaşlı zengin
ve dul bir kadın artık hayatını yanlız geçiremeyeceğini anlayarak
gazeteye bir ilan vermiş;- ''Zengin bir dul bayan hayatını
paylaşabileceği bir hayat arkadaşı arıyor yanlız aşağıda yazılı
şartlarıma uyması gerekir''.1. - ''BENİ DÖVMEYECEK''.2. - ''BENİ
... BIRAKIP KAÇMAYACAK''.3. - ''YATAKTA SÜPER OLACAK...''.Aylarca
telefon çaldı. Ev mektuplardan geçilmedi ve kapının zili durmadı ama
sonuçta kadın hiçbirini beğenmedi ve kendine uyğun bulamadı. Bir gün
kapı çaldı, kadın kapıyı açtığında yerde paspasın üzerinde yatan kolları
ve bacakları olmayan bir adam gördü.- ''Kimsin? Ve burada ne
yapıyorsun?''.- ''Merhaba, artık aramanız gerekmiyor, bugün şanslı
gününüz ve ben hayallerinizdeki erkeğim bakın kollarım yok sizi dövemem
bacaklarım yok istesem'de kaçamam!''.- ''Eee.. Yatakta süper
olduğunu nerden çıkardın?''.- ''Kapıyı neyle çaldık sanıyorsun''

hajı~~mrt
03.07.2010, 09:46
fena deilmis

Sempatis*
03.07.2010, 12:57
güzelll :D

uzman_10
04.07.2010, 10:19
Orta yaşlı zengin

süper arkadaşım çok güzel olmuş :)

KESİCİ522
04.07.2010, 21:03
haha :D güsel emegine saglık

~ShadowRobbers~
04.07.2010, 21:32
Orta yaşlı zengin
guzel olmusss xD

Sempatis*
05.07.2010, 14:47
Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış..."
By SilwerWallace......

ender_197474
05.07.2010, 21:02
Yılan Temel, arkadaşı yılana sormuş:
-Haçan, biz zehirli yilan miyuk?
-Heee, n'oldu ki?
-Dilimi ısırdum da

ender_197474
05.07.2010, 21:14
Dört kaplumbağa, pikniğe çıkmaya karar vermiş. Erzakları hazırlayıp; bir yıl, iki yıl, beş, on yıl derken, otuz yıl sonra piknik yerine varmışlar. Gazozları, yiyecekleri, herşeyi ortaya çıkarmışlar. Bir bakmışlar gazoz açacağı yok. Tek çözüm, birinin eve gidip açacağı alıp gelmesi. Görev, içlerinde en küçük kaplumbağa olan Temel'e düşmüş. Genç kaplumbağa:
-Ben gelene kadar buradaki yiyeceklere dokunmazsanız giderim...
Diğerleri bunu kabul etmiş. Temel, yola çıkmış; bir,iki, on, yirmi yıl geçmiş. Bu arada, yaşlı kaplumbağalardan biri fenalaşmış. Arkadaşları ne yapsa faydasız, son bir dileği olup olmadığını sormuşlar:
-Gerçi genç kaplumbağaya söz verdik ama, şuradaki sarmalardan bir tanesini yesem olur mu?...
-Elbette...
Diyerek, sarmalardan birini vermişler. Tam ağzına atacağı sırada, genç Temel, çalıların arasından fırlamış:
-Gitmiyorum işte, gitmiyorum...

D-O-M-E-S-T-O-S
10.07.2010, 13:15
güzelmiş...

emre9712
11.07.2010, 18:00
çok gzl fıkralar var

hajı~~mrt
12.07.2010, 19:09
gusel paylasım

ahmet_h96
13.07.2010, 10:23
allah razı olsun çok güseller ama benim bildiklerim de yazılmmış zaten ondan sizi güldüremedik

memo_bjk82
15.07.2010, 12:30
Bir gün bir çocuk evede gelmiş azmış açmış bakmış tvyi çizgifilm zannetmiş pornoyu izlemiş izlemiş azdırmış anasını mokoko yapıvermiş babası dövü vermiş babası aralarına katılmış sonra ıııııııııııııııııı emmeli gömmeli toplu ....

!!!umut_kaptan!!!
16.07.2010, 15:38
temel karısı annesi ve karısının annesi hacca gitmişler bütün işlemleri tamamamışlar ve sıra dua etmeye gelmiş önce temelin karısının annesi:
allahım ben kocamı aldattım sen beni affet demiş
sonra temelin annesi:
daha sonra temelin karısıda :
temel dayanamamış ve demişki:
ALLAHIM BEN BU O....ULARLA YANINA GELDİM BENİ AFFET! :D:D

!!!umut_kaptan!!!
16.07.2010, 16:41
Bilin Bilmeyin Fark Etmez Nasilsa Geyik Köşesi Eylenmek Için

!!!umut_kaptan!!!
16.07.2010, 16:45
''2 avcı avlanmaya ormana gitmişler avcının biri hastalanmış ve bayılmış diğer avcı hemen acil servisi aramış sekreter
-arkadaşınızın ölmediğine eminmisiniz,demiş
avcıda çekmiş silahı vurmuş
-artık eminim

!!!umut_kaptan!!!
16.07.2010, 16:45
Yüzünü Kapat

Temel bir gun denize girmis ama cirilciplak. Koyun cocuklari saka olsun diye
Temel'in butun elbiselerini alip kacmis, zavalli Temel de denizde oylece kalakalmis. Beklemis gelen yok giden yok. Yardim edecek kimse de yok. Hava biraz kararinca ne yapsin bizim Temel cikmis denizden. Hemen az ilerdeki otlarin arasindan usulca koyune
dogru gitmeye baslamis. Otlak bitince evine de az kaldigi icin on tarafini
eliyle kapatarak evine dogru kosmaya baslamis. O sirada O'nu goren babasi
bagirmis:
"Ula salak usak orani kapayacagina yuzunu kapasana, kim taniycak orani?"

musaenes19
16.07.2010, 16:51
haha sonuncusu iyiymiş

emre9712
17.07.2010, 12:08
hiçbir dine inanmayan bir adam ormana gitmiş kuşları böcekleri fln dinliomuş negsl diomuş sonra karşısına ayı çıkmış adam kaçıomuş sonra ayı onu yakalamış adam allah demiş heryer durmuş sonra gökten bir ses şimdiye kadar bana inanmıyordunda şimdimi sığınıorsun demiş adamda haklısın ama bari ayıya biras iman ver demiş ses olur demiş sonra herşey eski haline dönmüş sonra ayı iki ayağınıda göğe kaldırıp allahım snn verdğiğin nimetle orucumu açıorum demiş :D:D

∂єђśєt
17.07.2010, 12:28
Dört kaplumbağa, pikniğe çıkmaya karar vermiş. Erzakları hazırlayıp; bir yıl, iki yıl, beş, on yıl derken, otuz yıl sonra piknik yerine varmışlar. Gazozları, yiyecekleri, herşeyi ortaya çıkarmışlar. Bir bakmışlar gazoz açacağı yok. Tek çözüm, birinin eve gidip açacağı alıp gelmesi. Görev, içlerinde en küçük kaplumbağa olan Temel'e düşmüş. Genç kaplumbağa:
-Ben gelene kadar buradaki yiyeceklere dokunmazsanız giderim...
Diğerleri bunu kabul etmiş. Temel, yola çıkmış; bir,iki, on, yirmi yıl geçmiş. Bu arada, yaşlı kaplumbağalardan biri fenalaşmış. Arkadaşları ne yapsa faydasız, son bir dileği olup olmadığını sormuşlar:
-Gerçi genç kaplumbağaya söz verdik ama, şuradaki sarmalardan bir tanesini yesem olur mu?...
-Elbette...
Diyerek, sarmalardan birini vermişler. Tam ağzına atacağı sırada, genç Temel, çalıların arasından fırlamış:
-Gitmiyorum işte, gitmiyorum...

GüzelmiS..

-Bü$Ra-
18.07.2010, 15:35
Bir gün kaplumbağalar ülkesinde su bitmiş iki kaplumbağa dağın öbür tarafındaki su olan yere gitmek için yola koyulmuşlar.10 yıl 20 yıl 30 yıl derken suya varmışlar varmasınada bu seferde su koyacak kabı unutmuşlar.Biri diyerine hadi su kabını getir demiş.O da getiririm getirmesine de sende sudan bi yudum bile içmiyeceksin demiş.O da tamam demiş.O da gitmiş.Yine 10 yıl 20 yıl 30 yıl 40 yıl 50 yıl derken kaplumağa demişki kendi kendine herhalde giderken bunun başına bişey geldi.kaplumbağalar ülkesindekilerde susuzluktan öldü.Herhalde bende içebilirim artık demiş.tam sudan bir yudum alıyomuşki arkasından diğer kaplumbağa gelmş demişki:BAK BÖYLE YAPARSAN GİTMEM HA :D:D:D

©ÑİÑÔVÄ©
21.07.2010, 17:14
güzelmiş :D:D

-Barbarosun-Torunu-3
21.07.2010, 17:15
süper ya gülmekten ölcem :D

©ÑİÑÔVÄ©
21.07.2010, 17:15
koptum eline sağlık :D:D

©ÑİÑÔVÄ©
21.07.2010, 17:16
dikkat etde ölme yazık olur :D

-Barbarosun-Torunu-3
21.07.2010, 17:17
dikkat etde ölme yazık olur :D
:D:D:D:D süperdi bak bu :D

©ÑİÑÔVÄ©
21.07.2010, 17:17
az biraz öyleyimdir :D:D

©ÑİÑÔVÄ©
21.07.2010, 17:18
seni görmedik ama :D sen nasılsın:D

©ÑİÑÔVÄ©
21.07.2010, 17:19
ben cıkıyorum BB :D

-Barbarosun-Torunu-3
21.07.2010, 17:21
bb.................

*_KOMONDO_*
22.07.2010, 09:26
Karadenizli bir bilim adamı pirelerle deney yapıyor.Pireye
"sıçra" diyor, pire sıçrıyor; "zıpla" diyor, pire zıpliyor. Pirenin
kanatlarını koparıyor ve zıpla diyor.zıplıyor.
Rapor 1: Pire kanatları koparılmış olarak zıpladı.
Bu defa ayaklarını koparıyor ve "zıpla" diyor hareket yok.Bir
daha"zıpla" diyor yine hareket yok.ve adam yazıyor.
Rapor 2: Pirelerin ayakları kopunca kulakları duymuyor.

AkdenizFatihi
22.07.2010, 09:36
:D:Dpek komik diğil açıkcası.:D:D

-Bü$Ra-
22.07.2010, 13:02
ehh iştee :D:D

by_kinghandsome
24.07.2010, 18:06
gülmeye gerek yoq senin zaten gülünç yüzün var :D

azman_korsan_54
24.07.2010, 21:42
bu köşe harika tebrik ederim sizi:D

RÜZGAR.:.
25.07.2010, 12:31
Bir akıl hastanesinde bir deli, öteki deliye:
- Ben bir roman yazdım, al oku; bakalım beğenecek misin, demiş.
Ve kendisine kalınca bir kitap vermiş.
Öteki deli, bir hafta boyunca okumuş romanı. Sonunda arkadaşı deliye:
- Romanın çok ilginç, demiş; yalnız biraz kalabalık, çok isim var içinde.
Kitabı veren deli:
- Al, demiş, ikinci cildini de oku.
Ve kalınca bir kitap daha vermiş.
Yine aradan bir zaman geçmiş. Romanın ikinci cildini de alan deli:
- Bunu da okudum, demiş; gerçekten çok ilginç ama, bu da çok kalabalık; çok isim var içinde...
O sırada akıl hastanesinin doktoru gelmiş üstlerine:
- Verin bakayım, demiş, o telefon rehberlerini. Ne zaman aldınız bunları; ben de kaç gündür onları arıyordum:D:) nasi
idare eder :D

RÜZGAR.:.
25.07.2010, 12:44
öncelikle, çok güzel bir düşünce

ÇILDIRTAN MÜŞTERİ

Bir helpdesk kardeşimizin bir başka helpdesk in başına gelenlerin hikayesi:

Mesaj: "Tüketici hakları konusunda Müşteri her zaman haklı mı? sorusunu irdelerken çeşitli çlkelerdeki mahkemelik olayları arastırmışlar ve buldukları belgelerden birisi. Olay gerçek...

WordPerfect (Bilmeyenler için yazıyorum, bilgisayarı -elektrikli- daktilo gibi yapan bir programın yapımcısı)... Bu şirketin müşteriye yardım hattında banda alınmış bir telefon konuşmasını okuyacaksınız: Bu konusma sonrası WordPerfect görevlisi işinden kovuluyor. Kovulan görevli WordPerfecti kendisini "Gerekçesiz" işten çıkardığı için mahkemeye veriyor. İste bu konuşmanın deşifresi.

-WordPerfect yardım hattı, buyrun, nasıl yardımcı olabilirim.
-WordPerfect`te bir sorun oldu.
-Nasıl bir sorun?
-Yazı yazıyordum, birden bütün kelimeler gitti.
-Gitti mi?
-Yokoldu!
-Ekranda şu anda ne görüyorsunuz?
-Hiç bir şey.
-Hiç bir şey mi?
-Yazdığım hiç bir şey ekrana çıkmıyor.
-Hala WordPerfect programında mısınız yoksa programdan çiktınız mı?
-Bunu nereden bileyim.
-Ekranda bir "C" harfi görüyormusunuz?
-Bir "hece" mi..
-Boşverin. Ekranda yanıp sönen bir çizgi var mı?
-Söyledim ya hiç bir şey yazmıyor.
-Monitor üstünde yanan bir lamba var mı?
-Monitör ne?
-Ekranı olan yer, televizyon gibi.. Çalıştığını gösteren küçük bir lamba var mı?
-Bilmiyorum.
-Monitörün arkasına bakın, oraya bir elektrik kablosu giriyor olması lazım. Görebiliyor musunuz?
-Evet.
-Harika, o kabloyu takip edin duvarda elektriğe bağlı mı bana söyleyin.
-Bağlı.
-Harika. Monitörun arkasına bakınca baglı olan tek kablo mu gördünüz, yoksa iki tane mi?
-Görmedim.
-Tekrar bakar mısınız, ikinci bir kablonunda bağlı olması lazım.
-Evet buldum.
-Tamam, şimdi onu takip edin bilgisayara bağlı mı diye bakın.
-Kabloya ulaşamıyorum.
-Ulasmayın, bağlı mı diye bakabilir misiniz?
-Olmuyor.
-Bir şeyden destek alıp eğilip bilgisayarın arkasına baksanız...
-Eğilmek dert değil, karanlık oldugu için bakamıyorum.
-Karanlık?
-Ofisin işıkları kapalı, pencereden gelen ışık yetmiyor.
-Ofisin ışıklarını yakın.
-Yanmaz.
-Neden?
-Elektrikler kesik.
-Elektrikler mi kesik. Tanrım..! (kisa bir sessizlik) Bilgisayarın kutusu, kitapları herşeyi duruyor mu?
-Evet dolapta.
-Şimdi bilgisayarı sökün, aynen aldığınızdaki gibi paketleyin ve aldığınz dükkana iade edin.
-Durum bu kadar kötu mü?
-Korkarim öyle!
-Peki tamam. Onlara ne diyeceğim?
-"Ben bilgisayar kullanamayacak kadar ''aptalım'' diyeceksiniz. işte böyle, kolay gelsin....."
idare eder :D

sensizmy
28.07.2010, 13:41
Adamın ayakları kokmuş, elleri linyit.
Adamın biri dalmış, karısı da yaprak.
Adamın biri gülmüş, karısıda menekşe.
Adamın metresi varmış, karısının santimetresi.
Adamın gözü dalmış, burnu yaprak.
Adamın inadı tutmuş, bir türlü bırakmamış.

_D-Ò-M-E-S-T-O-S_
29.07.2010, 12:04
Arkadaşlar çok güzel iğrenç espri anlayışınız

-Bü$Ra-
29.07.2010, 13:58
Arkadaşlar çok güzel iğrenç espri anlayışınız

katılıyorum :D:D:D

_D-Ò-M-E-S-T-O-S_
29.07.2010, 14:11
katılıyorum :D:D:D

bende bana katılıyorum :D

-Bü$Ra-
29.07.2010, 15:00
bende bana katılıyorum :D

msjıma cvp vermesen çaşıcam zaten :D

_D-Ò-M-E-S-T-O-S_
29.07.2010, 15:02
msjıma cvp vermesen çaşıcam zaten :D

Sende benimkine vermesen ben şaşıcam :D

-Bü$Ra-
29.07.2010, 15:41
Sende benimkine vermesen ben şaşıcam :D

sen verme konuyu kapatalım :D

_D-Ò-M-E-S-T-O-S_
29.07.2010, 16:00
sen verme konuyu kapatalım :D

Sen vermesen ben vermesem bu konular nasıl güncel kalıcak :D:D

D-0-M-E-S-T-O-S
29.07.2010, 18:43
Ben bi fıkra yazayım bir gün temel yolda yürüyormuş.Yolda giderken karşısına fransız,alman,ingilizi görmüş.Lan yine mi siz demiş :) Hadi her fıkrada çıkıyorlar ya :D:D

-Bü$Ra-
29.07.2010, 18:51
Sen vermesen ben vermesem bu konular nasıl güncel kalıcak :D:D

kalmasın nasılsa kilitli :D

D-0-M-E-S-T-O-S
29.07.2010, 19:33
Fıkra anlatıcammm

-Bü$Ra-
29.07.2010, 19:34
Fıkra anlatıcammm
napalım ??? :D

D-O-M-E-S-T-0-S
29.07.2010, 19:45
Ben bi fıkra yazayım bir gün temel yolda yürüyormuş.Yolda giderken karşısına fransız,alman,ingilizi görmüş.Lan yine mi siz demiş :) Hadi her fıkrada çıkıyorlar ya :D:D

anlatmışım ya zaten niye yorum yapmıon :D

sensizmy
29.07.2010, 19:59
Adam şişmiş, karısı tığ.
Adam şişmiş, karısı ızgara.
Adam almış, karısı mor.

D-O-M-E-S-T-0-S
29.07.2010, 20:00
Adam şişmiş, karısı tığ.
Adam şişmiş, karısı ızgara.
Adam almış, karısı mor.

Knk süper espriler gerçi modası geçmiş ama olsun nostalji yapıok sayende :D

-Bü$Ra-
29.07.2010, 20:19
gülmüyorum artık :D:D:D:D

_DOMESTOS
29.07.2010, 20:20
Çok güldük bu gün ya D tuşu içie girdi :D

-Bü$Ra-
29.07.2010, 20:47
Çok güldük bu gün ya D tuşu içie girdi :D
ahaha :D aynen bide iki nokta üst üste :D

_DOMESTOS
29.07.2010, 20:48
Yeni gülme stilimiz :):) Bari D yi kurtaralım :D:D aha gene bastım :D:D

-Bü$Ra-
29.07.2010, 20:49
:D:D:D:D:D:D:D:d:d:d bü
yük olmuyo yaf :S:D

_DOMESTOS
29.07.2010, 20:50
:p:p:p :D:D:D :):):) sana çeşit yaptım xD

-Bü$Ra-
29.07.2010, 20:53
:p:p:p :D:D:D :):):) sana çeşit yaptım xD
teşekkür ederim :D

_DOMESTOS
29.07.2010, 20:55
Hadi şimdi sende bana yap :D

-Bü$Ra-
29.07.2010, 20:56
banane :D ben sna bna yap demedimki :D

_DOMESTOS
29.07.2010, 20:57
:confused: adamın tipe bak ilk defa kullandım bunu

-Bü$Ra-
29.07.2010, 20:59
:confused: adamın tipe bak ilk defa kullandım bunu
ayy tamam üüzülme :D nasıl bişi istersn :D

_DOMESTOS
29.07.2010, 21:01
üzülmedim ki adam düşünüo :D

-Bü$Ra-
29.07.2010, 21:01
üzülmedim ki adam düşünüo :D
tamam :D en fazla on karektre :D

_DOMESTOS
29.07.2010, 21:18
Arkadaşlar şu 10 karakter kuralındaki amaç nedir

-Bü$Ra-
29.07.2010, 21:24
boş msj atmamak :P

_DOMESTOS
29.07.2010, 21:35
Ama genede engel olamıyorlar işte :D

DOM_ESTOS
31.07.2010, 00:39
Temel yillarca deliler hastanesinde kalmistir.
Doktorlar bir gün delilerin akillanip akillanmayacagini test etmek için hepsini bir araya toplarlar. Doktorun biri duvara son model bir mercedes çizer ve herkese bu arabaya binmelerini söyler.
Delilerin hepsi arabaya binmeye çalisirlar ama Temel hic orali olmaz.
Doktorlar merak icinde:
-"Niye binmiyorsun arabaya, az sonra gitcek."
Temel:
-"O araba gidemezki."
Doktor:
-"Neden gidemez?"
Temel:
-"Çalismiyor da ondan."
Doktor:
-"Niye çalismiyormus?"
Temel:

-"Çünkü anahtari bende de ondan

-Bü$Ra-
31.07.2010, 09:05
Temel yillarca deliler hastanesinde kalmistir.
Doktorlar bir gün delilerin akillanip akillanmayacagini test etmek için hepsini bir araya toplarlar. Doktorun biri duvara son model bir mercedes çizer ve herkese bu arabaya binmelerini söyler.
Delilerin hepsi arabaya binmeye çalisirlar ama Temel hic orali olmaz.
Doktorlar merak icinde:
-"Niye binmiyorsun arabaya, az sonra gitcek."
Temel:
-"O araba gidemezki."
Doktor:
-"Neden gidemez?"
Temel:
-"Çalismiyor da ondan."
Doktor:
-"Niye çalismiyormus?"
Temel:

-"Çünkü anahtari bende de ondan